Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

- Julii ! Moim zdaniem: mozesz uzywac slodzik lyzeczka miodu nie wyrwieci dziory w boku lyzeczka oliwy to tez nie przestepstwo mleko mozesz zastapic jogurtem Zaznaczam ze to moje zdanie - dziewczyny nie dajmy sie zwariowac te wymienione drobiazgi nie przekresla diety nawet jezeli wymarzone 5,5 kg stracimy w 9 dni a nie 7 to sie swiat od tego nie zawali a dietka nie bedzie az tak uciazliwa. Moze to co pisze to profanacja diety ale tak mysle. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaajjaaj
no i 2 talerze zupki za mna ale niestety musialam ja dobrze przyprawic zeby zjesc ,dalam ziola ,magi i pieprze i sol bo inaczej sie nie dalo.Ponawiam pytanie ile schudlyscie w 1 tyg dietki i z jakiej wagi zaczynalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 27
a czy mozna tu jesc groszek konserwowy i kukurydze z puszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc hudłam
4 kg, przez miesiąc waga się utrzymywała, w 2 miesiącu wróciła do normy sprzed diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w ogólę schudnę to będę musiała sie pilnować. tak mam awsze. nie moge sobie popuścić. musze zawsze kontrolowac to co jem. Kilogramy jak złe wspomnienia wracają zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupka juz gotowa, musze powiedziec, ze jest naprawde smaczna. Od jutra zaczynam, bedzie to moja pierwsza w zyciu dieta. Chcialabym przetrwac chociaz tydzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaCHEATAH
Jak tam idzie koffanieutkie:-)??Ja jutro rano gotuje zuopke i do dziela:-).Mam jeszcze jedno pytano i bardzo bardzo prosze o odp.Czymozna uzywac Chilli Powder(chilli w proszku)do zuki??Otoz uwielbiam Chilli i zawsze dodaje Chilli Powder do kazdego prawie dania.Pozdrawiam was serdecznie koffaniutkie i zdam dokladne relacje;-)hehe.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! No tak zupkę ugotowałam i miałam szczere chęci wczoraj zacząć i byłam na dobrej drodze ale spotkanie z psiapsiułą skończyło się drinczkiem a w domu poprawiłam świeżutkim chlebkiem z pieczonym, poświątecznym karczusiem (i znowu powiedziałam sobie od jutra). Dzisiaj do pracy przyniosłam sobie słoiczek zupy ale jak myslę że mam ją zacząć jeść to jakoś mi się nie chce. Jednak zaglądając do was moblizuję się żeby nie było że jestem taka słaba. Czterdziestka na karku i do zrzucenia 10kg. Biorę się i mało tego zaczynam stawać przed lustrem i mówić do siebie-głośno \"jestem piękna , jestem szczupła\" :-) podobno pomaga. Zobaczymy. Pozdrawiam Was moje Towarzyszki w walce ze sobą i słoninką. Pa, pa odezwę się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjaajajjajja
hej dziewczynki!to moj 2 dzien na diecie,zupe musze ostro doprawic zeby ja zjesc ale inaczej nie dam rady , a przeciez to powinna byc przyjemnośc nie meczarnia dla mnie!tylko ze cos czuje ze gora 3 dni na niej wytzrymam :(a Wy jak?trzymacie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś z mamą odchudzałyśmy się na zupce kapuściance. Była pyszna - to fakt, ale po tygodniu zaczęłyśmy na nią szczekać :) Dziewczynki, a jak to jest z tą solą i kostakami rosołowymi do zupy, bo mnie się wydaje, że to niedopuszczalne? My z mamą jadłyśmy taką jałową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadam bez kostek,z samych warzyw,efekty wspaniale-mniej ponad 8 kg,choc na tym etapie waga zaczela spadac wolniej,co slychac dziewuszki? jak samopoczucie? u mnie stara bida,w kolko to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, StrefaZagrożeniaWybuchem ja posypuję zupkę vegetą i wrzucam jeden rosołek. I zupa z pekińskiej smakuje mi o niebo lepiej, wcale się nie zmuszam do jedzenia. Ba wcinam jej o wiele więcej niż za pierwszym razem ;) Ale mam też sporą motywację, bo za 1,5 tygodnia wyjeżdzam w ciepłe klimaciki i trzeba by jakoś w kostiumie wyglądać. Ale wczoraj miałam atak głodu i zapychałam się na przemian zupką, to jakimiś warzywkami. Dałam radę ufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj i ja sie d Was przylaczam :-) Moja obecna waga to 56.5, daze do 52...Bede pisala codziennie jak mi idzie... Moje najwieksze obawy to to, ze po kilku dniach ta zupka mi po prostu zbrzydnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaCHEATAH
Jak tam koffaniutkie :-)??Ja dzis juz Zaczelam jest git jak narazie:-).Mam pytanko czy mozna zuc gume do zucia podczas stosowania Kapuscianki;-)??Patrzylam na inne diety i tam jest zabroniona guma dio zucia:-p.Zawsze zuje gume wiec niewiem czy dam rade bez niej;-)hehe.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Justula
przede mna jeszcze 16:( tak sie zapaslam:) dziewczyny jadajcie przed snem jakies bialko-naprawde to dziala-jajko,albo ser chudy,ewentualnie maslanka-to sa wspomagacze naturalne odchudzania Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka trwa siedem dni, w zależności od tego ile schudniesz możesz ją kontynuować lub zrobić przerwę ok.2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! przejmujcie paleczke ! Ja zupie jez dziekuje! tak jak tu ktos zaraz bede na nia szczeckac !!! Ale wam polecam , troche idzie na niej wytrzymac. ;) Wytrzymalam dwa tygodnie i osiagnelam - 6 kg. Teraz przechodze na niskoweglowodanowa. POwodzenia i wytrwalosci zycze !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam 3 talerze zupy...,i juz zaczynam patrzec za \" czyms innym\". Dzisiaj wytrzymam, jutro juz bedzie gorzej... Zobaczymy. A jak Wy sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz rade
musisz wytrzymac,po kilku dniach i glod i apetyt beda tylko wspomnieniem,najgorsze pierwsze 3,4 dni,na kolacje zjedz chudy ser bialy,albo jajko na twardo ewentualnie tunczyka w sosie wlasnym Regine co do gumy-sama tez zuję:) co u Was kochaniutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivusiaaaaaaaa
jestem po 2 dniu uffffffff tzn jeszcze sie nie skonczyl ale juz nic nie zjem,zjadlam dzis chyba z 5 talerzy zupy i nic wiecej,najgorszy byl ten dzien dla mnie bo tylko jarzyny mozna bylo wcinac a ja naprawde nie lubie warzyw buuuu jutro juz lepiej bo sa owocki to zjem jakiegos pomarańczka i grapefruta albo winogronko,juz sie nie moge doczekac do bananów i mleka .A co u Was?ktory dzionek?ile mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moj pierwszy dzien...zjadlam 4 talerze zupy,2 kiwi i 1 pomarancze. Przybylo mi 1.3 kg! Wypilam 2 kubki herbaty ze slodzikiem i kilka szklanek wody niegazowanej. Zobaczymy jutro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivusiaaaaaaaa
JULII A ZJAKIEJ WAGI STARTUJESZ I DO JAKIEJ DĄŻYSZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazylam sie rano -56.5kg, to byl moj start...Daze do 52 kg. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×