Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

nie tyle ze źle co w Szkocji mam dobra znajoma co bedziemy z nimi mieszkac i w razie ja bede musiala isc do lekarza ona zajmie sie moim maluchem ...a poza tym wiele innych chcemy razem mieszkac i maz tez juz ma jakos dosc chce zmienic prace ... ale głownie nam chodzi by nam ktos pomógl i oni tez sa chetni bo tez maja malego szkraba a do tego staraja sie o drugiego wiec rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek! Ja tez cierpie na migreny,w ciazy sie niewiele zmienilo,ale pociesze Cie,ze ginekolog Twoj to za bardzo ogolnie Ci nagadal. Migrena to nie jest tak,ze jest ogolne niedotlenienie, to sa spadki cisnienia,badz zwyzki,ale nie w calym ciele,tylko miejscowo w tetnicach mozgowych u Ciebie. Pewno,ze Malutkowi nie jest fajnie,kiedy Mamusia cierpi,ale on czerpie dla siebie tyle ile potrzeba,to my mamusie mamy przekichane,bo nam zostaje ta resztka,aMalutki biora sobie cale 100%.Chyba zes wyrodna matka i bierzesz narkotyki,albo fajeczki podpalasz,no to juz inna inszosc. Wiec migrena,totalna klapa,wiem ,bo zyjemy wespol od lat calych,ale dzidzia nie ma az tak zle. Co tym nie mniej trzeba by ogarnac. W ciazy jednak migrenowe leki sa niewskazane generalnie a paracetamolem mozna sobie pograc w warcaby w tym przypadku. Takze Asiulek 😘 trzymam kciuki,rob sobie mile kapiele,,spacerow duzo,male przyjemnosci,a moze sie uchowasz jakos. I jeszcze masazyki stop- o to popros meza swojego, to zawsze dobrze robi(zreszta jak niejeden masaz :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka- dzieki za mile słowa... 🌻 bylam zalamana tym wszytkim a do tego ta moja migrena zawsze mnie przeraza do tego teraz ostatnio nie pamietalam co sie dzieje kto sie jak nazywa jejka jakbym umierala albo cos innego choc teraz chociaz widzialam bo poprzednio nie bardzo...strach wielki choc wiem ze to przejdzie jakos sie balam te aury sa tragiczne :(i to dotyka mnie jak narazie w ciazy :( Kurcze wczoraj załatwilismy znajomym ze beda pracowac na jedna zmiane w tej samej fabryce by mogli razem jechac a dzis rano maz mi mówi że ona nie pojechala, wiecie co ja juz to zlewam dla mnie to parodia jak ktos mi powie ze Polacy cwaniacy to nie zaprzecze... chce kase chce zakupy ale do pracy sie nie chce a jak jej facet w sobote nie poszedl to zdziwil sie ze go w poniedzialek nie wpuscili... normalnie parodia ...nic docenic nie potrafia ...ale dzis juz powiedzialam nie moja sprawa a mój maz nie bedzie dzien w dzien jeździl po agencjach i za nich sie tłumaczył...bo nikt tez glupi nie jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
Asiulek no to masz nerwa Ci powiem,ja to bym juz awanture zrobila na caly dom i albo praca albo wyjazd.A co do Polakow to racja lepiej z nimi z daleka,bo nie dosc ze pomozesz to jeszcze Ci obsmaruja tylek za plecami jaki to ty jestes nie wdzieczny.Tragedia. A moze ty te bole glowy masz nie od migreny tylko poprostu z nerwow,moze podswiadomie sie denerwujesz i poprostu w ten sposob reaguje Twoj organizm na stres. Glowa do gory i sie nie daj.pokrzycz troche,wyrzucisz swoje nerwy i odrazu bedzie Ci lepiej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonko kurcze nie mam takiego charakteru zeby krzyczec ...niewiem czy dobrze czy nie ale juz tak mam to ich sprawa ale ja i tak kase bede chciala mnie to nie obchodzi czy ktos lezy i nie pracuje ...jak cos powiem ze trzeba bylo isc do pracy a nie z d... lezec domyslam sie że ona sie dzis zle czuje i dlatego nie poszla, troche tez mi przykro bo wie że mialam ten atak migreny a do tego odkleja mi sie kosmówka by zapytala czy moze cos pomóc wie ze mam pod opieka male dziecko ale co tam nalepiej liczyc na siebie zeby to byl tylko ból glowy to luzik ale ja mam ta chrzaniona aure i dretwieje mi reka twarz, czasami nie widze, ostatnio nie pamietalam jak sie znajomej facet nazywa i plataly mi sie slowa... jakbym doslownie odjeźdzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek! KOniecznie doneurologa idz tutaj, bo przy Twoim cichym sposobie bycia ta migrena na sto procent jest tez dodatkowo wywolywana nerwami i zla pogoda. Jestem pielegniarka i bioterapeutka, sama zaczelam sie leczyc,a teraz w miare mozliwosci pomagam innym. Jest jeszcze jedno- moje ataki migreny, ktore mialam po 3-4 dni i to podobnie jak Ty, dretwienie rak,polowy twarzy, glowy, zaburzenia widzenia , skonczyly sie i bardzo zlagodnialy od kiedy zaczelam byc pod dobra opieka kregarza. Do dzis dzieki niemu chodze ,bo wyleczyl moj kregoslu ledzwiowy ,skatowany po dwoch cesarkachi ciezkaiej pracy. Wiec do neurologa Kochane Sloneczko koniecznie,ale te osoby,ktore z Wami meszkaja, to powazna przyczyna tych atakow. Kurcze,gdyby moj kregarz tu byl Sloneczko, od razu bym Cie z nim spotkala, to zloty czlowiek, pomoglby na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka a myslisz ze mnie GP skieruje do neurologa jakos mam watpliwosci ... oni tutaj maja takie podejscie dziwne a co do kregoslupa hmm troche mnie pobolewa wlasnie w okolicy nerek wiem ze to tez od dzwigania malej. ale co mam powiedziec jak jeszcze jedno do noszenia na horyzoncie :) dzis mnie moja znajoma rozwalia wolala mnie bo by zemdlala rozciela sobie palec widziala ze mylam naczynia i zostaly mi dwie szklanki i talerzyk musialam malej przebrac pieluche umyla swoje a moje zostawila a przed tym pytala jak sie czuje .... rozwalaja mnie ludzie nastawieni na siebie acha do pracy nie poszla bo umówila sie z kobitka niby kierowniczka ze tamta wpisze ja na caly tydzien na druga zmiane ... podobno sie pokłocili bo ona wolala byc w pracy niz pracowac rano a popoludnie spedzic ze swoim facetem ... wiesz niby wszytkim tym sie nie przejmuje ale co ... gdzies to we mnie siedzi i kiedys musi wyjsc i mysle ze moze w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuloek,powiedz gp ze masz takie omdlenia,ze dretwienie twarzy,reki,utrate pamieci,splatanie i ze to trwa,ze przewracasz sie w czasie atakow,ona MUSI z tym cos zrobic,nie daj sie zbywac, topowazna sprawa, na pewno cos z tym zobia. A Twoja znajoma jakbym dorwala,to tylko pierze by z niej zostaly :D co za jakis babsztyl? Asiulek,szkoda,ze nie mieszkam w tej Szkocji, chetnie mialabym w Tobie sasiadke,ja lubie dzieci i pomoglabym Ci tylko ile bys potrzebowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek - zgadzam sie z Jovka w 100%, po pierwsze - znajomi - WYNOCHA najlepiej (ja wiem ze nie zawsze sie da), po drugie - tlumiony stres = 100% bol glowy, u mnie kiedys sie skonczylo wrzodami zoladka, takie wlasnie tlumienie emocji, po 3 - u GP przedstaw sprawe tak ze za chwile umrzesz i MUSISZ widziec specjaliste, po 4 - sa prywatne gabinety chiropatii i osteopatii, pewnie kosztuje sporo, ale sama sprawdz koniecznie!!!!!!!!!!! po 5 sorki ze znow tak po lebkach, ale lece po malego a w nocy nie spalam :( jak bedziesz wieczorkiem na gg to mozemy poklikac! Jovka - z nieba mi spadlas kobieto! Mam takie pytanie tytulem wstepu, a pozniej bede Cie BARDZO meczyc, bo mnie to cholernie interesuje - syn kolezanki ma 3.5 roku i w lepku cos pokrecone na punkcie uzywania nocnika - tzn nie chce, wie ze ma mokro/brudno i wcale mu to nie przeszkadza, ona probowala juz wszystkiego - ja gdzies czytalam ze bioenergoterapia moze pomoc - prawda to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj poszlam z Lukaszkiem do lekarza,pierwszy raz mial wysoka temperature od 4 dni ok 40 st i przepisala mu dr penicyline w syropie i dzis zauwazylam drobne czerwone krostki jak pokrzywka na karki i za uszkami. Podejrzewam,ze to uczulenie na penicyline. Poczekam az sie obudzi jezeli bedzie mial wiecej to pojde do lekarza. Zawsze cos ,dobrze ze tlumacz jest w przychodni taki na tel bo tak nie wiedzialabym jak rozmawiac. Moj M caly dzien w pracy a ja biedna sama we wielkim swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta! Jasne ze bioterapia pomaga,bardzo,ja juz bym dawno osiwiala i lezala w jakichs szpitalach,gdyby nie bio,trzeba tylko znalezc dzieciaczkowi fajny gabinet,maja rozne masaze,no i samo \"tzrymanie\" przez bioterapeute daje bardzo duzo,po prostu harmonizuje sie w dziecku to co powinno. A swoja droga albo to nerwusik,albo nerwowa mama,albo skryty dzieciaczek w sobie,ja mialam podobnie z moim synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie jeszcze,ze masaze stop pomagaja tez,tylko tzreba by dokladnie znalezc kilka punktow.ale tu sa takie fajne gabineciki,mozna isc i podejrzec,ja dawno nie robilam tego,bo tyralam w szpitalu na etacie,ale masaze plecow dzieciom robie,dotykam glowek,a jak brzuszek boli to nie ma nic lepszego. Poza tym,ze u dzieci wiekszosc to przyczyna stresow i braku pieszczot i dotyku. po nich to najbardziej od razu widac. Ja juz sie nie moge doczekac,kiedy podotykam moje misiulki 😘 Jak tutaj tylko urodze dzidzie i troszke ja odchowam,to planuje zalozyc gabinecik masazu i biomasazu.Robie do tego jeszcze swiecowanie uszu,co super pomaga kazdemu przy przeziebieniach i daje swietny relaks :) A tu przynajmniej nikt nie mowi ze to czarna magia,wszyscy traktuja to jako swietna terapie,dodatkowo doleczenia konwencjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
hej iwonko 79 ja mam takie samo zdanie co ty niestety mamy takich sasiadow polakow rokm temu mieszkali u nas w domu bo przyjechali do angli w ciemno szukali pracy a ja glupia bylam z mezem i pieniedzy nie braklism bo chcialam pomoc potem po jakims czasie jak mieszkali to jeden z nich zaczal namnie sie krzywo patrzec bo powiedzialam ze maz nie bedzie ich zywic i zaczela sie nieprzyjemna atmosfera potem sie wyprowadzili i mi obrabiali dupe jaka ja to zla jestem rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny! Juz 3 tydzień idzie, jak moja malutka nie tęskni za piersią. Pije mleczko i śpi spokojnie w swoim łóżeczku. Ja od tej pory jem jak wróbelek i popalam papieroski. Dzieki nim nie ciągnie mnie do słodyczy............i nadal waze 102 kilo. Czy ta waga w końcu spadnie? Dziewczyny ja daje mojemu maluszkowi cow&gate 4 w kartonikach,lecz chciałabym jej własnoręcznie rozrabiać. Jakiej wody uzywacie do takich mieszanek? Pogoda tuw Anglii nie rozpieszcza,aż łapie deprecha Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takich przyjaciol,ktorzy przyjechali,zachowali sie bardzo dobrze,teraz mieszkaja oddzielnie,wiedzie im sie niezle,i sa bardzo pomocni jak tylko znajda cos nowego o czym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
jovka dziekuj za takich przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
ja w dalszym ciagu musze sie przez nich denerwowac oni sa poprostu beszczelni ale jak cos potrzebuja to odrazu do mojego meza dzwonia jest niestety mechanikiem ale ostatnio muj maz im powiedzial bo jak oni dzwonia czy z nami gadali to wszystkom bylo ok a potem po jakims czasie sie dowiaduje z moim mezem od znajomych ze na nas zle gadaja a jak muj maz ostatnio powiedzial to zaczal klamac ze on i nic nie gadali tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka - fascynujace jest to co piszesz, masz moze gg/skypa zeby na spokojnie pogadac? faktycznie, tutaj medycyna alternatywna jest \"oswojona\", mozna sie sporo nauczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
efik kochna gdybys wiedzialaco ja przeszlam to normalnie wglowie sienie miesci.Malo brakowalo a sama bym wylecialaz wlasnego mieszkania,bo chcialam pomoc.Potem towszystko odwrocilo sie przeciwko mnie.Wiesz az mi sie wracac do domu nie chaialo,koszmar.Gdyby nie matka mojego chlopka pewnie dalej bysmy sie z nimi meczyli,w pewnym momencie czulam sie tak bezradna ze nie wiedzialam juz co robic. Swoje zrobili,nerwy mi zepsuli opinie wsrod innych rowniez. Od tamtej pory z polakami z daleka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
ja tez mam takie zdanie na temat medycyny juz nie moge sie doczekac jak w sierpniu pojade do polski zeby sie przebadac bo tutaj to szkoda gadac rodzilam tutaj 5 miesaiecy temu meczylam sie 14 godzin na skorczach a oni jnic bo sa za naturalnym porodem mala byla duza 4 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
iwonka 79 masz jakies gadu gadu bo fajnie mi sie z toba klika a tak poklikac se mozemy bo ja podobnie jak ty tez licze tylko na swoje towarzystwo i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
iwonka 79 masz jakies gadu gadu bo fajnie mi sie z toba klika a tak poklikac se mozemy bo ja podobnie jak ty tez licze tylko na swoje towarzystwo i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta,wpisalam w stopke gg,teraz jestem jeszcze do 4 lipca,potem wracam po dzieci,pozegnac sie z przyjaciolmi wszystkimi w Polsce,a wracam 31 lipca tutaj. Mam troche stracha,ale wiesz, mysleze jak wciagne w to tlo angielskie i poducze jezyka,to bede normalnie angliczyc jak reszta. W sumie w Polsce pracowalam ciezko w szpitalu a g**o z tego mialam,jeszcze bylego zlosliwego. Tutaj przynajmniej zobacze,moze zastartuje od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
a nio mam fajnie byloby z kims poklikac,bo w tej mojej miejskiej dziurze nuda jak cholera. oto on 7722861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata79 i jak Łukaszek? Jesteś zadowolona z tutejszej służby zdrowia? Mozna zażywać tyle antybiotyków?. W polsce tyle brał i teraz tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana jestem zmeczona, niewyspana i slaba ... mala wstala o 6 fakt polozylismy sie dosc wczesnie ale budzila sie bardzo czesto, do tego jest bardzo marudna placzaca a ja poddenerwowana... meczy ja katar i kaszel choc kaszel mniej. Myślalam ze wyjde z mala na spacer a tu leje i wiatr:( cos mnie pobolewa gardlo... i potrzebna mi dawka cierpliwosci.... Jovka zawsze troche trudno zaczynac od nowa ale z pewnoscia sie uda ja uwazam że jak sie cos chce osiagnac to nie ma barier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, z tegoco widze,skonczylas dopiero co I trymestr,to najczesciej najtrudniejszy okres ciazy,najbardziej \"nudzacy\" i obezwladniajacy, wiec jeszcze chwilka, powinno sie polepszyc i nabierzesz energii 🌼 Ja lezalam plackiem do trzeciego m-ca, a teraz czuje sie fajnie. A masz jeszcze mala dzidzie dosc zywotna :D Zycze milego dzionka, moze mala przez te kaszelki zle spala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Czy moze ktoras z was miala paszport dla dziecka przeslany listownie a nie odbierany osobiscie?? Jesli tak to jak dlugo po wyznaczonym terminie odbioru paszportu w konsulacie szla przesylka? Nie moge sie juz doczekac wyjazdu do Polski i dlatego pytam bo chcialabym jechac na poczatku lipca a paszport niby mielismy do odbioru na wczoraj. Jak u was z pogoda? U nas pozalewalo, szkoly sa zamkniete a drogi nie przejezdne. Pozdrawiam, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×