Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DWAJ_SZALENI

BURDELl for the first time in my life... Please help

Polecane posty

W najblizszych dniach przyjeżdza do mnie do Krakowa stary kumpel ze studenckich czasów. Postanowiliśmy to jakoś uczcić i ostro zaszaleć. Na rozgrzewkę planujemy wypad do jakiegoś z krakowskich burdeli zeby sobie poprawić humorek przed nocną zabawą w licznych klubach. Ponieważ jesteśmy oboje pierwszakami jesli chodzi o płatny seks więc chciałbym zapytać forumowiczów o to i tamto. Po pierwsze cena nie gra roli. Chodzi o to żeby lokal był wysokiej klasy gdzie są śliczne młode dziewczyny a nie stare farbowane pudle. Druga rzecz to zeby nie było zbyt daleko od rynku. Powiedzmy dystans taki zeby dało się dojść na nogach w 15-20 min max lub by cab w 5-8 minutek. Kolejna sprawa to rozsądny wybór dziewczyn mile widziane powyżej 10. Jeżeli przeczyta to ktoś z branży lub ktoś kto ma własne doswiadczenia to bardzo proszę o poradę. Słyszałem ze własnie ciężko w kraku o agencję na poziomie, o rozsądnym wyborze dziewczyn juz nie wspominając ponieważ dominują garsoniery i amatorski seks za tanie pieniądze. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
are you sure you wanna this? aren't you afraid that your dick wil start to look like "cauilflower" then?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe sorki ale niektórzy żeby się napić mleka idą po prostu do sklepu i kupują. A niektórzy jadą na wieś, zakładają gumowce idą doic krowę i.. też piją. I są z tego baaardzo dumni jacy to są zaradni hehe. A my nie mamy ochoty akurat w ten dzień marnować czas, bajerować przez 2 godziny jakiejs laseczki z dyskoteki, prawić jej komplementów i zapewniać że spotkamy się jeszcze a potem walic ją na tylnej kanapie auta. Amatorka. Co do błyskotliwego wniosku na temat urody to nie skomentuję hehe bo aż mi się nie chce. Przeciez nie pokażę ci zdjęcia zeby coś ci udowadniać. Hehe no to teraz pochwal sie ile masz na koncie tych wyrwanych i przeleconych lasek kozaku? Zobaczymy i porównamy czys taki kozak faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free your sperm from
your funny little dick using left hand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest forum dla kobiet więc chyba twoje pytanie w tym miejscu jest nieco nietrafione :O Chyba że to ma być prowokacja, a jeśli tak to marna i żałosna. Może lepiej popytaj kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicat własnie dlatego ze to jest forum dla kobiet to tu napisałem. Dziwki to chyba kobiety w 95 % czyż nie? To je pytam o zdanie. Jak ci się nie podoba to nie czytaj. I nie marnuj swojego i innych czasu. Ty jestes tu nietrafiona raczej. Ze niby prowokacja czego to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio__
Eee polacy to są hipokryci, każdy chce pokazać jaki on to wspaniały szlachetny wartościowy jest i krytykuje i poucza ile wlezie.Tak jak na tym topiku. A normalnie w zyciu to same skurywysny i wredne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
dwaj szaleni - dlaczego piszesz ze 95 % kobiet to dziwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie Ci ciezko znalezc odpowiedz na pytanie tutaj, bo w wiekszosci bywalcy kafeterii to pryszczaci onanisci:P oczywiście nie wszyscy:) a kobiety zaraz Cie wyzwią od paskudnego kurwiarza - i tyle sobie pogadasz:) a mi się podoba że zamiast zwodzić panienke i obiecywać jej złote góry, po to tylko żeby ją bzyknąć idziesz do burdelu - przynajmniej nikogo nie oszukujesz:) a wracajac do tematu ja nie z krakowa to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
o sorki... cofam pytanie... zle zrozumialam twoja wypowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia123
nie chodziło mu o to ze 95% kobiet to dziwki. Tylko ze z dziwek 95% to kobiety. A to juz różnica!!!. Czytajcie uwaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia123
meXXmen :) no własnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
marysienko - przeciez cofnelam pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia123
meXXmen :) no własnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia123
meXXmen :) no własnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia123
cos za duzo tych "no własnie" sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
ogolnie to zgadzam sie z napalona dziewczyka. lepiej niech ida chlopaki do burdelu! po co zawracac np: jakiejs przyzwoitej dziewczynie glowe? jeszcze sie zakocha i bedzie problem. ale ja balabym sie tych wszystkich "syfow" jakie w burdelach mozna zalapac... i niech nikt mi nie pisze o higienie!!! nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio__
meXXmeXX until her bacon and eggs wont look like parsley root then i hope I wont breed cauliflowers there but .. no risk no fun, cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio__
Robcio = DWAJ_SZALENI jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty żałosny parchaty
plugawy, śmierdzący kurwojebie. Mam nadzieję ,że zdechniesz na raka prostaty z przerzutami do obytu. Żeby cię popierdoliło ty zapluty chuju. To tyle ode mnie. Pozdrów kolegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
robcio: bacon and eggs??? i thought you wanna have a little "somthin- somethin" there. but now it seems to me like you look for bed & breakfast... ??? have fun! take risk! make an appointment with your doctor! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł madafaka
ty żałosny parchaty***: masz jeszcze coś do powiedzenia pryszczaty żulu po zawodówce? Jeśli nie to wypierdalaj w podskokach z tego topiku walić gruchę za pomocą rury z odkurzacza i daj głos tym którzy mają coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio__
sorry, by saying bacon and eggs i meant legs but.. bed & breakfast woud be nice anyway ? whatu think huh? btw physicians prearranged already

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na powaznie to bedziemy starali się isć jako pierwsi danego dnia żeby dziewczyny były wypoczęte, porządnie wymyte, nie grymasiły i wogóle. Następnie ruszamy na podbój do miasta. Odwiedzimy parę miejsc więc dziewczyny uwaga. jakby was podrywali jacys tacy to miejcie się na baczności czy to przypadkiem nie my bo sprzedamy wam \"syfa\" i co wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wyrwane i przelecone laski\" to- jak mniemam- szczyt waszych możliwości.. :( Nie cierpię tego typu \"kozaków\", myślą, ze o ich męskości decyduje fakt, ile razy przelecieli jakąs dziewczynę.. Mogą być wykształceni, mają bogatych rodziców, wychowani byli w totalnym rodzinnym patriarchacie, ich tatuś był \"super męski\", a mamusia cierpliwa, miła, z dużą mądrością zyciową, z przymruzeniem oka patrzyła na \"wyskoki\" męża... Wy jesteście dobrze zdbudowani, mówiecie z charakterystycznym \"akcencikiem\", wszystkie laski w Fauscie są wasze... Nie potraficie stworzyc normalnego zwiazku, bo zaangazowanie emocjonalne wybiega już poza wasze potrzeby. Żeby nie wyszlo, ze jestem przeciwniczką domów publicznych... Absolutnie! Jestem przeciwniczką tych zadufanych bufonów, co to podjedzie super bryką, zapłaci dziewczynie za kilak drinków, i - najczesciej- podpita wykorzysta gdzies na boku.. Tak, Panowie, burdel to miejsce \"wyzszych lotów\" dla was.. Gratulations!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Con.. gratulations za twoją błyskotliwość. Nawet nie umie poznać kiedy to co napisałem to żart i drwina a kiedy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka uważasz że powinien wyrwac jakąś laskę, bzyknąć ją a potem dać kopa w dupę...?? Chłapak ma potrzeby, nie ma dziewczyny/żony/towarzyszki do sexu więc chyba uczciwie postepuje idąc do burdelu, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona dziewczynko! Raz jeszcze przeczytaj, to, co napisalam. Nie mam nic przeciwko domom uciech, są one potrzebne dla - chociazby- takich facetów jak autor topicu... Chodzi mi o jego osobę, o to, co zaprezentował sobą w tych kilku krotkich wypowiedziach. JaK bardzo ZENUJACY obraz wylania się z tych wypowiedzi. :( Ps. To oczywiste, ze takie podejscie jest uczciwsze... Pisalam o czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×