Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krakowianin

Czy jest tutaj ktoś z krakowa?

Polecane posty

ghana dobre pytanie :D Ciezko powiedzieć, bo własciwie wszystko przemawia za tym, żeby ten Kraków znienawidzić a mimo wszytko nie ma innego miejsca na świecie gdzie mogła bym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia nie bede na razie odpisywal na pytanie,bo nie wiem czy dobrze zrozumialem....a zrozumialem ze jestes starsza ode mnie a jeszcze czujesz sie mlodo:))))...Am I right? ...jesli wiec dobrze zrozumialem,to chyba dobrze ze sie tak czujesz.Ja tez w sumie nigdzie tak nie napisalem:)Moze tez dlatego tak sie czuje ze wzgledu na moja prace (jest dosc specyficzna i raczej nie dla doroslych;)) ze wzgledu na to moze tez ze w Krakowie spotym sie z roznymi ludzmi a w srod najblizszych znajomych mam osoby nawet 7-8 lat mlodsze ode mnie:) Moze u Ciebie tez tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia => a dlaczego twoim zdaniem wszystko przemawia za tym aby go nienawidzic?Ja kiedys czasami mysle podobnie ale w ten sposob to cala nasza polska jest do kitu? Polowa moich znajomych wyjechala z Krakowa.Wiekszosc z tej polowy niestety za granice kraju.Czesc siedzi w Wawie...najwazniejsze jest to,ze jednak jest tutaj wiekszy luz niz np w takiej wawie.I mimo,ze nie sa tak daleko to maja dosc tego wyscigu i chca wrocic ze stolicy do grodu Kraka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam mysle ze sa pozytywy! Np widok na Kraków z kopca kościuszki! Spcer po rynku o 4 nad ranem jak ludzie wychodza z imprez :) Rynek wieczorem- tuz przed swietami bozego narodzenia! To sa te chwile ktore lubie! a oprocz tego oczywiscie szara codziennosc, ale ta to czlowieka moze dopasc chyba w kazdym miejscu na ziemi... A z czasem to w pracy czasami mi sie wlecze- jak nie mam co robic! Ale czesto weekendy mijaja, tak ze ich nawet nie zauwazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
co tu duzo mowic, Krakow ma dusze. cala stara czesc miasta, Rynek, Kazimierz, spacery wzdluz Wisly, imprezy kulturalne, tysiace studentow, ktorzy odmladzaja to miasto ale tylko w dobrym tego slowa znaczeniu. pozdrawiam hmm ja sie chyba tez starzeje bo czas mi zaczal coraz szybciej mijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksio77 you\'re right!! stara dupa jestem a młodo sie czuje. Powiem więcej coraz młodziej :) Ostatnio jestem wsciekła na idiotyczne rozporządzenia prezydenta miasta. Nie wiedzieć czemu wyłączył z utrzymanią zimowego ulice na któerej mieszkam. Inne jego roporządzenie mówi o ogromnym nateżeniu ruchu tamże i o konieczności rozbudowy węzła komunikacyjnego. Głupie prawda?? A wczoraj się dowiedziałam,że nabór do przedszkoli prowadzi Urząd Miasta a nie same przedszkola. Też idiotyczne, bo moze się zdazyc, że jedno dziecko bedzie przyjete a jego brat lub siostra nie :) Fajne co?? A teraz niech mi szybciutko ktos przypomni co to jest \"Rynek o 4 nad ranem\"?? :D No ale mimo wszytko nie przeprowadze się z Krakowa a już na pewno nie zamienię go na Warszawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze nie z samego Krakowa, ale z okolic, ale Krakow stal sie dla mnie drugim domem, bo dojezdzam tu codziennie na uczelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis to przynajmniej nie pada- na razie... Agosia- ja ten \"rynek o 4 rano\" to tez raczej ze wspomnien pamietam :D ale coz trzeba nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka bez wianka
a ja nawet ostatnio miałam te przyjemność przypomnieć sobie co to znaczy rynek o 4 nad ranem... po kilku dobrych latach :))) Zapomniałam już że nad ranem Kraków też żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja79
Coś nam topic podupada :-) Ja ostatnio w ogóle zaczełam częściej bywać narynku, może dlatego że powoli idzie wiosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie sie czasami wybrac do kina \"pod barany\" zeby ozniej moc przejsc sie po rynku- bo fotele to tam niewygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja79
Wstyd sie przyznac ale nigdy nie byłam pod baranami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to warto- teraz tam sa chyba 3 sale, no i dobre filmy graja - takie, co ich nie ma w multupleksach. Chociaz ostatnio bylam na \"w rytmie serca\" i troche sie zawiodlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja79
w sumie żadko chodzę do kina ale ostatnio byłam tylko na epoce lodowcowej - odwilż, ale się uśmiałam Wiewióra i oposy mnie powaliły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na epoce jeszcze nie bylam, ale od dwoch tygodni sie wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja79
Oj idz koniecznie, dużo lepsza jest ta część niz pierwsza. Jak dobrze, że jest kafe bo mam zastój w pracy i chyba bym padła z nudów gdyby nie ona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez sie nudze :) A z epoka to wlasnie slyszalam, ze odwilz jest lepszaod jedynki, musze w koncu sie wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim krakusom 🖐️ Tez się wybieram na epokę :) Moje dziecko mówiło \"efoka lodowcowa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce- widze slonce! :) Dzis kolejny dzien w pracy :), moze bedzie sie wiecej dzialo, chociaz watpie, bo wiekszosc klientow jest juz na urlopach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×