Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

do pomaranczowej kolezanki Ja bylam w Polsce na zasilku dla bezrobotnych i robilam transfer do Anglii.Jest takie prawo,ale w UK moge pobierac zasilek (polski w przeliczniu na funty)tylko przez 3 miesiace. No i korzystam wlasnie z tego prawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze,ale siezadzialo,a tylko chwile nie bylam :) Anusia, gratulacje z powodu coruni 😘😍😘 To fantastycznie juz miec ten czas oczekiwaniaza soba, pewno duzo zajec, aleza to jakie slodkie tez chwile! Jak ma niunia na imie, bo nie zauwazylam,tylko ze przez cc? Jak sie czujesz Mamusiu? Duzo zdrowkai sily w dochodzeniu do formy i duzo ciepla i serdecznosci wokol🌼🌼🌼 Sztefka,slub slodki,znaczy zdjecia! Slicnie wygladasz,naprawde promienieje z ciebie😍 No i dzidzia slodka🌼 W ogole fajnie ze sa takie momenty w zyciu, kiedy tez lza sie zakreci w oku,ale ze szczescia! Powodzenia jeszcze ra, buziaki i calusy! Agnieszka,pisalas ze czemu sie nie wyprowadze,jak on mnie tak dreczy? NIe zawsze da sie od razu,zrsezta i tak jestem w trakcie poszukiwania mieszkania.Ja nie mam sily juz na wszelkie silowe rozwiazania,a na razie niestety jestem zalezna finansowo od niego. Dopiero coprzyjechalam,jestem w zaawansowanej ciazy,mam jeszcze dwojeczke dzieci. Powoli nie da sie od razu.Ale pewne ustalenia juz sa zdecydowane. W nszym przypadku dobrze bedzie mieszkac jeszcze z dwiema,trzema osobami we wspolnym mieszkaniu i wiem co mowie. Ale wiesz, wiele rzeczy nie wytrzymalabym bez Was, choc to wydaje sie takie nierealne,a jednak rozmowy tutaj daja wiele . No, dobrze Brzuszki i Mamusie, ja dzisiaj ide do swojej przyjaciolki na pogaduchy, wroce wieczorkiem, a Wam zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazłam darmowe pampersy z koleżanką - trzeba skopiować cały link razem z numerem i wkleić go w pasku adresu - wypełnić i zaznaczyć prezent jumbopaka - a na końcu polecić komuś najlepiej dwum osobom jak np ja wam - I za darmo dostajemy wybrany prezent do domu z dostawą gratis POCZYTAJCIE jamyślałamże to kit ale koleżanka włąsnie dostała wielgaśny karton pampersów a ja zaliczyłam szok (chyba tylko w Anglii) www.freenappies.co.uk/free-nappies-club?referer_id=14684 zapiszcie się i wklejcie tu to będziemy sobie lkikać na wzajem żeby każda dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszku
nie szanta tylko sztefka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, Okruszku :) Dzieki za gratulacje ale my to juz....rozcznice bedziemy niedlugo swietowac :D SZTEFKA _ STO LAT!!!!!!!!!!!!! ❤️ oby jak najpiekniejszych, w zdrowiu, szczesciu i milosci!!!!!!!! Milena - a dlaczego karmisz tylko zdrowa piersia??? To blad, trzeba koniecznie karmic z obu, maluszek jak ssa to odlokowuje kanaliki, mleczne, mozna spokojnie ja karmic i na antybiotyku i z goraczka - ja tak karmilam i malej nic nie bylo, a zapalenie piersi znika bez sladu szybciutko! A u nas leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny wczoraj zauwazylam ze mam takie zgrubienie z prawej strony kolo pachwiny ijak chodze to troche mnie to boli tzn.tak ciagnie,przestraszylam sie,jak leze to jest ok i nie czuje tego dzisiaj mi kolezanka powiedziala ze ona tez tak miala jak byla w ciazy i ze to chodzi o to ze plod jest nisko i uciska,ale czy to mozliwe zeby byl tak nisko?w poniedzialek ide do lekarza ale to dopiero pojutrze a ja caly czas o tym mysle miala ktoras z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sztefka wszystkiego naj naj wiele lat w szczesciu i zdrowiu:)))) slicznie wygladaliscie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie Mamy pytanie moja kruszynka ma juz 2tygodnie, karmie ją piersią i nie bardzo wiem co moge jeść, chodzi mi o warzywa, owoce i soki. Bo teściowa mi mówi,że mogę jeść wszystko ja jej niechce słuchać bo napewno nie można jeść wszystkiego, wiem np,że nie można jeść owoców cytrusowych i co poza tym.Pomózcie dziewczyny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku przepraszam dziewczyny zapomniałam podziękować za tyle zyczeń od was wszystkich.Moja niunia ma na imię Julcia,dziś ma 2tygodnie.Ja czuję się już dobrze w miarę szybko doszłam do siebie, po 16godzinach po cesarce wstałam już z łóżka i poszłam wziąść prysznic, a po 2dniach wyszłyśmy do domu.Moja Julcia też czuje sie dobrze choć dzis ma zły dzień, cały czas marudzi nie płaczę, to taki mały cwaniaczek marudzi do czasu dopóki nie weżmie się jej na ręce.Teraz akurat udało sie jej zasnąć, cała noc i poranek marudziła.Noce w miarę przespane, budzi się co 3-4godz, także jak narazie nie jest źle, mam nadzieje że tak będzie dalej. Jak znajdę trochę czasu to jeszcze coś napiszę Pozdrawiamy wszystkie malutkie, słodziutkie pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - nie mam pojecia :( musisz zaczekac chyba na ta wizyte... Anusia - tesciowa ma racje, tzn jesli masz obawy dotyczace jakichs potraw, czy produktow, to zjedz malutki kawalek, i obserwuj czy wszystko w porzadku. Cytrusy sa OK, tylko nie zjadaj kilograma pomaranczek od razu :) o chyba ze masz historie alergii w rodzinie to wtedy trzeba ostrozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
dawno nie pisalam bo wczoraj bylam w szkole mialam egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
ale dzis robie za to sobie wagary moja nicola spi a starsza oglada terlewizje ale zaraz ide z nia na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta moj lekarz mi powiedzial abym tylko ta zdrowa karmila. Tobie powiedzieli co innego? Poprzednio, a mianowicie w pierwszym miesiacu karmienia mialam problemy z ta sama piersia i rowniez bralam antybiotyki - wtedy moglam nia karmic,a teraz powiedzial ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dal Sztefci wszyytkiego naj z okazji slubu. PIeknie wygladsz :) energia wprost z ciebie bije :) anusia mi sie zdaje ze to rzecz indywidualne. Musisz wyczuc co i jak z tym jedzonkim, co Julci zaszkodzi a co nie. Ja np wiem ze na pewno nie sluzyly mojej JUlci golabki, najadlam sie kapuchy i mala plakala po nich. Tak chyba na wyczucie. Z niczym co wydaje ci sie podejrzane nie przesadzaj, najwyzej troszeczke sprobuj jesli nie mozesz sie powstrzymac. JEszcze raz gratuluje corusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bylo tak jak u malgorzatki - gotowana kapusta kiszona - nieszczescie. Ale surowke np juz moglam jesc. Teraz nie moge jogurtow, bo mala po nich boli brzuszek, i mleko jej nie makuje, ale ser bialy np - w dowolnych ilosciach. jak zaczniesz od zdrowed go i bezpiecznego menu - warzywa na parze, mieso duszone albo pieczone, ryz, makaron, ziemniaki, bez duzej ilosci przypraw i \"ulepszaczy\" typu ketchup, i bedziesz widziec jak Malenka sie zachowuje na tej diecie, to potem raz dwa wylapiesz gdyby jej cos szkodzilo. Milena - ja sie nie bede przed zdanie lekarza wpychac, bo on Cie zbadal (mam przynajmniej taka nadzieje) i wie co mowi. Bo to ten sam lekarz co poprzednio, tak? Wiem tyle - z goraczka 40.5C i na penicylinie karmilam piersia. Dziecku nie zaszkodzilo, mnie pomoglo. Ale oczywiscie pewnie s sytuacje kiedy nie wolno. Ale jesli to jest decyzja innego lekarza niz poprzednio, to sprobowalabym pogadac z tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
mileno chodze do collegu ale w polskim klubie na angielski esol entry 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA GRA ON-LINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
nie wiem czy slyszalas o tych kursach musze sie uczyc bo jak sie siedzxi w domu to trudniej o nauke angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta to byl inny lekarz. Juz jest o niebo lepiej wiec mysle, ze czas juz karmic mego malego, takze ta piersia :) Efik 27 juz wiem,tez sie swego czasu na taki kurs zapisalam, ale praca za bardzo mi koligowala i nie moglam jednak na niego chodzic. Ja od pazdziernika wracam po urlopie dziekanskim na studia.Wczewsniej bylam na dziennych teraz bede na zaocznych i dzieki temu bede czesciej w Polsce :) Juz sie nie moge doczekac kiedy wloze nos w notatki przed kolem :) :) ;) Anusia 23 polecam Ci strone www.babyonline.pl -znajdziesz na niej odpowiedzi na wiele pytan ktore masz i z pewnoscia bedziesz jeszcze miala. Buziaczek dla malutkiej :* A moj Bartus sobie spi smacznie :) Wogole ostatnio jakis grzeczniejszy sie zrobil. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena - najwazniejsze ze sie juz skonczylo :) Mnie jedna lekarka poradzila zeby odciagac z chorej piersi laktatorem i...podawac dziecku z butelki. Nie umiala podac powodu, ale tak jej sie jakos wydawalo...Idiotyzm czysty...Niestety, czesto lekarze malo wiedza o karmieniu piersia, a na czlowieku to sie potem msci... O, mala miauczy, braciszek ja obudzil :O musze leciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie beznadzieja. Marze o chwili samotnosci i chwili spokoju, chwili sam na sam z corcia. Mama w domu to skarb, ale nie ma znajomych, jedyne dla niej towarzystwo to my. Mamy jeszcze w domu brata meza i lekko ciasno sie zrobilo. Czekam na przeprowadzke jak na wybawienie, a to sie wciaz przeciaga. Teraz to nawet byc moze bedzie dopiero w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
wiem malgorzatko co czujesz ja trak mialam jak mieszkali z nami nasi znajomi my w czworke bo mieszkalal nasza siostrai jeszcze znajomi z polski 4 ich byla okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×