Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrra

kiedy seks i przytulanki?

Polecane posty

Gość lorrra

poznalam swietnego chlopaka, strasznie ciagnie nas do siebie, mam pytanie, po jakim czasie poszliscie do łozka z partnerem?:) pamietacie swoj pierwszy pocalunek?po jakim czasie spotykania nastapil? dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda dziewczyna
to zależy od wieku.Każda kobieta ,któa traci dziewictwo przed 20 to latawica..Jesli masz powyzej 20 -tki to spokojnie możesz zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista od kiełbasy
ja z każdą na pierwszek randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Dajcie się uwieść chwili i nie zastanawiaj się nad tym, czy to odpowiedni moment albo kiedy nastąpi. Poczujesz to po prostu. Niech się dzieje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrra
miałam faceta przez 3 lata i straciłam dziewictwo w wieku 19 lat, to znaczy ze jestem latawicą? a co ma wiek do gotowości współzycia? no i wlasnie pytam sie was sie teraz jesli chodzi o seks, bo nie chce wyjsc na latawice gdy poddam sie chwili, moim zdanie powinnam poczekac pre miesiecy, ale z tego co mowia mi kuimpele to trudno bylo im wytrzymac.nie jest to dla mnie dylemat ale chcialam wiedziec co o tym sadzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda dziewczyna
no niestety jesteś latawicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrra
buahahaha...chyba skocze...a Ty za kogo się uważasz obrażając innych?nie mam zamiaru ci niczego udowadniać, ale nie próbuj umoralniać innych, bo widać, że coś z Toba człowieku nie tak.Buahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś z nim 3 lata
to wcale nie jesteś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby masz dojrzały związek za soba, niby 19 lat a zadajesz pytania jak 15, 16 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda
jej chyba chodzi o pierwszy raz WSPÓLNY a nie pierwszy raz wogóle jako strata dziewictwa :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łło jessu coż to za poglądy, ja również miałam swój pierwszy raz przed 20tka a potem miałam jeszcze 2 facetów, za latawice się nie uważam, seks to seks.Zreszta każdy ma prawo do własnego zdania, jedni uważaja tak drudzy tak.Naprawde faceci moga sypiac z 5 w jeden weekend ale dla kobiety 3 w czasie calego zycia to juz dno...dziwni sa ludzie.hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrra
wlaśnie tego słowa mi brakowało, wspólny!bede czekac jak najdluzej ale chce wiedziec co i tym myslicie, mam 21 lat dla jasnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×