Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serdaczek

Pomoc merytoryczna dla dietkujących

Polecane posty

Jak wolisz. Wysiłek fizyczny jest i zdrowszy, i lepiej wpływa na samopoczucie niż dieta. Możesz dobrać go do siebie i robić to,co ci sprawia przyjemność. Zapobiegniesz też w ten sposób spadkowi przemiany materii. Ja wolę pływać, niż nie dojadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka83
Dzień dobry!!Mam 23 lata 160 cm i 62 kg, wiem ze to nie jest bardzo duzo ale w tej wadze czuje sie i wygladam fatalnie :( Mam takie pytanko - wlasnie przeszlam na diete 1500kcal(wczesniej pochlanialam chyba ze 3000!!!!),codziennie cwicze godzine callaneticsu i jestem w trzecim dniu \"6 Weidera\" , znajoma powiedziala mi ze i tak jem za duzo :( czy to prawda??Czy taki wysilek i taka ilosc kalorii pozwoli mi zrzucic te niechciane 8kg do lata???Z gory pieknie dziekuje za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobisia
- kuleczko !!! Naprawde nie wiesz czy to zaduzo? Jezeli masz watpliwosci to rad szukaj u profesjonalistow. Dlaczego dziewczyny tak sluchaja tego co powiedziala znajoma ? Te bywaja czesto zazdrosne i zawistne - a ich rady poprostu glupie. Wiecej wiary w siebie i nie sluchaj glupich rad tylko rob swoje. A robisz naprawde nieglupio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdaczku zaoferowalas swoje rady dla dietkujacych. mam wiec pytanie czy polecasz diete niskoweglowodanowa. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdaczek nie poleca
tej diety,bo sama o nia pytalam,nie wiem czemu bo dieta jest i skuteczna i zdrowa-na str przychodni.pl jest zalecana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie znalazlam ja na www.przychodnia.pl/diety/index3.php3?t=3 i tylko ciekawa jestem opinij innych bo mnie sie wydaje ona dosc interesujaca. Wiem ze serdaczek poleca diete 1000 kal, niepowiem niepowiem tez mam o niej w sumie dobre zdanie bo jest urozmaicona i zdrowa . Stosowalam ja ok 12 lat temu i niepowiem niepowiem efekty byly niezle , ale dieta powinna byc jak dobre buty - dopasowana. Dla mnie prawdziwa katorga bylo mierzenie, przeliczanie, ograniczanie a tu w niskoweglowoda- nowej tego niema. Czyli wydaje mi sie ze moglaby byc dla mnie mniej \"bolesna\". Jestem osoba dosc dociekliwa i chetnie dowie- dzialabym sie dlaczego serdaczek jej nie poleca - moze ma racje. Z gory sedrecznie dziekuje za odpowiedz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ze serdaczek
jest amatorką nie profesjonalistka i ma tylko takie zdanie na temat innych diet ,poleca tylko diete 1000kcal-radzilaby zapytac eksperta na przychodnia .pl-dieta szybko skutkuje i jest zdrowa[niskoweglowodanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam dietę niskowęglowodanową, bo sama nie lubię ważyć i liczyć tego co jem. Oczywiście nie neguję innych diet, ale dla mnie niskowęglowodanowa jest wygodna. Polecam przeczytanie topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3193117, wprawdzie już zanika ale dla zainteresowanych niskowęglowodanową warto przeczytać wcześniejsze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×