Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hełpatka

Smuce się kiedy mój chłopak pokazuje zainteresowanie innym kobietom

Polecane posty

Gość hełpatka

nawet mojej najlepszej przyaciołce, kilka dni temu była impreza kiedyś sie wszysy podchmielili on zaczął wariować pstrykał wszystkich po uszach ;) a keidy doszedł do mojej przyjaciołki jakoś smutno mi się zrobiło, później się razem wygłupiali a ja siedziałam smutna.. jestem tak bardzo zaborcza..ja tak nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
zacznij pokazywac zainteresowanie innym facetom i na imprezuie wyglupiaj sie z jego kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełpatka
myslisz ze nie przesadzam?? dla niego on tylko się bawił ale mnie to boli, mnie zawsze boli więcej i mocniej niz innych ludźi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełpatka
to tylko niewinne pstryknięcie, pstrykał wszystkich po kolei a mnie to ruszyło ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, moj facet ma taki amerykanski zwyczaj sciskania kazdego (a raczej kazdej) na powitanie i dowidzenia. Wiem ze to nic nei znaczy, ale jak widze jak sie obsciskuje z naszymi kolezankami to mi gula staje w gardle. A jak probuje mu to wypominac to on mi mowi ze jestem taka zaborcza ze pewnie najchetniej bym chciala zeby on nie spotykal sie wogole z zadnymi innymi ludzmi tylko ze mna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam podobnie...
doskonale Was rozumiem... mam calkiem podobnie... Moj facet ma znajome, ktore zna juz ladnych pare lat. Sa to tylko znajome ale tez mi jest smutno, kiedy podczas jakiegos spotkania w pubie czy gdzies, on bardziej interesuje sie nimi,niz mna... to jest smutne, kiedy siedzisz z boku a on cie nie zauwaza prawie... Rozumiem, ze chcialby porozmawiac z nimi, bo np. dlugo ich nie widzial albo ma jakas sprawe do nich, no ale bez przesady. Na dodatek podczas ktorejs z klotni dal mi do zrozumienia, ze to sa JEGO znajome (a nie moje), chociaz pozniej sie tlumaczyl, ze tak jakos mu sie powiedzialo i ze ja w ogole to zle zrozumialam. Eeee, szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doskanale CIe
rozumiem. Wcale nie jest to jakieś dziwne zachowanie z Twojej strony. Mój też miał jakieś takie dziwne zachowania. Oczywiście gadał mi że ja przesadzam, że jestem zazdrośnicą i potrafił jeszcze robić mi na złość. Specjalnie obściskiwał inne. A potem sie okazało że to jego nałóg. Potrafił być w tym strasznie chamski. Dziwię sie że żadna z dziewczyn mu nie przywaliła. Ale widocznie podobało się im to. Ja z nim w końcu zerwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doskanale CIe
acha, a kiedy ja zaczęłam robić to samo czyli interesowac się innymi facetami i bawic się dobrze na imprezie, to robił mi sceny zazdrości. I wmawiał mi, że on tylko żartuje sobie tak, a ja to robię na powaznie.... i bądź tu mądrym. Dobrze, że kopnęłam go w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełpatka
ale mój mnie kocha ja to wiem...chyba musze z nim pogadac pwoaznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio
byłam na imprezie i chłopak mojej koleżanki troche przeszadził z alkoholem i strasznie mnie zaczął prawie na siłe wyciągac na parkiet. Mój facet się tylko śmiał z tego ale mi strasznie mi było głupio bo cały czas się bałam czy ta koleżanka nie jest zazdrosna o swojego chłopaka (wiedziałam że nieraz robiła mu rożne szopki). Tym razem jednak patrzyła, pstrykała foty i nic nie mówiła. Kurcza zależy mi na dobrej znajomości z nią i teraz się stresuję czy jej nie podpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×