Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puc-puc

Marzy mi sie...

Polecane posty

Gość Puc-puc

dobra kawiarenka w pochmurny dzien,przy stoliczku ja, goraca kawa z ciasteczkiem, romantyczna sukienka ,cieply szal i delikatny jazz w tle ..a do tego..no wlasnie co do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
i do tego porcja lodow lub wieksze ciasteczko np jablecznik z lodami lub bita smietana i w torebce do zrealizowania duzy czek mmmmm.... marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się marzy
zwykła kopulacja z moim znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
a ja chce duzo slonca,plaze i wiatr we wlosach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadam
mi sie marzy dobry masaz stop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
Ktos sie podszyl ze sloncem-mialo byc pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
..rozgladam sie dokola, w srebrnej szarosci powietrza rozplywaja sie kontury przedmiotow..slysze przyciszone glosy, smiechy..goraca kruchosc porcelany delikatnie parzy me dlonie..nie domyslam sie niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mnie się marzy leżenie na słonecznej plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esztar
fajne, ciekawy stl pisania, mozna tak proza:) to prawda uczucia sa w nas, i nazwa sie same wlasnie tak milosc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
Zniknelam, rozmylam swa postac w odmetach ruchu ulicznego,nieswiadoma.. po to, by nazajutrz przyoblec sie w odrobine slonca, przenikajace cialo i dusze..a jednak cos sie zmienilo, czuje "Nienamacalne", dotykam"Niewyczuwalne"..swiat jest piekny, lecz czekam do zachodu slonca, zapadajacy zmrok znow nada rzeczom inny wymiar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-taktik-tak
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
Zlowrogie kontury drzew przeciagaja sie sennie na tle nieba..czarne sukno sukienki spiewa na wietrze zalobna piesn, szorstkosc drewnianej lawki naznacza milionami drzazg swa obecnosc..jest cicho, spokojnie, jakby wszystka istota rzeczy czekala az cos sie nagle wydarzy..chowam swa twarz w splecionych dloniach..przed oczami przesuwaja sie obrazy..widze je wyraznie, chca sie rozpaczliwie uwolnic z pet podswiadomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
..Cialem mym wstrzasnal dreszcz..ach wydawalo mi sie przez chwile ze nie jestem sama- to nadchodzacy mrok musnal chlodem ma dlon, tak rzeczywisty jakby uosobiony..zagescil powietrze swym aksamitnym spojrzeniem; tajemniczy i dyskretny swiadek mej zadumy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
Mnie sie marzy pewien facet...........on zonaty i ja nie jestem wolna. On starszy i ja niemłoda,ale ........... .marzyc mozna Wiem ,że marzenia się nie spełniają wiem,że nawet to jest niemozliwe wiem ,że nieosiągalne ale ciągle o NIM marze jak zasypiam jak się budze i jak żyję w ciągu dnia zawsze ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
..a to wilgotny chlod czolga sie do mych stop, lasi sie, przymila.. przyprawia o drzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×