Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DWAJ_SZALENI

BURDELl for the first time in my life... Please help

Polecane posty

Gość niekozak
przecież widac ze to prowokacja.ci dwaj to jakis nieudacznik,zapryszczony,napewno nie student -świadcza o tym płytkie wypowiedzi i słownictwo.pozatyn najpierw pisze ze przyjezdza koleżka z czasów studiów, potem nagle jest ich dwóch a potem pisza prace mgr.buchachachachachachachachachacha. a rachattukum to tez ich posty-np. jak ta os. pisze (broni ich)co oni niby przez cos tam chcieli powiedziec ze zle ich zrozumiano itp. niby ze tylko do burdelu chcieli,i tak to oni tacy porzadni. no ale przeciez ze maja swoje dziewczyny to nic! 8i ze robia ich w balona, to tez chwali rachatt..... przeciez widac ze to ta sama osoba! naprawde marna prowokacja,nieumiajetne trzymanie sie wątku-tak tylko wymyślec mogli gówniarze. i rzeby niebyło-chodzenie do burdelu -ok.aby nie wyrywac panienek i robic im zbednych nadzieji. ale jak ma sie swoja laske (w co watpie) to robiac tak to poprostu swiństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitacycata
dwaj szalei to jakies maminsynki co chca sie dowartosciować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
dwaj szaleni to kure......i i poprostu szukaja namiaru na nowa prace. hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achkwiat
ale ćwoki ci dwaj-nie doładu i składu-niepotrafią sciemniac i trzymac bajere i dotego to słowictwo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatko ochocho
ale pryszczolki maja wyobraznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to po co
po co dajecie sie wciagnac w ta marną prowokacje(naprawde ni ładu ni składu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polio
to faktycznie skurwysyn z Ciebie skoro nie potrafisz sie przyznac do tego , ze dziewczyna Ci nie wystarcza, ja angazujac sie w zwiazek licze sie z konsekwencjami wynikajacymi ze zwiazku i dlatego nie zdradzam mam tak zajebista dziewczyne ze nie musze, a Ty widac jestes zwyklym lamusem ktory zadowala sie byle czym a pozniej chodzi na dziwki zeby sie zadowolic...zalosne ale sam wybrales taka droge zycia... PS oby Twoja zona zdradzala Cie na lewo i na prawo i zebys calowal sie z nia tuz po tym jak obciagala laske ,tylko na to zaslugujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry że piszę z takim opóźnieniem ale dopiero teraz zajrzałam na kafe. Przede wszystkim wiele zależy od agencji, są ekskluzywne wille i pokątne meliny. Jak się domyślacie - uroda i klasa dziewczyn oraz ogólny standard będą nieporównywalne. Ceny, rzecz jasna, też. Nie ma sensu żebym pisała o sobie bo jestem ze stolicy, a Warszawianek Krakowianie podobno nie znoszą. Moje odpowiedzi dotyczą lokali z \"wyżej półki\" i oczywiście nie ręczę że wszędzie jest to samo. 1. 3-8, mam duży temperament więc starcza go dla wszystkich poza tym każdy mężczyzna to inna osobowość, inne preferencje i wrażenia. Każdy powinien być traktowany jak pierwszy, po tym poznasz klasę agencji i dziewczyn. 2. Kąpiel nie powinna wliczać się do czasu, chyba że kąpiecie się wspólnie uprawiając seks. Dziewczyna powinna brać prysznic po każdym kliencie. 3. To bardzo indywidualne. Czasem dziewczyny wychodzą po kolei, po jednej do każdego klienta. W innych lokalach wybierasz ze wszystkich. Nie słyszałam o dobieraniu się pod kątem koloru włosów, chociaż często brunet woli blondynkę a wielki \"goryl\" filigranową kobietkę. 4. Każdy ma tą samą stawkę, aczkolwiek są usługi dodatkowo płatne. W zorganizowanych agencjach dziewczyna ma płaconą prowizję \"od sztuki\", ale kiedy zdecydujesz się zostać to płacisz, niezależnie od tego czy chciałeś wypić szampana, pogadać czy się kochać. 5. Niektóre dziewczyny się na to godzą . Ja nie. Z pewnością możecie spodziewać się wyższej ceny. Kiedy facet mi się szczególnie podoba, bywa że robię więcej niż przewiduje cennik. Zdarza się że obie strony starają się tak, jakby to nie była płatna miłość. Mam nadzieję że nieco uchyliłam Wam kulisy zakazanych rozkoszy ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWAJ SZALENI
Call Girl - skorzystalismy. Trzeba powiedziec jednak ze Kraków rzadzi sie swoimi bardzo oryginalnymi regułami jeśli chodzi o przybytki rozkoszy. Różni się to od naszych wcześniejszych wyobrażeń. Z twoich odpowiedzi wynika również, że rózni się zasadniczo od Wawy. Aczkolwiek ma to swój urok hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie jak było, za ile i dlaczego fakty odbiegały od waszych wyobrażeń. Sama jestem ciekawa jak jest w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oui oui nous voulons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerytowana Nauczycielka
O tempora o mores ! Szczytem luksusu jest pojsc do burdelu. Rewelacja. Gdzie Ty idziesz Polsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×