Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak wyznać

Jak wyznać???

Polecane posty

Gość jak wyznać

Czy Wyznać mężczyźnie z którym nie jestem swoje uczucia. Od wielu lat coś miedzy nami iskrzy.Dzisiaj wiem że go kocham. Jak powiedzieć albo dac mu do zrozumienia że szaleje za nim.Niechce ssię wygłupić..czy ryzykować? nie znam jego uczuć..chociaż wiem że mu się podobam...Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
Pucio,mogę powiedziec ale boje sie rakcji czy powiedziec tak po prostu prosto z mostu.."zalezy mi na Tobie"??hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz kobieta pierwsza
wyznaje facetowi miłość,jeśli z nim nie jest? Może od razu mu się oświadcz i kup obrączki! Kobieto,opamiętaj się .Jeśli facet jest Tobą zainteresowany to -bez obaw-wiedziałabyś o tym na pewno.W każdym innym wypadku ośmieszasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Go
To jak sie o tym mam dowiedzieć?? żeby własnie sie nie osmieszyć??wystarczą spojrzenia??? przecież mimio iz pozera mnie wzrokiem nie wiem co myśli..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
Dobrze to jak poznać iz On odwzajemnia moje uczucia? skoro nic nie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
masz racje może w końcu zapytam;/ chociaz wolałabym aby to on przejoł inicjatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz powiedzieć szczerze co czujesz bez ogródek, a gdy on zrobi przerażoną minę i zacznie się szykować do ucieczki, to krzyknij: prima aprilis! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
hahahaha no własnie..dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
Pucio moze ty bardziej doswiadczony facet w tych sprawach..no wiec pytam;) ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
A no widzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
hmm co On mógłyby dla mnie zrobić...hmm dzisiaj go widziałam ale nic mi nie przyszło do głowy;) Jakoś jak go widzę świat zamiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
hahaha Oj ten Twój nos troszke zawodzi...;):) ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pucio ja znam takich , którzy nie umieją po prostu odmawiać pomocy i to że pomogą o niczym nie świadczy. wysli szare komórki ( komórkę ) i wymyśl coś lepszego . w końcu fachowiec jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
chyba już wiem co zrobię dzięki za radę.. chociaz to trudne wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
No ten mój daje znaki ..Sama niewiem.Patrzy się szczególnie gdy ja nie patrzę, gdy mnie długo nie widział patrzy się jak nawiedzony..usmiech ,gadki,żarciki..ale nic pozatym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
Pucio ja mam 30 lat...a czuje sie jak nastolatka to chyba widać..to pewnie tak miłośc zmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyznać
Pucio ja już tak czekam kupe lat.Czekam i czekam..moze warto juz cos ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
kochacie bezinteresownie bo jst:) cieszy was jego slowo, sam widok, co mowi, jak sie smieje:) a takie kobiety co mowia: _ czyli popros aby cos zrobił dla Ciebie.. inaczje co bys dla mnie zrobil, to wyrachowane kobiety. na to pytanie jeden powie: przuniose kwiatki drugi kupie ci dom marzen 3 pojade w kosmos z toba i ona wyrachowanie przelicza a ha ten tylko to a ten to oj wart jest mojego zainteresownia w koncu boginia jestem, warta ksiecia jestem. brr okropnosc kochjacie dziewczyny i nie zmieniajcie sie w oschle, zimne i wyrachowane kobiety z lokali i disco ritm;) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×