Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aurelia22

Potóweczki

Polecane posty

Jeszcze w szpitalu mojemu synkowi pojawiły się na buzi potóweczki. Ma je do teraz, mam wrażenie, że nawet więcej. Wg zaleceń położnej-przemywam je rumiankiem, ale efektów nie widzę. :( Staram się nie przegrzewać dziecka, kaloryfer mam wyłączony, ubieram go w bodziaki i rożek. Mimo to mam wrażenie, że małemu jest za ciepło. Boję się jednak, że może zmarznąć. No takie błędne koło. Dlatego mam pytanie: jak ubierać dziecko w domu i co na pozbycie się tych nieszczęsnych potówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez smarowalam buzke mojej malej rumiankiem i okazalo się, że jest na niego uczulona. Czy jesteś pewna, że to, co pojawilo się nowego, to też potówki?? Może wysypka? Szczerze, to nie wiem, co na potowki :o Moja córka miala kilka potówek moze ze dwa razy. Na pewno niczym nie smarowałam. A jaką masz temperaturę w domu? Ja przy ok.20 ubieralam mala w body, kaftanik i spioszki (to była zima) W pierwszych tygodniach często jeszcze w rozku była. I tak było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
do wody w której myjesz maluszkowi buzkę dodaj kaliku. Potówki zejdą po kilku muciach. Pozdrawiam , a maluszkowi życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
miało być myciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potóweczki
no nieźle przestańcie z tymi zdrobnieniami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dziewczyna
ma okreslic krosty na małym noworodku?POTÓWY??? idiotyzm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu ubieram mojego malucha body+pajacyk+skarpetki lub body+rajstopki+bluzeczka+spodenki+skarpetki. a co do potówek to za dużo nie pomoge bo nie miałam tego problemu.Ale może to jest uczulenie od mleka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×