Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabekńka

z połykiem czy bez - bez różnicy?Panowie?

Polecane posty

Gość n hokplpijm n jkl.p
nie ona wogóle niejest dobra ale czego sie nierobi dla miłosci!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakikolwiek
Poprawna odpowiedz juz padla. Połykanie nie jest konieczne jednak konczenie w ustach Kobiety jest duzo przyjemniejsze niz recznie. I samo połkniecie nie jest wazne, jak ktora lubi. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolinho
Wypluwanie jest po prostu brudne. Posiadanie papierowego ręcznika pod ręką może pomóc, ale nawet wtedy zostaje Ci nasączony spermą papier, którego musisz się pozbyć. To samo tyczy się sytuacji, kiedy on spuści się gdziekolwiek indziej niż do Twojej buzi. Jest pełno klejącej się mazi do wytarcia. Po prostu połknij i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burracco
Oj różnica jest ogromna ! Nie chodzi o to aby ona zawsze dawała się spryskać na twarz, ale niekiedy byłoby miło. Moja pani absolutnie nie zgadza się na wytrysk na twarz, zatem szukam od czasu do czasu gdzie indziej takiej przyjemności. A lodzika to też często robi na odwal się, bo to zbyt męczące i w ogóle. Co mnie podnieca w tryskaniu na twarz ? Pełne oddanie kobiety (choćby w tej jednej chwili) i poczucie dominacji i nie chcrzańcie o potrezbie poniżania kobiety, bwiem dominacja a poniżanie nie oznacza tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _milka_
jesteście zajebiści uśmiałam się strasznie =). w chwili obecnej mam ten sam problem i czytając wasze wypowiedzi bardzo dużo się dowiedziałam co mi pomogło zrozumiec dlaczego tak bardzo mój facet pragnie tego by mi sie spuścic do buzi.............. ale ja tego nie zrobie.... przynajmniej teraz... moze kiedys. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było fantastycznie...
kilka dni temu kochałam się z facetem i pierwszy raz zrobiłam lodzika z połykiem:) było fantastycznie, smak Jego spermy był słodki - po prostu bajka :) teraz marzy mi się powtórka z rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i dzieciaki, nie ma znaczenia czy z połykiem, czy z wypluciem (później), finał w ustach jest tak samo przyjemny, ja przynajmniej nie czuję różnicy i jest mi to obojętne, czy partnerka połknie, czy później wypluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Presto 1
Oczywiście i zdecydowanie z połykiem.Jak obciągać to tylko do końca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriss
jeżeli jakiś facet twierdzi, że nie podnieca go finał w buzi + połyk to znaczy że jeszcze w zyciu dobrego lodzika nie doznał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CieńBieli
Witam, jestem facetem, który jeszcze nie zaznał tej przyjemności i z pełną świadomością mogę napisać, że jest to dla mnie frustrujące. Nie wiem jak by się czuła kobieta, której całuje/piszczę c*pulkę (językiem) i nagle jak ona dochodzi to przestaje i dokańczam pieszczoty ręką. Chciałbym kiedyś poznać "smak" tej rozkoszy ale prawdopodobnie nie z ukochaną partnerką - dlaczego? Bo po rozmowach uświadomiła mi, że "nic z tego". Żyć z tym? Czy zdradzić? Dwa wyjścia. Osobiście nie zależy mi aby połykała, ale żeby popieściła go jeszcze troszkę w trakcie orgazmu. Wie dla "niektórych" za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szprychaaa
Zaskakuje mnie glupota kobiet.....a chlopaki sie ciesza. Jednak baby sa idiotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie sperma mojeg faceta powoduje dziwne mrowienie w ustach takie dziwne dosc nieprzyjemne uczucie?! cos nie tak z jego sperma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest na tak :) To żywe plemniki drapią trochę w gardle,ale powiem,że one dobrze oczyszczają je.Niczym nie musisz się przejmować.Wspaniałe uczucie dla partnera,jak jego kobieta przyjmuje taki cudowny nektar.Ma wiele pozytywnych właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfuj, macie nieźle pod sufitem, żałosne małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do swoich sobie wsadź porypańcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksi flex
Znaczy polyk nie dodaje punktow do fejmu?Cholera😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się skuszę na połyk od Ciebie cukierkowy szaleńcu,tylko powinnam zobaczyć ten Twój okaz.Taki jesteś mądrala to dawaj,chcę go przed zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dziś będę Cię tropić i tępić cukiereczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj abyś nie połknął tych słów wraz ze swoimi zębami dziadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukiereczek się zdenerwował, uważaj cukiereczku, złość szkodzi na erekcję, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi :) Swirujemy tu wszyscy to jest ero ale jest jakiś jeden policjant:)który ma misję ')haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek ma
rozdwojenie jaźni raz pisze jak babka raz jak facet :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×