Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham najbardziej

...A Ciebie juz nie ma...

Polecane posty

Gość Kocham najbardziej

Tak bardzo Cie kocham, byles zawsze kolo mnie... A teraz nie moge patrzec w Twoje oczy, nie moge Cie przytulic... Tak duzy krzywdy sobie wyrzadzilismy... Chce to wszystko naprawic tylko daj mi szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
niestety juz Cie nie kocham dawna dziewczyno nie dziala na mnie widok, kiedy w mokrej poscieli miotasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham najbardziej
Zalosny kolesiu... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham najbardziej
Kto mnie pocieszy seksem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
zegnaj wiec Zalosna Pani ma otrzasnij sie, nigdy nie jest za pozno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaale
beznadziejna psująca topic próba podszywu ze strony " droga moja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
przykro mi- swoja inteligencja emocjonalna dostosowuje sie do poziomu autorki ;) :classic_cool: szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
aaa tak sie bawie ;) wyczuwam romantyzm niczym pies gonczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
wlasnie dlatego tak pisze, a co? mam sie nad Toba uzalac? ;) to Ci na pewno nie pomoze i im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie no chyba, ze chcesz sie zagniezdzic na jednym z tasiemcowych topikow typu- zostawil mnie facet, kochanki etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
widze niestety, obserwuje od roku co sie dzieje na tych topikach i przypomina mi to rozgrzebywanie ran, to swoistego rodzaju uzaleznienie i co gorsza monotematycznosc. Najlepszym dla Ciebie lekiem jest skierowanie mysli na inne tory. Uwierz, rozmawiac mozna tez na inne tematy. Jak juz wpadniesz w klimat babski, trudno bedzie Ci sie z niego wyrwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
... i czekam na Ciebie , Twoja kolej .Ja wyczerpalem juz wszystkie mozliwosci - dobrze o tym wiesz . To prawda , tak wiele zlego sobie nawzajem wyrzadzilismy . Sam juz nie wiem ...nie wiem ...nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. Ja to przezywam od niedawna... Calkiem nowa sytuacja... Bo wszystko bez Ciebie... Cale zycie bylo Toba... Dalej jest... Jak zyc... To nie jest tak... Jutro zycie na inne tory.. to nie jakies milostki nastoletnie, stare konie jestesmy... Tylko troche zagubieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
oo prosze- i masz tu przyklad kolejny- powiedzmy, ze uwierzysz, ze poprzedni post napisal Twoj jedyny i wpadasz w totalnie bzdurne klimaty Jesli jest mezczyzna, odezwie sie do Ciebie osobiscie i tylko tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie wpadne w bzdurny klimat z powodu postu na kafeterii... Znam na tyle to miejsce... Ale ... Kafeteria cierpliwa jest, wszystko zniesie. Nawet moje pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
eee no pewnie, jeden post wiosny nie czyni, nawet caly topik, ale obiecaj mi, ze nie bedziesz stala bywalczynia topika: nieszczesliwe, teskniace, porzucone kobiety A facet, ktory nie wie, wiedziec juz nie bedzie :) mowie Ci to ja- facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj
droga moja--->szxczera prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga moja
Spij dobrze :) autorko hj- fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×