Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elektryczna

Tanie, dobre podkłady do cery mieszanej, nie dające efektu maski

Polecane posty

Gość Elektryczna

Możecie mi plecić jakis dobry, tani podkłąd do cery mieszanej?? Taki, aby twarz wygladała naturalnie... Dużo dobrego słyszałam o podkładach Sorayi, Eris... Czy warto? napszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenu nia
ja uzywam AA do cery tlustej i mieszanej niewidac ze sie go ma na sobie nie daje efektu maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenu nia
Matujacy kosztuje okolo 16 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picz Blak
dream mate mam cere mieszna, u mnie sie sprawdza:) jesli umiesz odpowiednio go zaaplikowac, nie przesadzisz z iloscia to bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczna
Hmm...dream matte..no nie wiem..słyszłam ,że wysusza skórę:( A "City Matt" Lirene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczna
ok:D dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od jakiegoś czasu stosuję Lirene City Matt i jestem bardzo zadowolona. Matuje na około 5 godzin (przy cerze mieszanej), skóra jest po nim delikatna, aksamitna w dotyku. Ale uwaga: najjaśniejszy jest beżowy a nie naturalny jak sugeruje numeracja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczna
Właśnie, dzisiaj wybieram sie do Rossmanna i zastanawiam się nad City matt (czy innym Lirene)lub Sorayą. A miała któraś z was Rimmella Stay Matte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv
ideal balance z loreala najlepszy zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsha
Absolutnie nie polecam podkładów Rimella(jedyny który daje dobre efekty to cool matte mouse)miałam Recover,i jeszcze jakiś...niematują cery praktycznie wogóle,słabo kryją,testay matte w dodatku jest nieekonomiczny,zostawia plamy itd z tanich dobry jest Lirene City Matt,no i jeszcze z Maybelline ten niebieski jest dobry najlepsze wg mnie jest z True match ale kosztuje czterdziesci pare złotych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxxx
Dobry jest Manhattan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaa
powiem tak twierdzenie iz slyszalas ze dany podklad wysusza skore jest smieszne gdyz kazdy podklad ja wysusza gdy nie daje sie pod niego bazy typu krem nawilzajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też polecam
manhatan, normalnie używam droższych podkładów, ale tym mile się zaskoczyłam. Ostatnio preferuję pudry mineralne, ale takie prawdziwie mineralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To$$kaa ;**
ja Mam Stay Matte Dla mnie Jest dobry nie ma efektu maski Fajnie się rozprowadza i ogólnie ok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podkład w piance (bardziej mus) z Bourjois i jestem bardzo zadowolona. Dodam, że aplikuję go za pomocą dołączonego pędzelka. Efekt naturalny, niezły mat i nie wysusza. O Citty Matt również słyszałam wiele dobrego, ale nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×