Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna jakich wiele

Faceci to świnie!

Polecane posty

Gość dziewczyna jakich wiele

macie za swoje glupie postępowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karren23
zgadza sie to swinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluga kita
i ode mnie tez w morde!kiedy wreszcie zmadrzejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
normalnie mam ochote!!! wrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
nigdy,bo maja za male możdżki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluga kita
dziewczyny powiedzcie co was w nich najbardziej wkurwia?po czym rozroznic ten podgatunek?co sprawia,ze rodza sie z bublem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
zdradzacie kłamiecie nie przepraszacie kiedy trzeba olewacie kobiety przeklinacie pijecie bijecie moze dziewczyny dodacie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karren23
najpirw na poczatku graja czyscioszkow a potem okazuja sie brudasami smierdzace skarpety po domu a dotego myli by sie raz na tydzien pewnie taka wieksza polowa z nich jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos
Oni sa egoistami,nie szanuja kobiet,zawsze licza sie tylko ze soba,uwazaja ze sa najlepsi i najmadrzejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Najprosciej to nas obrzucic blotem... Jakbyscie same byly idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
oj michal,zle trafiles tutaj przebywaja wsciekle kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
"uwazaja ze sa najlepsi i najmadrzejsi."madre slowa,madre słowa,dziekuje!myslalam ze tylko ja takich spotykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karren23
ale zawsze my wedlug nich zle robimy a jak przyjdzie co do czego wyprac,pozprzatac i ugotowac to wiedza gdzie wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
dodam cos jeszcze co mi sie przypomnialo -pisza i umawiaja sie z tysiacem lasek,a potem nie dzwonia i nie pisza wiecej, slowem zawracaja niepotrzebnie gitare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKODA ZE KAZDA Z WAS TAK MYSLI :( I OCENIA ZE KAZDY GACET TAKI JEST :( JA ANIOLKIEM NIE JESTEM ALE TROCHE PRZESADZACIE :( NIE ZEBYM BRONIL TAKIEGO CO HLEJE ALBO BIJE ZONE :( ALE TE SKARPETKI TO MNIE DOBILY , ALBO BRUDASY FAKTYCZNIE NIE WARTO SIE Z TAKIM TRZYMAC - A FE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
wrrrrrrr nie udawaj ze nigdy nie poszedles brudny spac,albo ze nie rozrzucales skarpetek! wiele rzeczy robicie okropnych,a najgorsze jest to,ze mysliscie ze jestescie namajdrzejsci i najlepsi na swiecie! nie ma nic ponad męski gatunek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
No tak... Same aniolki tu siedza... A co do egoizmu to sie nie zgodze.. Najwiekszymi egoistkami sa wlasnie kobiety. To im trzeba posiwecac czas, o nie zabiegac, poprawiac humor, byc podpora, na nie zarabiac, kupowac kwiaty, ciuchy i innego rodzaju prezenty.. Wszystko z mysla o was.. A dla nas nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lubię ludzi takimi jacy są, innych nie będzie\"--zapomniałam kto powiedział! Nie można tak uogólniać i GENERALIZOWAĆ!!! A wszystko to kwestia asertywnego podejścia i umięjętności dochodzenia do kompromisów, jeśli takowe będą konieczne:) Jest tyle samo wspaniałych facetów ile kobiet, i dokładnie tyle samo \'gorszych\' przypadków obu płci!! I na nic tutaj takie UPRASZCZANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że się wtrące;) Jestem kobietą,ale muszę stanąć w obronie facetów,bo chyba z wszystkich ludzi,którzy wyrządzili mi w życiu jakąś krzywdę, nie wiem czy w większości nie były to właśnie kobiety,a spieranie się o to kto jest gorszy albo najeżdżanie i uogólnianie tylko jednej płci jest tym bardziej bez sensu.Nie ma co się wywyższać,bo wcale nie jesteśmy lepsze,powiem więcej,jesteśmy takie same tylko tego nie dostrzegamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladnie napisane :juz tu bylam\" apropo skarpetek nienawidze balaganu :P - moj minus to to ze jestem za bardzo za pozadkiiem zonka sie wkurwia troche ale mowi ze to lubi :) woli mnie niz jakiegos brudasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
nic???nie wierze wlasnym uszom,a nei pomyslales ze my z wami wytrzymujemy?jestesmy niańkami,sprzataczkami,kucharkami czym jeszcze?super prawda,a wy?no tylko pracujecie i i i jestescie!zapomnialam ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHERITA
to prawda moj jest kochany i inny;) czyscioszek, chco czasem nie zascieli lozeczka, cos jak ja:) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
no a kogo wy z nas robicie? chcesz mnie obrazic czy jak? myslisz ze ja nie sprzatam po sobie i nie gotuje? mam niby dwie lewe rece? i uwielbiam do tego jak moje skarpetki leza tygodniami w kacie... jak bede chcial kucharke i sprzataczke, to sobie ja zatrudnie. nie wrzucaj facetow do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nawet taki facet zostawi te brudne skarpetki na podłodze to czy aż tak wielką ujmą dla kobiety jest sprzatnięcie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluga kita
w swoim zyciu spotkalam wielu fajnych facetow,lubie ich towarzystwo i nie trace nadziei ze na swiecie jest jeszcze garstka chlopow nie wypranych z emocji, wychowanych przez swoje matki na odpowiedzialnych ludzi,jednak z przykroscia stwierdzic musze,ze obecnie meskiemu gatunkowi pomylily sie role:to oni sa kroliczkami a my kobiety za nimi gonimy,przez to sa tacy rozlazli i bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
do dziewczyna jakich wiele: Znalazla sie nastepna chisteryczka co to po jej mysli nie poszlo i zaklada topiki na kafeteri. Nie wyszlo tak jak bys chciala i kolega cie olal. Teraz masz pretensje do wszystkich bo sobie radzic z facetami nie umiesz. Widocznie sa za madrzy dla ciebie. Przyjrzyj sie sobie i swojemu harakterkowi a pozniej oceniaj facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jakich wiele
do facior "Widocznie sa za madrzy dla ciebie" "harakterkowi " robiący takie byki jak ty napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Za szybko pisze i moze sie zdarzyc. Ty za to nie masz co odpowiedziec to przyczepiasz sie do drobiazgow. Powiedz ze tak nie bylo. Cos nie poszlo po twojej mysli i stad te HUMORKI. Zaloze sie ze robisz wielki problem z byle gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×