Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muszka-Dziabdziuszka

Czy miała któraś z Was miesiączkę w czasie ciąży????

Polecane posty

Obawiam się, że jestem w ciąży...Ale mam miesiączkę co miesiąc... Brałam tabletki novynette przez 2miesiące, ale zanim zaczęłam je brać miałam seks bez zabezpieczenia- wszak, że tuz przed miesiączką (dostałam ją godzinę po stosunku), ale jednak mam obawy... Czy którejś z Was się to zdarzayło kobietki?? Ja nie chcę mieć jeszcze dzieci, nie z kimś przygodnym!! :( Teraz mam miesiączkę i ni emogę wykonać testu.. A spac nie mogę... Bardzo proszę o wpisy i porady Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIestety ja miałam miesiaczkę ażdo 4 miesiąca ciazy. Jak mi się nagle zatrzymała, to z zdziwieniem usłyszałam od ginekologa, że to już 4 miesiąc ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam krwawienie przez 3 miesiące i to dokładnie w terminie @ i niczym od niej się nie różniące. Ale jeszcze przed pierwszym niby-okresem podejrzewałam, że jestem w ciązy, bo strasznie mnie odrzucało od papierosów, potem dostałam mdłości, i juz po trzech tygodniach biegałam często siusiu i strasznie się zrobiłam senna wciąż i zmęczona. Potem jeszcze miałam strasznie dużo śliny w ustach i dziwny smak, taki jakby metaliczno- słony. Ale wtedy już dawno byłam po teście i wizycie u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×