Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem już sama

a ja potrzebuję schudnąć 2-3kg. są tu dziewczyny które maja tyle do zrzucenia?

Polecane posty

Gość nie wiem już sama

Niby mało jem , ćwiczę , jakos mi nie idzie. Chyba najtrudniej zrzucić mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
i zaznaczam że nie chcę stosować żadnych specjalych diet , po prostu nie jeść słodkiego i ogólnie jeśc mniej. Wszystkie brokuły z kawą i kapusta w zupie odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
Jak ja tu czytam , że forumki zrzucają po 15-20kg to mi się w głowie nie mieści , bo ja ze swoimi 3 nie mogę sobie poradzić. Izunia - stosujesz jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno ....
wiesz co rozumiem cie ja waze 57 kg miesiac temu bylo 63kg i ostało 2-3 kg do wymarzonej wagi i tez mi ciezko ale postanowilam zrzucic 7 tak zeby bylo 50 kg a ty ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
56 , a chcę 53. ile masz wzrostu? i ja się odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
nie wiem juz sama--- najtrudniej zrzucic własnie te kilka kg szczegolnie jak sie nie jest grubasem. ja jak chudłam to na początku szybko a potem kurcze te 2 czy 3 kg to sie ciągnęło jak nie wiem co..najwazniejsze zeby nie zniechęcac sie i nie zacząć jeść bo potem jojo murowane... dużo ruch, woda, herbatki, warzywa i zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
grapka - mam nadzieję . zawsze w zimie "dopakuję" te 3kg a potem nie mogę się z nich wykaraskać. Zaczęłam już mniej jeść , ćwiczę w sumie cały rok. Będzie ok , tylko ja jestem niecierpliwa ... najszybciej byłoby mi po prostu zastosować dietę -cud przez kilka dni , ale nie chcę rozstrojenia organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
no własnie ja przez to pzreszłam i nie polecam...zoładek dostaje potem szoku i rozstroju i sie zaczyna...mnie sie bardzo skurczył ze praktycznie nie moge jeść więcej niz garsc...i co mi po tych kg utraconych jak normalnie juz nie funkcjonuje..ćwicz, jedz rozsądnie i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grapka a na jakiej diecie
byłaś? Ile zrzuciłaś? Iile ci jeszcze zbędnego ciałka zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
yhhhh może jak nie poczuję się lżej to zastosuję jakąs koszmarnie drastyczną 3 dniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
yhhhh może jak nie poczuję się lżej to zastosuję jakąs koszmarnie drastyczną 3 dniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do zrzucenia 3-5 kg Jestem 3 dzien na scislej diecie,od poniedzialu jem 1500 kcal i cwicze,powinno sie udac Teraz cwicze 1 h i od srody spadl mi jak nic 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja mam taki problem że w sumie schudnąć za bardzo nie chce-waże 47kg-167cm wzrostu, ale chce wymodelować sylwestke-tzn chciałabym aby mi było widać mięsień tu i tam :) myśle że dla was właśnie to byłoby dobre a możecie mi napisać co robicie? jakie ćwiczenia i na co? bo ja do ćwiczeń w domu nie moge się zmotywować, kurcze zaczynam poćwicze 5 minut i mi się nie chce. zapisałam się na basen w ramach w-fu i indywidulanie oprócz tego, więc pływam teraz 2xw tygodniu i widze już efekty, przedewszystkim na udach i ramionach, no i pupa wydaje się być jędrniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już sama
ja 3-4razy w tygodniu aerobic (step, bs, tbc wymiennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkująca
czesc dziewczyny! Zalozylam podobny topik dwa dni temu ale nikt tam pisac nie chcial:( Mam ten sam prvlem co Wy. 165 cm wzrostu 52 kg wagi. Kestem na dietce od 3 tygodzi (zero slodkiego, zoemniakow, smazoenego, fast foodow, cwiczeni8a codziennie 10-15 minut) i wiecie ile schudlam? 0,5kg!!!! W cm nic;( Juz nie wiem co mam robic . a zrzucic chce tak z 5kg max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dietkująca jakiś mało żywy ten topic, hmm... trzeba go jakoś rozruszać :) może zamiast diety powinnaś stosować więcej ćwiczeń? ja akurat mam tak, że gdy jem troche mniej przez pare dni to odrazu mi spada waga o 1-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz sama
yyyyy niewolnica nie dołuj mnie. Bo ja jem mniej i waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co zrzuciłyście
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietkujaca! tylko ty napisalas ile wazysz i przy jakim wzroscie a to jest bardzo istotne Twije BMI jest 19 to znaczy ze twoja waga jest w dolnej granicy normy a wedlug niektorych masz nawet niedowage wiec co sie dziwic ze organizm broni sie przed chudnieciem - przestawil sie na oszczedny tryb pracy . Po te 15-20 kg gubia dziewczyny ktore maja duza nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed zabieraniem sie za odchudzanie polecam bloga http:jessverr.tumblr.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×