Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yksigreckzet

Jaka ta Ania Świątczak jest brzydka!!!!

Polecane posty

Gość yksigreckzet

I na dodtek robi się na Mandarynę - zobaczcie jej zdjęcie w Pudelku - włosy a la Mandaryna, szpony-tipsy - koszmarek jakiś! W ogóle ten styl do niej nie pasuje! Jakaś wulgarna się zrobiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik wolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niechorze
dokladnie robi sie na Mandaryne i tak jej nie dorowna hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż na pierwszym
i czwartym zdjęciu wygląda bardziej jak Doda niż Mandaryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu cytat
"dokladnie robi sie na Mandaryne i tak jej nie dorowna" hahaha teraz to nikt jej nie dorówna a jeszcze jakiś czas temu naśmiewaliście sie z Mandaryny i jej kiczowatego stylu lalki Barbie. Nagle sie obrońcy Mandaryny znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... ..... ..............
Żenujące. Czy ona chce wyglądać dokładnie jak była żona Michała? Przecież to bez sensu. Kolejny klon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b c d e
nie wnikam w ich prywatne sprawy bo wali mnie kto kogo gdzie i kiedy, ale przyznajem ze jako kobieta mandaryna jest łądniejsza mimo że wyrobiona i sztuczna, ta jest poprostu okropna, staro wyglada swieci sie i mimo ze juz zaczyna byc oprawiana( tipsy makijaz fura komora skora) wygląda nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia a bleeeee
Z góry wiadomo, że Wiśniewski długo z nią nie pobędzie. Z Mandaryną to była miłość na całe życie, która się skończyła kiedy tylko Michał dostrzegł Anię, z nią będzie dokładnie tak samo, urodzi mu dziecko Michał oszaleje ze szczęścia, Ania przejdzie na urlop macierzyński a wiśniewski zakocha się w tancerce, wokalistce, albo modelce (takiej jeszcze nie miał). Nie chcę wydawać górolotnych osądów, ale to nie jest typ faceta na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b c d e
ale ta Ania podobna jest troche do Mandaryna(czyli ten kicz caly) i do Magdy -pierwszej żony Michala, takie mine podobne robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka8
ta Ania wyglada na dobra, ciepla dziewczyne. mandaryna jest sukowata i na wiekszosci zdjec wywala glupio jezor. Wisniak to alkoholik i degenerat. Moze teraz poleci w romans z Doda, w jego stylu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój tej Ani, popatrzcie w swoje lustra.... czy wszyscy jesteście idealni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może stanie się cud
i ten zielonowlosy dupek zakończy kariere.To obciach dla naszego kraju i wstyd,zeby takie nic spiewało i jeszcze na konkurs mogło wyjechać. Dla mnie to skończony cymbał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepe czy co
Gdzie tam Świątczak do Mandaryny. Mandaryna przynajmniej umie się zrobić, a Świątczak jest brzydka z natury. Aaaaa i gdybyście przypadkiem nie zauważyły na ostatnich dwóch zdjęciach jest właśnie Mandaryna, pisze wyraźnie nad zdjęciem. A słyszałam komentarze, że ta na dole to też Świątczak:P Skąd pomysł, że one są podobne?? Mają inną twarz, włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheh
Ona nie jest brzydka tylko niepozorna :P A to jest różnica. Nie lubię tylko jak ktoś jest niepozorny z wyglądu i jest przy tym zanadto pewny siebie. A ona właśnie taka jest. To taki jakiś konfilkt jest wtedy. Czlowiek wtedy ma wrażenie że rozmawia z jakąś myszą o przerośnietym ego. Komiczne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwahf-
Mi jest szkoda tej Ani , bo pamietam ja jeszcze z opola jakies 10 lat temu. Calkiem inaczej wygladala , widac , ze to z natury skromna , ciepla dziewczyna. Trafila na tego oszoloma , trafilo jej sie 5 minut i troche uderzylo na glowke , te dlugie wlosy , ktore jakos do niej nie pasuja , ten blond ,ktory nie pasuje jeszcze bardziej , te wyskubane brwi , te kiczowate ciuszki a la wisniewski , to wszystko sprawia , ze wyglada jak plastikowa lala - ale wyraz twarzy jakos do tego nie przystaje. O ile mandaryna ma w sobie agresje zyciowa i chce po prostu udrzec cos dla siebie , o tyle ta dziewczyna chyba chcialaby po prostu miec rodzine , a ten balwan pobedzie z nia 3 lata i potem znajdzie sobie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheh
chyba żartujesz. Oglądałam ją w jakimś programie i daleko jej było w zachowaniu do subtelności. Taka cwaniara z niej była co się miała za nie wiadomo kogo. Odpychająca była z zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheh
i bynajmniej nie była skromna. Nie teraz. Nie dziś. Może kiedys.. zanim nadeszło jej 5 min. A te 5 min nadeszło dopiero teraz, jak jest z Wiśnią. To taka niechlubna popularność, która nie wynika z żadnych osiągnieć na polu artystycznym, tylko z taniej sensacji i plotek. Godne pożałowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha tesciowa
No to teraz nie jest skromna. Albo sie dopasowuje do sytuacji , w ktorej jest , nie chce , zeby jej to 5 minut przeszlo kolo nosa , wiec sie wpasowuje w ta stylistyke. Czyli kicz , prymityw i wuglarnosc. To przeciez wcale nie jest trudne. Jak dla mnie to kazda osoba , ktora sie nagle tak radykalnie zmienia , ma jakies problemy ze soba i takim cwaniactwem przykrywa swoje kompleksy i zagubienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyciel
hopla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pamiętacie Anię
Światczak w Szansie na Sukces kiedy śpiewała Pamiętam Była Jesień Sławy Przybylskiej? Zaśpiewała pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slepe czy co
szkoda z e nie widziales(as) manadarynby jak zaczynala kariere! byla brzydka , z malym biystem , piegowata!!! a teraz to co!!? z natury tez jest brzydka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doreczyciel uwodziciel
Ale właśnie w szansie na sukces i w opolu Ania wcale nie była brzydka. Miała ten swój grzeczny styl , który do niej pasował i wyglądała bardzo ładnie i subtelnie. Teraz nosi te długie włosy jak jakaś wodnica , rozjaśnione , brwi wyskubane jak kurza dupa , szmaty a la michał wiśniewski , okropne i tandetne - i to do niej w ogóle nie pasuje. A a propos tych zdjęć , na których wygląda brzydko - sami się uśmiechnijcie od ucha do ucha , zróbcie głupią minę i zobaczymy , czy tak pięknie wyjdziecie na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
Widziałam Mandaryne z małym biustem i bez makijażu. Zawsze wyglądała ładnie więc nie opowiadaj bzdur. Jak się zrobi to wygląda rewelacyjnie ale nawet jak nie jest wypicowana to ładne wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozśmieszajcie mnie
że Mandaryna jest z natury ładna, bo widziałam tę naturę w programie "Jestem jaki jestem" ciągle łaziła tam bez makijażu z tymi paskudnymi włosami (co to za fryzura była???) cera szara, małe oczka, biust miała taki jak jej dała natura nie wiem czy ładna czy brzydki, bo go nie pokazywała (i tak na to już nie ma się wpływu), ale ta cała reszta to miała być ta naturalna piękność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty jestes
glupi/glupia!!!! Mandaryna byla wtedy w ciazy, a nie tak latwo wygladac w takiej caly czas olsniewajaco. Zwlaszcza, jesli wszedzie laza za toba kamery, a w dodatku masz takiego mezusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
co ta technika komputerowa potrafi zrobić z brzyduli........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×