Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość dvafg
Jak sie będziecie czuły,wiedząc że zawsze bedzie innym w cipy zaglądał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczpada
dziewczyny kochane .poszlam i okazalo sie ze oboje czujemy to sama- byla fantastyczna rozmowa i konkretne pytania ze strony ginka. Za 2 tygi wraca z wczasow i .....do roboty. Jestem taka pod..ekscytowana, ze soebie nie wyobrazacie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczpada
droga kolejko- ....no coz.....chyba sciagne na siebie lawine przeklenstw ale...jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściągniesz ściągniesz
dziwko głupia,weidź na topik sposoby zdradzanych żon, poczytaj jak cierpią, może to cię otrzeźwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczpada nie mnie Ciebie oceniać, może sama uległabym pokusie, gdyby sprawy inaczej się potoczyły, kto wie... Ale nie czujesz się głupio wiedząc, że on teraz jest dobrym mężem i tatusiem pewnie, który spędza miło czas na wakacjach? A jak wróci z urlopu to już ma mniej rodzinne plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka-
agatka wróć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam na odpowiedz Agaty
3 tygodnie temu napisałam Agatko że Twój gin zachowuje sie podobnie jak mój i myślę że chodzi o tego samego faceta. Dlaczego mnie nie uspokisz???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to ściemniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATO
ODEZWIESZ SIĘ KIEDYŚ? MOŻE NAPRAWDE ŚCIEMNIASZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA GIN OPUŚCIŁ AGATKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam ale ja nie moge na razie pisać...staram się gdy siora przyjeżdza. Nadal mam komplikacje po wypadku. Jeśli chodzi o gina to nadal jesteśmy razem ale zamieszkaliśmy wcześniej ze wzgledu na mój stan po wypadku.jest kochany i nie sądze abyś miała spotkania z tym szmymginem ale podaje blizsze namiary na niego. Na drugie ma Michał urodził się we wrześniu.Czuje się żle...choć wiem że blizny znikają jestem jakaś zdołowana wkurzona bezczynnościa...i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję bardzo
dzięki jeżeli piszesz prawde to nie chodzi o tego samego faceta, bo mój gin urodził się w lipcu.Długo trzymałaś mnie w niepewności.Z jakiego regionu pochodzisz Agatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczpada
do- a za czym ta kolejka- nie wiem sama . Bardzo chcialabym , zeby ktos wylaczyl mi sumienie na jakis czas. Ale chyba nie jestem az tak do konca z tych co az tak bardzo rozczylaly by sie nad losem innych. Tlumacze sobie to tym, ze gdyby nie chcial to z pewnoscia nic by mi nie zaproponowal tylko powiedzial, ze ..ble ble. ble. Jest wiele kulturalnych sposobow zeby odmowic. Polecam Wam z calego serca ksiazke "Samotnosc w sieci" a dokladniej strone 15. Bajka. Nigdy nie czytalam czegos bardziej adekwatnego co odpowiadaloby na pytanie - dlaczego zdrada chodzi nam po glowie i dlaczego ludzie to robia. Pozdrawiam. Na razie nic sie nie stalo. A moze juz stalo sie bardzo bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Deszczpada
nie chceę nic nikomu radzić,ale takie jesst moje zdanie: lpiej przeboleć zdradę, nix żyć w związku z osobą do której się nic nie czuję, bo wiez mi ni desczpada że nie ma nic gorszego od nispełninych miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY
DLACZEGO NIE ODZYWACIE SIĘ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska_25
Wlasnie wrocilam od swojego ginia :P Chodziasz to dziwne okreslenie dla faceta ok. 70 roku zycia. Niemniej jest bardzo dobrym specjalista dlatego do niego chodze a poza tym nie czuje sie molestowana przez takiego dziadka ;) Dostalam skierowanie na USG piersi bo ostatnio mnie jedna bobolewa. Niestety, pierwszy wolny termin jest dopiero w pierwszym tygodniu wrzesnia :0 Chyba nerwy mi nie wytrzymaja, pojde prywatnie na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Witam! Musze wrócic na to forum, bo widze że ciekawe rzeczy się dzieja. Ja ze swojego gina juz się wyleczyłam, no moze dlatego że nie chodze do niego, ale co by było gdybym go zobaczyła nie mam pojecia. Od momentu kiedy postanowiłam do niego nie chodzic, to zminiłam juz dwa razy gina widocznie nie moge sobie dopasować, bo jak tu po takim ideale wybrać kogos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Witaj Kolejka. Chciałabym tu trochę narozrabiać, ale nie mam wcale czasu. Może w poniedziałek się odezwę. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczpada
doktor wrocil. Na jego propozycje powiedzialam, ze odezwe sie sama po jego powrocoe. Ale im wiecej czasu mija tym zostaje mi mniej odwagi........... Nie wiem jak to zrobic..... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhuhuhuu
wielka szkoda, ze topik obumarl- dziewczyny dlaczego juz nie piszecie....gdzie sie podzialyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO PRAWDWA
Że ten topik umarł, a szkoda bo był swietny. Zmobilizujcie się i zcznijcie pisać!! Ja mam nareszcie świetnyn pretekst, aby pójśc do mojego gina, już nie mogę sie doczekać wizyty, wymyśliłam, że pójde tylko o porade.Ciekawe czy będzie dawał jeszcze jakieś sygnały o zainteresowaniu moja osobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AGATKI
Witam, jak Twoje zdrowie Agato? Odezwij się do nas bo bez Ciebie ten topik "umiera". Powiedz jak Ci się żyje z Twoim ginem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie
ginekologa z aldemedu z zielonej? wszystkie mlode do niego chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona czasem
doczytalam do 20 strony:P reszta jutro. pozdrawiam babki bo topik kapitalny!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1980
WRÓĆ AGATKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPISZ CO U CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×