Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katka2006

CHCE BYC PIEKNA- jakie wrazenia

Polecane posty

Gość wielbiciel sylikonów
Bo to namacalny przykład A zresztą Widziałem podobne na plażach włoch , hiszpani czy w stanach na "cape code"a także na ulicach . A jaki sens miałoby robienie operacji jeżeli to ""bujda""?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii
twierdzisz,ze kazda kobieta na pudelku stanika ma sylikon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
Może malutki procent nie .Ale poczytaj inne wypowiedzi tam znajdziesz odpowiedź a jak znajdziesz takie pudełko to zrób fotkę i zamieść na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotki
czesto przeklamuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
bo są podretuszowane kolorystycznie no i uciekają sie do trików z taśmą przeźroczystą >sam widziałem< ale piersi nie naciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
i tu sie zgodze, wiec lekko przeklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
no bo trzeba troszkę bioderka no i blizny ale to uważam najmiejszy problem no bo wolisz jeść samą bułkę czy z masłem i kiełbaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photoshop
PHOTOSHOP-retusz i triki: JAK POWIEKSZYC CYCKI -narzedziem lasso obrysowujesz cycka-bedzie on obrysowany migoczaca przerywana linia wciskasz ctrl+t-na cycki pojawi sie taka jakby ramka z kwadracikami, chwytasz te kwadraciki i je przesowasza a cycki zmieniaja swoj wyglad . W ten sposob mozna rowniez powiekszyc usta, zmniejszyc nos, wyszczuplic talie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
bardzo cię rozumiem ale gdy się dobrze przyjrzysz to można zobaczyć pewne mankamenty . A zacznę z innej beczki W stanach operacji tylko samych biustów przeprowadza sie około pół miliona rocznie a gdzie później lądują te panie jak nie w reklamówkach ,filmach czy pismach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
ze jezeli kobieta powiekszy sobie biust to odrazu jest rozchwytywana? i wystepuje w reklamowkach? A widziales Agate Mroz w CKM zapewniam ,ze nie wyglada tak jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piękna
widzieliście dzisiejszy odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
nie widziałem i nie twierdzę że są rozchwytywane ale firm jest tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piękna
z tej kostropatej szczurowatej blondynki zrobili poprcelanową minilaleczke. tylko ja nie jestem pewna czy Ona lepiej wygląda. Ona jak powiedziała czuje się gwiazdą. zresztą to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy
W Polsce tez wiele kobiet powieksza sobie piersi ale u nas jest to jeszcze temat tabu moje kolezanki krytkuja wszelkie operacje ale uwazam , ze czesc z nich gdyby miala taka mozliwosc to napewno by skozystala z takich uslug.Ja osobiscie nie mam nic przeciwko i nigdy nie bede zalowala swojej decyzji o operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
tak i jestem pod wrażeniem .Liczy się efekt końcowy A młody żonkoś był haapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piękna
co do biustów - dobre ciało to za mało gdy nie ma w nim choć troche seksu. sam biust nie wystarczy aby kobieta była rozchwytywana. pamiętajcie zresztą panowie - dobry biustonosz poprawia wizualnie pewne mankamenty i kobiety o tym wiedzą. Ja przynajmniej wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piękna
no fakt że młody zonkoś był uradowanuy. rozśmieszył mnie tylko jak się zastanawiał czy Ona taka teraz piękna go zechce. nie jestem przeciwniczką operacji piersi. gdybym miała kase sama bym ją zrobił. w dzisiejszyuch czasach jak ktoś ma krzywe zęby to nakłada aparat, zeza się koryguje, dlaczego więc kobieta nie może zrobić sobie operacji poprawy biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
macie rację tylko jak powiedziała kiedyś w programie piosenkarka ortodoks >imienia nie pamiętam< na pytanie pytanie dlaczego mężczyźni tak myśą o o peracjach to odpowiedź była taka że myślą negatywnie o sylikonach ale na ich widok baranieją bo jest w tym coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
Jeszcze jedno wy drogie panie nie znosicie prawdy gdy mężczyzna nawet lekko zaznaczy jakiś mankament i wolicie najpiękniejsze kłamstwo niż brzydką prawdę tu może tkwi też problem. I po co mieć embargo na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadzieja...................
Faktycznie polska edycja tego programu jest beznadziejna, zagranica efety sa piorynujace, a w naszej edycji nie wiele sie te kobiety zmieniaja. tam to na prawde z kaczatka robia labedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna22222
mi ciągle faceci mówią,że jestem piekna i ogladaja sie na ulicy. I nie mam zadnej operacji.Jak ktos jest brzydki to nawet sylikon nie pomorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna22222
mi ciągle faceci mówią,że jestem piekna i ogladaja sie na ulicy. I nie mam zadnej operacji.Jak ktos jest brzydki to nawet sylikon nie pomorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
A zrób i będziesz jeszcze piękniejsza . Od przybytku głowa nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piękna
mi też faceci mówią że jestem piękna ale co z tego? tak naprawde wszystko zaczyna się w naszych głowach a zwłaszcza potrzeganie siebie jako ładnej bądx brzydkiej osoby. czasem dziewczyna nie jest obiektywnie ładna a uchodzi za cudo. dlaczego? wg. mnie ona po prostu czuje się cudem. ja nie. moze to jakaś skromność? może ukryte kompleksy. jestem dowartościowana przez swego faceta, ale bym coś se poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
kobieta ktora nie podda sie w zyciu zadnej operacji jest gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel sylikonów
gorsza nie jest absolutnie . myślę że nie ma kobiet brzydkich tylko bardzo zaniedbane . ładne kobiety ciągle nad sobą pracują żeby się podobać i dla własnego komfortu a oprudcz tego jeszcze starają sie poprawić coś jeszcze . powiecie że to już próznośc ale zycie jest krótkie i ile się z niego wyciągnie tyle jego . bo nawet stare panie ale zadbane wyglądają bardzo atrakcyjnie.Przykład miałyście wczoraj w programie jak zrobili tą blondynkę.I lepiej panie brać się za puder lub uczyć się malować . Mam koleżanki , które tego nie robią i mimo że nie są ostanie i młode to wyglądają na dużo starsze a uzywają co najwyżej kremu do rąk .popatrzcie na kaya naszą piosenkarkę . jak była młoda to wyglądała tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
ze kazda kobietka powinna dbac o siebie nie wazne czy starsza ,czy mlodsza czasem nawet starsza zadbana wyglada o wiele lepiej i mlodziej od tej mlodszej. I jeszcze jedno dbac o siebie nie oznacza wycisnac na twarz cala tubke fluidu co mozna zauwazyc u niektorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sobie zrobic zdjecie
bez makijazu, byle jak ubrana ze smetna mina, potem sie przebrac i podmalowac. Efekt jak w programie. Te szalejace ze wzruszenia rodziny... o bue... co za beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
w tym linku podanym przez kogos cala prawda o programie:) i ja tak samo mysle. nie da sie w 6 tygodni zrobic cudow,i uwazam ze w ostatnim odcinku mam na mysli elwire wcale ladniejszej jej nie zrobili.jak wygladala tak wyglada tylko ze ten super hair stylista(moim zdaniem dupa z niego a fryzjer) ma jakies plecy w polsacie - wlosy jej rozjasnil i scieniowal koncowki, to samo mi robi fryzjerka co miesciac bez kamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×