Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna-plotkarska

Kobiety są okrutne.Plotkuja miedzy sobą otym,jakiego kto ma ptaszka...

Polecane posty

Gość panna-plotkarska

Lubimy sobie pogadac o ptaszkach naszych facetów.Kobietki wyzalaja sie jak facet ma za maego a dopytuja sie jak jest jesli którys z naszych facetów ma duzego członka. Wszystkie sobie opowiadamy jak było i czasami naśmiewamy sie z tych z małymi ogryzkami. nawet sobie mówimy,zeby tego a tego nie tylkac bo ma...wykałaczke zamisat penisa.Wiecie,takie damskie ploteczki. Hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesalinkaaa
jesteś walnięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna sprawa
faceci tez gadają tak samo jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna-plotkarska
no i zdradze wam tak w sekrecie,ze jednak zazdroscimy tym koleznkom,które maja prawdziwychogierów w domu. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
To widać,że ty bardzo mądra jestes skoro tak bardzo zazdrościsz koleżance z powodu długości penisa jej męza.......bardzo musisz być fajna....pomyśl sobie teraz,ze twoj mąż zazdrości koledze, ze jego żonka ma taką malutką cipeczke,ze twoj maz az sie slini jak o niej pomyśli. fajne to takie? A jesli chodzi o rozmowy damsko-damskie i męsko-meskie to normalne,ze na takie tematy sie rozmawia.Tylko z GŁOWĄ a nie GŁÓWKĄ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki do gry podawać... Haha ciekawe kto się nabierze i tam wlezie :) A czy wiesz, że to jest niedozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co odnosi się
do wypowiedzi bezpośrednio powyżej, pod czarnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
jesli jestes ta diva o ktorej mysle i tak sie dziecinnie zemscialas to wiedz ze przegielas, swiat sie dowie o twoim jajeczku:) a co musi byz sprawiedliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy daja rozkosz
i my kobiety o tym wiemy i dzileimy sie ta wiedza między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy daja rozkosz
Szybko poruszam w ustach markerem suchościeralnym, wyobrażając sobie że to penis Bronisława Geremka.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornitolog1
Uwaga na ptasią grypę. !!! Przed uzyciem ptaka wyparzyć w temperaturze 70 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
dzis rozmawiałam o ptaszkach z moją koleżanka. Własnie mi opowiadała o chłopaku,którego poznała wczoraj i cholerka - miał podobno całkiem fajnego ptaka.Az jej pozazdrosciłam jak mi opowiadała szczegóły.Podobno - na oko - ponad 20cm. szczęściara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
ja tak uwielbiam olbrzymie penisy że codiennnie wkładam sobie do odbytu ogormne ogórki ktore kupuje na wyrzedazy w biedronce i coraz mocniej na przemian wsuwam i wysuwam je do mojej dupci wyobrażajac sobie ze ujezdzam biskupa Pieronka lub Tadeusza mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym widziec
cie z tym 20 cm w dupsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia...
Oj,ptaki naszych facetów to ulubiony temat na imprezach,dyskotekach.Opowiadamy sobie,kto jest dobry a kto kiepski,kto ma duzego a kto małego frędzelka.W ten sposób eliminujemy "najsłabsze ogiwa" . W imie kobiecej solidarnosci nie wpuszczamy kolezanek "na minę' - czytaj na małego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna radosna.
to normalne,ze rozmaiwamy o ptaszkach facetów.Nie powinno was to dziwic panowie.Zreszta co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×