Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliwa zagubiona

bardzo Was prosze o pomoc w sprawie faceta!!!!!!

Polecane posty

Gość nieszczesliwa zagubiona

Jestem strzepkiem nerwow. Postanowilam po 3,5 roku rozstac sie z moim facetem. Kocham go ale wypalilam sie. On zachowuje sie bardzo niedojrzale od dluzszego czasu. Bardzo mnie rani swoim zachowaniem, wprost gowniarskim. Wiele razy z nim o tym rozmawialam, niestety sytuacje sie powtarzaly. Nie mam sily spotykac sie z nim juz:( Nie mam sil trwac w zwiazku, w ktorym ja daje a on lekcewazy moje uczucia. Postanowilam napisac maila. Wiem, ze to nie jest powazna forma rozstania przez internet ale nie potrafie sie spotkac z czlowiekiem, ktory pozostaje gluchy na moje lzy i uwagi od dluzszego czasu. Czy moge tak zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobić zawsze
zrobić zawsze mozna wszystko.choc partnerowi naleza sie wyjasnieia.no ale skoro on w szczeniacki sposób podchodzi do wszystkiego... może to i nawet lepiej bo wysyłasz i juz,nie ma wachań,skomlących namówień na powrót,skoro jest takim gówniazem to ma to co chciał.A jesli bedzie chciał czegos wiecej(rozmowy,wyjaśnień)sam poprosi(jeśli nie tzn. ze w 100% dobrze zrobiłaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex mi w glowie
chyba masz racje dziewczyno, mail to dosc dobry sposob na rozstanie, nie widac tam twoich emocji , uczuc, lez, czego dzieki temu nie moze wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób mu dobrze loda z algidy
potem podyktuj warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
mailem z kims zrywac? i ty niby dojrzala jestes, tak w odroznieniu od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiak-m
nie macie ślubu więc nie ma na co czekać, facet się nie zmieni a ty znajdź sobie nowego a szybko zapomnisz o poprzednim albo po prostu czasami lepiej być singlem niż kisić się z kimś takim, moja znajoma miała już wyzanczoną datę slubu, najoierw ją odłożyli, bo zginął jego ojciec, a później szybko się zorientowała, że on wcale nie myśli o założeniu rodziny tylko ciągle jest nie dojrzały i zserwała zaręczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się jakie to dla Ciebie trudne zadanie i pewnie dlatego chcesz załatwić to meilem. Rozumiem Cię, sama nie wiem ja ja bym oznajmiła taką wiadomość. Jeśli jesteś zdecydowana to możesz napisać mu list z wyjaśnieniem w formie meila. Tylko musisz tam opisać wszystko: dlaczego podjęłaś taką decyzję, dlaczego nie chcesz rozmowy w 4 oczy.... To tak jakbyś wysłała list-według mnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no najlepiej to mu powiedz przez kolezanke! a potem przez ta sama kolezanke zapytaj na duzej przerwie innego czy bedzie z toba chodzil ;PPP To ma byc dojrzalosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam do grona
pewnie, ze tak zrob....napisz dokladnie ZA co masz go dosyc...i ze juz nie masz sily na dalsze rozmowy bop one i tak nie daja rezultatu... znajac zycie to jeszcze cie zbluzga, ale nie daj sie ! powodzenia... lap zycie od nowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niektórzy faceci
tak maja, że całe zycie sa chłopcami ... tylko wlasnie jak z takim starym chłopcem żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
jak nie potrafi sluchać i ma ciebie gdzieś to rozstań się z nim. w końcu związek to nie poswięcenie...dlaczago masz być z kimś kto ma cię gdzieś. powiedz mu dlaczego odchodzisz...konkretne zarzuty...i nie nabieraj się na łzy, przeprosiny i obiecanki. Ja to przechodzilam...facet robil co chciał a a jak sie ocknął to zobaczyl walizki za drzwiami. ceń siebie!!!!!!!powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, bardzo dobrze, rozstawaj się z gościem czym prędzej, ale błagam, nie przez maila... Mimo wszystko coś mu się chyba należy... Weź się w garść, załóż, że zrobisz to konkretnie, bez zbędnych westchnień i próśb i po prostu to zrób. Pokaż mu, że jesteś dojrzalsza i stać Cię na poważne rostanie. Powodzenia. Prawdziwa, nowa miłość, może przyjść bardzo szybko. Wiem coś o tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej coś wyjaśnić
mailem, niz tłuc do głowy prawdę komuś, kto i tak nas nie słucha. Maila zawsze moze przeczytać kilka razy. Dobrze zrobiłaś. Do tych, którzy piszą o niedojrzałości ---> Nie każdy człowiek potrafi wypowiedzieć się tak, jakby chciał, w obecności tej drugiej osoby. Mail, tak jak list, jest dobrym sposobem na wyłożenie swoich racji, nawet terapeuci tak radzą. Zacznijcie odróżniać maile od smsów :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×