Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paoli

Chora zazdrość - reaktywacja

Polecane posty

No hej wszystkim:) Czy jest na tym forum ktość chrobliwie zazdrosny? Jesli tak wpisujcie sie, bo ja już sama nie daję rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem cholernie
O wszystko a zwlaszcza o jego przeszlosc, nie pokazuje mu tego ale mam obsesje na punkcie jego bylej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj tez tak mam. Niby nic bo dawno było ale ... denerwuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
zazdrosna o mojego kochanka.ze spi z zona i wogole >>>>>>:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co z teraźniejszymi koleżankami i w ogóle z jakimikolwiek kontaktami typu praca i reszta?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
i nie wiem co mam z tym fantem robic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
i bardzo go kocham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazdy jest zazdrosny jak kocha, tylko czasem to gruba przesada:) A ja czuje ze trochę przeginam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem strasnzie zazdrosna:)kieys taka nie bylam ale teraz mam powody:pwiec sie czepiam na calego:Pa kolezanki nacjhetniej bym wymordowala zarcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
no i chce z nim byc :o i urodzic mu duzo dzieci :O i zestarzec sie razem chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem cholernie
Oj ja tez bym chciala cos z tym zrobic. Ciagle sie porownuje do jego bylej a najgorsze jest to ze czesto sie z niej w duchu nabijam. Wiem ze to jest chore, wiem ze w ten sposob staram sie sobie udowodnic ze jedtem od niej lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo denerwuja jesgo kontakty z koleżankami i w ogóle, bo jest dal nich taki milutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
tez przeginam.ale czy mozna nie przeginac? ja to w jakims marazmie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez najchętniej powybijalabym wszystkie ładne dziewczyny... albo te które on uważa za atrakcyjne.. reszta może zostać:) Wiem że to wredne ale wtedy nie było by problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
no .....to ze dla innych tez jest mily to mnie doprowadza do szału :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje się każdą pierdola. Jak jakaś do niego dzwoni (niby z pracy) albo nie wiem jest milion przykładów na to wszystko... aż mnie trzepocze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
wy to naprawde z tym mordem to przesadzacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez jestem zazdrosna. Staram się z tym jakoś walczyc ale mi za bardzo nie wychodzi. Kocham mojego Misia ale wiem że czasem on ma mnie serdecznie dosyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
zrobie sobie melise bo zaczynacie mnie dolowac swoimi problemamai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
myslicie , ze jesli chlopak jest bardzo zazdrosny to znaczy , ze kocha? ja mam wlasnie przypadek gdzie to moj chlopak jest zazdrosny o to , ze z kims porozmawiam na gg o to , ze z kim zatancze i oglnie jest zazdrosny ale teraz zaczal sie z tym ukrywac , nie chce pokazac ze tak jest ale ja juz znam go troche i wiem jak jest naprawde ... czy to moze byc milosc czy jakis rodzaj samolubstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem z tym mordem to tylko taki żart:) Ale to coś porownywalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
pozbacmy sie ich z naszego zycia....bedzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
pozbadzmy sie....zaczynam rabac byki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jestem
milego wieczoru....kolezanki :D zazdrosnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz batonik ja chyba rozumiem Twojego chłopaka bo ja mam bardzo podobnie. Uwierz mi że on Cię bardzo kocha. Bo jeśli próbuje sie poprawic to nie jest mu łatwo. Możesz to uznac za dowód jesgo miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem baaardzo zazdrosna i tez starm się jakoś to nie wiem opanowac i nie czepiać się ale nie za bardzo mi się udaje. Tak na prawdę wiem, że cholernie kocham mojego Misia i nie chcę mu robić czegoś że by on sie denerwował. Bo to stres dla mnie i dla niego:( Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja to chyba jestem na prawdę zazdrosna o wszystko. Na prawdę o wszystko. Tak czasami się zasatanawiam czy on chce ze mną być. Bo ja wymyślam mnóstwo rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonik
paoli ale on tez wie , ze ja go bardzo kocham i czasem to wykorzystuje olewajac mnie przynajmniej ja to tak widze (moze on inaczej) w sensie takim , ze jest mnie pewny i czasem sobie odpuszcza a spotyka sie np z kumplami i wlasnie widze tu tak sprzecznosc jak widzi zagrozenie na horyzoncie jest zazdrosny jak diabli jak widzi , ze robie do niego umizgi robi sie pewny i zaczyna olewke ... dlatego zastanwiam sie jak to moze byc naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co powiem Cij ak to wygląda z perspektywy osoby zazdrosnej. Ja jestem zazdrosna i wiem też że mój Misiek mnie kocha ale jakoś to samo z siebie i nie wiem jak mam zrobić żeby przestac to robić. Jestem pewna że strasznie kocham go a on mniekocha i sama nie wiem skąd się to bierze. Więc wydaje mi się że to nie jest tak. Ja myślę że on Cie kocha tylko m= po prostu osoby zazdrosne tak maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×