Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katka2006

CHCE BYC PIEKNA- jakie wrazenia

Polecane posty

Gość GOKA2353416
t a polska edycja jest beznadziejna udział biorą tylko grube baby z obwisłymi cyckami i kazdy program to te same zabiegi lift+liposukcja+piersi a w edycji holenderskiej było o wiekle ciekawiej np były kobiety z wielkimi mankamentam i np jedna miała straszny nkos i kazdy odcinek to inny zabieg a nie ta monotoniaa ale wkoncu musi byc monotonia bo to polska edycja ihihhihiih a wyt co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumi
Uważam,że ten program pokazuje zakompleksione kobiety i nie chodzi tu o ciało tylko psychikę.Z niesmakiem oglądam ten program,wersję holenderską też z niesmakiem oglądałam.Dużej części kobiet są potrzebni po prostu życzliwi ludzie,dobrzy mężczyżni i wiara w siebie.Uważam,że operacje plastyczne jeśli ma się defekt np:w postaci obwisłego brzucha są potrzebne,tak samo można trochę "powstrzymać" starość,lepiej się czuć ze sobą ale ten program jest strasznie smutny,pokazuje samotność,rozgoryczenie,zakompleksienie...Tym kobietą operacje nie pomogą.Poza tym zmiany jakie są osiągane to głównie inne uczesanie i makijaż,strój.Każda z nas może zrobić sobie takie niekorzystne zdjęcie,następnie się umalować,stanąć inaczej... ój wniosek z tego programu,że wiele kobiet się nie docenia,a wygląd można poprawić często po prostu dbając o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumi
Kobietom w liczbie mnogiej powinno być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvi26
hallo wielbicielu silikomow!!!:))) po pierwsze masz fajny nick a po drugie lubie czytac twoje wypowiedzi- jestes glosem tysiecy mezczyzn:) nie rozumiem o co tyle szumu z tym silikonem??? to chyba dosc osobista sprawa (tak mi sie przynajmniej wydaje) czy poddawac sie operacji plastycznym. osobiscie sama planuje pod koniec roku powiekszyc sobie biust, zeby po prostu ladniej wygladac. i chyba to nic zlego ze kobieta chce miec ladne, proporcjonalne i zadbane cialo??? a wszystkim paniom ktore neguja takie postepowanie mowie WON!!! albo sa zazdrosne albo wola siedziec przed TV z paczka cipsow i cola... pozdrawiam wszystkie zadbane kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o zagranicy, to dodam kilka slow, bo mieszkam na Zachodzie od dwudziestu paru lat. Rzeczywiscie technika medyczna jest wyzsza niz w kraju, co nie znaczy, ze Polska ma gorszych lekarzy (mowie ogolnie o kardiologach, chirurgach itd.) Za wyjatkiem wlasnie chirurgow - plastykow, bo ta dziedzina medycyny jeszcze w Polsce \"raczkuje\". Jest jeszcze jedna rzecz, ktora stawia krajowe lecznictwo nizej niz zachodnie: STOSUNEK DO PACJENTA I PODEJSCIE DO BIZNESU. W kazdym kraju zachodnim podchodzi sie do chorych z szacunkiem, bo w przeciwnym wypadku straci sie takiego \"lebka\", a ten \"lebek\" rozpowie na prawo i lewo o swym przypadku i lekarz jest skonczony. W Polsce stosuje sie metode \"na wydre\": ile uda mi sie wydrzec dzis, to fajnie, a jutro niewazne. Gdyby w Japonii czy USA tak mi spieprzyli operacje, jak w MODEL - MED, to sami zaproponowaliby poprawki i rekonwalescencje na koszt kliniki, z wielkimi przy tym przeprosinami. W Polsce potraktowano mnie po chamsku, a poprawki - ktore wywalczylam sobie po tygodniowej awanturze - robione byly przez pana J.JETHONA prawie na zywca(dodajmy, ze nic nie pomogly). I wlasnie to chamstwo i panoszenie sie lekarzy odroznia Polske od Zachodu. DLATEGO TRZEBA UWAZAC I NIE ODDAWAC SIE W LAPY BYLE KOGO, A TAKZE PRZESTRZEGAC LUDZI PRZED PATALACHAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wrazenia można się zesrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest casting do programu sekrety lekarzy, mozna jeszcze wyslac smsa. Na pewno w programie lekarz bardziej sie stara niz w tasmowych operacjach u zwyklych szarakow z ulicy. Jestem po nieudanej operacji nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwni sa ''chirurdzy'' bez galerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×