Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

bez ograniczen,ja czasem nawet co niecale 2 godzinki-przewaznie na poczatku diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja od jutra znow wracam do zupki :) Poprzednia \"edycje\" skonczylam w niedziele, potem mialam trzy dni przerwy w diecie (pon, wt i dzis), a od jutra rozpoczynam nowa ture ;) Na razie tylko na trzy dni (czw, pt, sob), potem na swieta (nd, pn) zrobie sobie przerwe,ale bede sie starala jesc niskokalorycznie, unikac pieczywa i slodyczy. A od wtorku znow do dietki! Haha smiac mi sie chce z samej siebie,bo tak narzekalam na ta diete, tak marudzialm,ze jestem glodna itp, ale jednak SA EFEKTY. Poprzednim razem bylam na diecie 5 dni i schudlam 2 kg. Moze nie jest to duzo,ale lepsze to niz nic, tym bardziej,ze widac po mnie,ze mam te 2 kg mniej i to jest piekne :) Pozdrawiam was serdecznie. Jednoczesnie dziekuje wam za wasze dotychczasowe wsparcie i bardzo prosze o wiecej :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj Zielono-czerwona! Zapraszamy do ponownego boju ! ciesze sie ze nie czekasz na \"po swietach\" - przerwa to moge tez zrozumierc lepiej sobie dac dyspense niz udawac twardziela a potem sie wsciekac ze \"kurdeee skusilo mnie\". Mysle ze swiat sie od tego nie zawali - ajuz calkiem dobrze bedzie jak w ramach rekompensaty za ta przerwe wiecej poruszasz sie na swierzym powietrzu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witam wieczorową porą! Dzisiaj 5 dzień na kapuściance :D Ugotowałam nową zupkę,ale teraz wzięłam kapustę włoską, moim zdaniem lepiej smakuje. Brzuszysko robi się coraz mniejsze :P bardzo mnie to cieszy. W piątek kończę 1 serię diety , w święta dam sobie troszkę odpoczynku a po świętach startuję dalej. Cieszę się też z Waszych sukcesów, ale będziemy laski :P no ja troszkę starsza laska ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,co slychac? jak przygotowania swiateczne? u mnie to samo,3 mam dietke,teraz jade po zakupki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justula....
Cześć dziewczyny, Dawno sie nie odzywałam ale czasu brak ;) Ja już po dietce i podsumowanie straconych kg to 2 w dół. Miałam 3 ale 1 powrócił do mnie jak bumerang :D Jestem zadowolona i z 2. Po świętach zaczynam jeszcze raz dietkę bo dobrze się po niej czuję, o wiele lżejsza a i oponka jest malutka ;) W święta postaram się nie objadać ale chyba nie będzie to trudne bo nie mam już takiego apetytu. Wiecie jaki jest największy plus tej dietki, już mnie nie ciągnie wieczorem do lodówki a wcześniej miałam wieczorem napady głodu i nie mogłam się powstrzymać. Wesołych świąt dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dybry orzeszki...Mimo wczorajszej zalamki i wybitnie zjechanego humoru pojechalam dalej, nie wysiadlam i jade dalej :) ale szczerze przyznam ze caly czas towarzyszy mi bol glowy :( Po zatym mam sie swietnie!! widac rezulaty tzn. dupsko zjechalo i to calkiem ladnie teraz zjezdaja spodnie ;) szkoda tylko ze oponka tak nie idzie w dol ale.. juz ja ja odprawie najgorsze mam chyba za soba. Meki i glod minol, ruszac sie chce no i ROSNE SIE Z DUMY I SAMOZACHWYTU piekne uczucie do jakiego do tej pory nie udalo mi sie dojsc!! Zycze wam tego samego i wierze ze dacie rade nawed jak ma to byc po \"swietach\" ja tam zaczelam przed i jestem o re pare kili przed wami :P teraz mnie gonic heheh Wielka i kapusciana Buzka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki macie jakis dobry przepis na sernik pyszny? szukam pomyslu:) a widzisz Urwisku-ciesze sie bardzo:)Justula dolaczaj do nas po swietach,3 majcie diety,damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Regine ! krochmal ten sernik ! ty i tak nie bedziesz jadla a poco piec i kusic licho? - to byl zart -rozumiem rodzina - ja tez im cos upieke a moze nawet ugotuje "gotowana babke"? A niech sie tucza ale bezemnie. M-Y nie chwal sie ze bedziesz starsza laska bo ja masle ze moge tu startowac o tytul "najstarszej laski" (50). Mecze sie tu z wami choc mam juz wnusie ( 3l ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balooniku, przede wszystkim wcale nie jestes stara! 50 lat to piekny wiek- jest sie jeszcze na tyle mlodym, zeby korzystac z zycia, a jednoczesnie na tyle dojrzalym,zeby nie robic tego glupio (slowa Katarzyny Grocholi). Zobaczysz, schudniejsz i bedziesz super laska. Kolezanki twojej corki (ewentualnie syna) beda ci zazdroscic! A juz teraz mozna ci pozazdroscic silnej woli i determinacji, z ktora niejedna dwudziestolatka ma problem. No i gratuluje wnusi! :) A ja dzis zjadlam dwie miseczki zupy i co chwila latam do kibelka. Zaraz ide do dentysty- mam nadzieje,ze mi sie na fotelu nie zachce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balooniku wlasnie,mecze sie dla rodzinki:D i dla nich ten sernik-ja se tylko powacham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwisku ja też miałam bóle głowy ale już minęły ;) ZmiEniłam się na czarno bo świeciłam tutaj pomarańczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieolno-czerwona ! -nie powiedzialam, ze jestem stara tylko najstarsza a to pewna roznica. Stara sie nie czuje i chybna sie nie poczuje. nawet sie tym nieraz martwie bo jestem czesto bardziej \"zwariowana\" niz moje dorosle dzieci ( 30, 24, 20 ). Ale mnie to rybka jak im to przeszkadza to ich problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regine:ja mam na najprzepyszniejszy serniczek (moje ulubione ciasto zreszta) 1 kostka palmy 3 stklanki maki 1 stklanka cukru 1 lyzeczka proszku do pieczenia 1 cukoer waniliowy 3 lyzki kakao zagniesc i wlozyc do lodowki dzielac ciasto na pol (zostaw je tam na jakies 30min) 1 kg sera (moga i byc te twoje 2 ;) ) 4 zoltka 1/5szklanki cukru pudru 1 kostka masla 1 zapach migdalowy 1 lyzeczka proszku do pieczenia 1 budyn waniliowy +skoeka od pomorancza +rodzynki + orzechy (co tam sobie chcesz) + wszystkie 7 ubitych bialek polowe ciasta (tego z lodowki ;) ) tarkujesz na tarce na wysmaeowana tluszczem i kasza manna blaszcepuzniej ser i druga polowe ciasta tarkujesz na wierzch pic ok 1,5 godziny piekarenik musi byc rozgrzany do 250stopni puzniej piec w tem.150-170 stopni JEST PYSTNIUTKI!!!!! rodzince powinien smakowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze byki ale jednoczesnie gotowalam zupcie ;) a Justysi do twarzy w czarnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urwisku kochany
dzieeeeki🌼 Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- moze regine \"szarlotke sypana\" dam przepis ale pod warunkiem, ze zedna jej nie tknie conajwyzej upiecze chlopu i dzieciom. A jeszcze lepiej jak jej upieczenie zleci wlasnie dzieciom bo jest dziecinnie latwa a smakuje wysmienicie. 1 szklanka maki 1 szklanka cukru 1 szklanka kaszy manny 2 lyzeczki proszku do pieczenia 1 cukier waniliowy wszystkie skladniki wymieszac. Polowe tego suchego proszku wsypac na wytluszczona i posypana bulka blaszke sredniej wielkosci. 1,5 kg jablek - wyciac gniazdka ibez obierania zatrzec na tarce o duzych oczkach i wylozyc jako druga warstwe do blaszki.Jak ktos lubi mozna posypac cynamonem. Na wierzch wysypac druga czesc suchego proszku . Wierzch dokladnie przykryc wiorkami masla (200g) Tak doslownie mowi przepis ja wyjmuje maslo z lodowki i kroje ´ cieniusienkie plasterki , ukladam dokladnie obok siebie tak aby zakryly cala powierzchnie. I do piekarnika w przepisie bylo 45 min w 180° ale jak nie zrobisie po tym czasie pieknie ciemno-zlociste to ja po45 min podkrecam nieco temperature i trzymanm jeszcze kilka minut - mowie wam poezja zwlaszcza jak dadza mu wystygnac - co sie rzadko zdarza. Moze skaplikowanie to wyglada ale naprawde jesz dziecinnie latwe i szybkie. Tylko pamietac precz z lapami od gotowego - to dla waszych rodzin - wy do michy z ukochanym kapusniaczkiem :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniczku
dziekuje slicznie:) Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA 19
mam pytanko do urwiska- czy ty normalnie stosujesz diete z przepisu czy sama ja jakos modyfikujesz? ile juz schudlas? a tak pozatym to musze przyznac ze bardzo zmotywowalam sie twoja wypowiedzia o tym ze teraz popadasz w samozachwyt ja tez tak chce! po swietach zaczynam kapuscianke a teraz jestem na diecie nielaczenia:) pozdrawiam wszystkie kapuscianeczki i zycze wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
witam chudzinki! Mam nadzieję że jeszcze nie śpicie, chciałam Wam napisać że 6 dzionek diety zaliczony bez żadnego grzechu. :D Balooonik, ja jestem jeszcze starsza laska 54:( ale duchem 30 :P a odchudzać mogę się z młodszymi dziewczynami, od Was też można się dużo dowiedzieć i nauczyć. 🌻 🌻 🌻 te kwiatki to dla Was za wytrwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Balooonik , ja Ci ustępuję 1 miejsca bądż TY naj :D Czy mogę Cię zapytać z ilu kg startowałaś na tej diecie? może pisałaś już ale ja mam sklerozę i nie pamięta m :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia. Zupke robie jak w przepisie ale z kostka rosolowa i dzis przyprawilam lekko magi poza tym owocw warzywa i maslanka dzis tez zjadlam 1 jajko.na wage nie stawalam bo sie jej niedorobilam (nigdy nie nalezala do moich najlepszych przyjaciol ;))jutro ci napisze :) ale najbardziej ciesze sie z faktu ze potrafilam wkoncu powiedziec \"DOSC!!!\" i spodnie sa luzniejsze to chyba cieszy najbardziej: TA DUMA Z SAMEJ SIEBIE oficjalnie i bez skrupulow moge sie poklepac po ramieniu i powiedziec sobie JESTEM Z CIEBIE KASIU DUMNA!!!! ;) cos pieknego!! ciesze sie ze moim swietnym samopoczuciem i tak wielkim (dla mnie) sukcesem tyci cie zmobilizowalam. po swietach za to gonisz za nami jak trza :D:D:D Regine nie ma za co normalnie to bym ci kazala zostawic kawalek dla mnie :D:D ale... ja tam wole go zjesc z czystym sumieniem jak bedzie na to czas. O wiele lepiej bedzie mi wtedy smakowal ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOKOKO
DZIEWCZYNKI JUZ POSTANOWIŁAM !!!!DOLACZAM DO WAS OD PONIEDZIAŁKU A RACZEJ OD WTORKU BO W PONIEDZIAŁEK CHYBA SKLEPY BEDA POZAMYKANE A NIE BEDE DZIS KUPOWAC PRODUKTOW BO MOGA MI SIE POPSUC.WOGOLE WPADŁAM NA GENIALNY POMYSŁ!WSZYSTKIE TE DZIEWCZYNKI KTORE ODCHUDZAJA SIE JUZ I WIDAC EFEKTY(LUB NIE:))NAPISZCIE TABLEKE PSEUDO.....ZACZYNAŁAM OD...CEL...ZRZUCIŁAM...ILE JUZ DIETKA TRWA.PLOSE ZROBCIE TAKA TABELKE BEDZIE WYRAZNIEJ WIDAC ILE MOZAN ZRZUCIC A TO DODATKOWY KOP DLA NAS POCZATKUJACYCH:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-Y startowalam z ponad 99 kg ( do stowy nie doczekalam) ale przy 154 cm to prawie 40 nadwyzki wiec dlatedo potrzebowalam na poczatek czegos co by ruszylo troszke szybciej , zdecydowalam sie na zupe kapusciana bo wydala mi sie nieglupia. Warto bylo teraz pomalu przymierzam sie do czegos bardziej dlugofalowego mam juz cos na oku moze warto aby i dziewczyny z tego topiku poczytaly www.przychodnia./diety/index3.php3?t=3 Mnie sie podoba moze poeksperymentuje ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×