Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuchnannn

do wazacych ponad 100kg??czy wam nie wstyd?Nie wstydzicie sie?

Polecane posty

Gość mamuchnannn

ale musicie byc straszne jak wy kupujecie ubrania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyśl
A ty nie wstydzisz sie swojego chamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne to jest
być tak głupim jak ty i kompletnie nie zdawać sobie sprawy ze swojej gupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuchnam
ja całe zycie wazyłam 50kg i doprowadziłam sie do wagi 70kg!!Tragedia. Zastanawiam sie co sadza takie osoby wazące 100kg ,czy jest i wstyd? Ja oczywiscie schudłam bo było mi wstyd tak wygladac ze nie moge nic normalnego kupić!! Oczywiście ja nie mam na mysli osób chorych ,zreszta zauważyłam ze wiekszośc tego typu ludzi zasłania sie tym iż informója nas ze maja problemy zdrowotne ,bo nie potrafia sie przyznac ze wpierdzielaja ile wlezie. Czy wstydzicie sie swojego ciała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa pytanie
naoglądało sie dziecko obrad sejmowych, naoglądało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te mamuchamie
to z głodu ta twoja zazdrość wypływa, idź se pojeść, nie bedziesz zazdrościć grubaskom, że jedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjdhggd
nie wstydzicie sie!Nie mozliwe nie wieze ! Przeciez to zatłuszczone pasztety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopati
mamuchnam ... jesteś płytką osobą, która zapewne w dzieciństwie nie zaznała miłości i żeby podbudowujesz pewność siebie poprzez figurę. Jednym w ogóle nie przeszkadza nadwaga, a liczą się dla nich ważniejsze wartości w życiu - miłość, przyjaźń, rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby może schudnąć
ale głupi juz na zawsze pozostanie głupim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest najlepsze miejsce
na dyskusje. Autorko topiku tu siedza tłuste grubasy i chodz sa tłuste to i tak ci tego nie przyznaja :) Jałowe dyskusje i banalne tematy ,zakładanie kolejnych topików o dietach to jest ich mocna strona. One nie potrafia sie wypowiadac na jakiś tamat,podyskutowac....tu tylko obelgi i wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy28
nie wstydzcie sie nigdy!!! przyczyny nadwagi sa rozmaite i to jest osobista sprawa kazdego czlowieka. nalezy dbac o zdrowie i tyle...moj facet wazy 108 kg i nie ma nadwagi- taka ma budowe i jest bosko umiesniony - czy powinien sie czegos wstydzic? NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej inteligencie
od siedmiu boleści, jaką dyskusje masz na myśli? Chyba chcesz sama z soba dyskutować, powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuchnannn
Masz racje szkoda czasu by sie cos o ludziach i ich spostrzezeniach dowiedziec. Lepiej pobiegne załozyc kolejny topik typuOD JUTRA ZACZYNAM tam panuje miłosc i sielanka zero logicznego myslenia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
nie nie wstydzę się bo nie mam czego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMI 33LATA
TAK MASZ RACJE JESTEM GRUBA I OBLEŚNA I NIE POTRAFIE NIC Z TYM ZROBIC.TY SIE W PORE ZORIENTOWAŁAS JA NIESTETY NIE I NIE POTRAFIE NIC Z TYM ZROBIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda z krak
ja sie wstydze a waze 86kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mamuchnam!! A czy przy swojej wadze masz ladny duzy biust?,jak nie to sie wstydz! A buzie masz ladna?jesli nie to wstyd! Mam nadzieje,ze masz wyzsze wyksztalcenie!!jesli nie to fuj!jak Ci nie wstyd! Zeby nie bylo,waze tyle co ty mamuchnam,ale nie jestem taka glupia jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wszystkie dziewczyny czekały na objawienie takiego proroka jak Ty, który uświadomi im ich okropność! Idź teraz na ulice skrzyknij grono współwyznawczyń i pośli je w otyłą tłuszczę szerzyć kaganek oświaty! Otwieraj ślepym oczy, niech swą brzydotę ujrzą, bowiem ziemia prawa nie ma takich potworności nosić! a jeśli będą się przy prawie do życia i oddychania tym samym powietrzem upierać, ogniem i żelazem, powiadam, wyplenić tę zarazę, a na lampki- kopciłki i karmę dla psów poprzerabiać, aby poczucia estetyki nie kalały :( Amen:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ....
ja sie wstydze, nie tylko w sklepie ale i u lekarza, na basen albo na plaze bym w ogole nie poszla. Ale najgorsze ze wszystkiego sa takie wlasnie komentarze jak twoje - mnie cos takiego nie motywuje wrecz przeciwnie, przygnebia mnie na calego i wrzuca spowrotem w dolek z ktoreg co chwile staram sie wychodzic. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wazyłam 102
i schudłam 30kg i wiem ze byłam okropna i obzydiwa ale neiktórzy nie potrafia sobie tego sami powiedzis!!ZE SA OKROPNI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winogronka
mam kuzynke ktora wazy cos kolo 120kg:)ma 22 lata i do niskich osob nie nalezy:P w dupie ma odchudzanie i nie przejmuje sie docinkami innych...ale co ze zdrowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeeee
a ja sie nei wstydze - nawet jak wazylam 83 kilo bylam zajebista laska. na plazy to kiedys sie wstydzilam... ale jak sie odwazylam to pozneij chude kolezanki mialy przy mnei kompleksy na plazy heheheh grunt to sie nei przejmowac jak ktos cos glupiego powie.... na pochybel wystajacym kosciom i plaskim deskom i niskim karlom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważę 80kg, a ważyłam 109 przy wzroście 170 i NIGDY SIĘ NIE WSTYDZIŁAM! Schudłam, bo chciałam, moze jeszcze schudnę. Mogę wymieniać rózne powody dla których chudnę, ALE NIE WSTYD. JESTEM I BYŁAM UŚMIECHNIĘYĄ, ŻYCZLIWĄ OSOBĄ I NIGDY, NIKOMU OD OSOBY OTYŁEJ DO ANOREKTYKA NIE POSTAWIŁABYM TAKIEGO PYTANIA. Zakończcie tę dyskusję, jeśli jesteście inteligentnymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 108 kg
Ja się tam nie wstydzę Kocham siebie a ciuchy kupuję w Kappahlu w dziale XLNT, w H&M w dziale BB albo na allegro ( największy lumpeksik) I ciuchy są fajne i wyglądam jak prawdziwa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 133 kg
Heh Winogronka, skad ta kuzynka? Moze to ja? Waze 133 kg, chodze na basen, na kurs tanca (i mam jendo z najlepszych poczuc rythmu wsrod wszystkich panien :p), jestem wysoka i pod zadnym pozorem nie uda sie zmiescic mnie w "przecietnej ludzkiej masie" bo zawsze bedzie mi ona siegala do ramienia :D Faktycznie, troche w d... mam odchudzanie, ale bez przesady - nie obzeram sie az tak strasznie. Mam wspanialego chlopaka, z ktorym jestesmy juz od 4 lat razem i planujemy wspolna przyszlosc. Jest super. Aha: uwielbiam gotowac, ale potrawy raczej beztluszczowe, a najlepiej wegetarianskie. Potrafie spedzac godziny w kuchni, razem z moim szczesciem, a jego koledzy z pracy pytaja, gdzie znalazl taka dziewczyne, bo to co on je wyglada i pachnie za-boj-czo smacznie :D:D Ludzie, cieszcie sie zyciem, prosze i blagam. Ono jest za krotkie zeby przejmowac sie mamuchnannn i innymi kwokami domowymi w papilotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeee23
dobrze powiedziane ;) i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuchnam - co za pierdoly opowiadasz ze przy wadze 70 kg nie mozna znalexc fajnych ciuchow?? To ile Ty masz wzrostu? 1,40? Ja wazylam 73 kg i nie mialam najmniejszych problemow ze znalezieniem ciuchow. Teraz waze 11 kg mniej i nadal zaopatruje sie w tych samych sklepach (zeby nie bylo: w normalnych galeriach). Poza tym, mam wrazenie ze duza waga to nie problem osob, ktore ja maja, tylko tych, ktorzy patrza. A kto wam kaze patrzec?? Boli was to? Odwracajcie wzrok, a nie glupio komentujcie. Ciekawe, ze w tym kraju uczy sie ludzi tolerancji do dwoch chlopcow chodzacych za reke, a nie nauczy sie ludzi zrozumienia dla tych co waza 10, 20, 30 kg mniej. A co Was to wszystkich obchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×