Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szamanka_27

Mój były...

Polecane posty

Gość szamanka_27

Obecnie jesten w stałym związku...Niby wszytko ok ale...No wlasnie. Tym "ale" jest mój były.Jakos nie mogę Go wymazać z pamięci.W dodatku nasze kontakty ostatnio znacznie się "ociepliły".Obawiam się że gdyby przyszło co do czego jestem pewna że nie byłabym w stanie mu sie oprzeć. Czy ktoś z Was jest w podobnej sytuacji.Kompletnie się w tym wszystkim pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnnna
A czy to był Twoj pierwszy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka_27
Tak..ale to chyba nie ma znaczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała BU
Ja niby jestem ciut młodsza od Ciebie ale miałam podobnie.Nie potrafiłam wymazać byłego z pamieci, zreszta nigdy mi sie to nie udało. Nigdy tez nie porarfiłam stworzyć jakiegoś normalnego zwiazku z innym facetem. męczyłam sie tak kilka ładnych miesięcy. teraz jestem spowrotem w związku ale nie wiem czy ten jest też normalny-bo moim obecnym fecetem jest właśnie ten były...zeszliśmy sie kilka miesięcy temu,jest wszystko ok a nawet lepiej niż poprzednio ale czy to napewno to...sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka_27
Mała Bu Nie wiem czemu,ale Ci zazdroszczę...Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) U mnie pewnie jest inaczej bo mój związek z byłym zakończył sie z Jego inicjatywy,może przez to tak bardzo mnie do Niego ciągnie. Mam do niego cholerny sentyment. Los dał Wam kolejną szansę..:) To chyba o czymś świadczy. Życzę Wam wszytskiego najlepszego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała BU
Wiem o czym mówisz bo wtedy też zakończyliśmy zwiazek z jego inicjatywy.Stwierdził,że nic do mnie nie czuje,że nie chce stałego zwiazku i zobowiązań. miał to byc taki koniec na amen bez możliwości powrotu.Ale żadnemu sie nie udało być z kimś innym szcześliwym...dokładnie po 7 miesiącach (26maj-26listopad) oświadczył mi że chce wrócić,że wtedy tamto powiedział bo nie był do końca pewnien tego co czuje,ale że teraz zrozumiał że chce być ze mną i tylko ze mną:) Może masz racje że to o czymś świadczy...hmmm...szczerze sie kochamy???:)ale ja teraz boje sie bardzo w to znowu angażować, boję sie nadal kolejnej porażki. a te złe wspomnienia ciagną sie za mną non stop, czasem wrecz wpedzjąc mnie czsaem w histerię-a to tylko ze strachu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka_27
U mnie była podobna sytuacja.Te same powody rozstania... Rozumiem też twoje obawy...pewnie miałabym takie same wątpliwości.. Twoja historia napawa mnie optymistycznie :) Nie każdy dostaje drugą szansę:) Powinniście to wykorzystać jak najlepiej się tylko da. A ile czasu byliście ze sobą przed rozstaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała BU
To też ciężko określić-ciągłe rozstania i powroty. bYło tak ze 4 może 5 razy:/ powiem Ci ile trwa nasza znajomośc na podobnym eteapie...jakies 2,5 roku.Wiele razy było całkiem źle albo bardzo dobrze ale wkońcu sie jakoś poukładało.Teraz on próbuję częściowo naprawić moje zaufanie i od nowa pomaga uwierzyć że teraz bedzie już tylko lepiej:)co bedzie dalej....czas pokaże.MAm nadzieje że jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu.....
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52a
mój były wrucił do domu a miał się zenić kupił obraczki do ślubu zaprosił gosći i nic ztego nie wuszło wrócił do domu i chce byc zemna Ale ja niechcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... hmmm..
zuzia i lepiej niech sie odczepi i zostawi Cie w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
jak bym chcjała żeby się odczepił tylko co tu zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×