Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krakowianin

Czy jest tutaj ktoś z krakowa?

Polecane posty

Gość krakowianka bez wianka
Ja nie mam pieska, ale je bardzo lubię :) Pozdrawiam wszystkich z krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksio77 - Bo to groźny pies. Pochodzi od molosów czyli rzymskich psów bojowych. Jak bede miała takie psiaczka to zaczne chodzic na Błonia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z innej beczki,to wicie kiedy cos zrobia z Rondem Mogilskim?Tam jest dramatycznie!Jezdze tam czesto i to co sie dzieje do godziny 18tej to jest koszmar.Normalnie wieczorem jak pokonuje tamtedy trase to trwa okolo 20m a do 18tej to sa straszne korki.Maja tam zrobic ta etakade.tylko kiedy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to korki są juz wszędzie ,chyba aut przybyło.teraz wydaje sie jakby godziny szczytu były cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno przybyło aut ale dodatkowo przybyło dziur w drogach. Jedzie się powoli bo trzeba uważac żeby koła nie zgubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nigdy nie byłam w Łodzi!Dzisiaj w Kronice powiedzieli ,że zaczną jak zwykle klecic nasze drogi w Krakowie więc bedzie dodatkowe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ide do miasta,bo umowilem sie znajomymi...ide na jakies pyfko.Trza odreagowac po tym tygodniu:) Milego wieczorku zycze.Wypije wasze zdrówko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka__jedna__
kraków krowodrza i tez widze kopiec :))) no chyba ze jest zła pogoda.. ale zawsze sobie moge to wyobrazić :)) pozdrawiam krakusów. ja dzis w domu ale jutro pewnie wypadzik na rynek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeresaW
Azory pozdrawiaja! a ja mam ślicznego czarnego dobermanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest dzisiaj
ktoś z krakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
tak, jestem:) 🖐️ sliczny mielismy dzis dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie wszyscy piją na Rynku...kurcze tylko ja siedze przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka jedna
Agosia, nie tylko ty. ja niestety też. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksia
ja jestem od roku :-) z krakowa, a dokladnie z NH i tez siedze dzis w domku tyle ze w ten weekend pod Rzeszowem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie gdzie można kupić szczeniaka suczkę shih tzu? W kwocie 300-400zł ? jak ktoś wie to prosze o informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez krowodrza i tez widze kopiec :), ale teraz siedze w pracy i z okna widze tylko inny dom. A co do psow to ja mam dwa teriery irlandzkie, w sumie to reszta z 10, bo tyle ich sie nam urodzilo :D. Jedna jeszcze szuka nowego domu, chociaz chyba juz zostanie... ;) Chyba zaraz bedzie padac... a tak bylo pieknie w weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Krakusom, Dawno mnie tutaj nie bylo.Mam ostatnio male problemy:(Weekend znowu zlecial szybko,a wczoraj wzialem sobie wolne w pracy...nie moglem sie zebrac:)Wogole ten czas ostatnio tak jakos szybko leci:(Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noiki
ja też jestem mieszkanka tego pieknego miasta chodź dzisiaj troche ponuro ,ale co tam jak tylko słońce wyjdzie to odrazu lżej na sercu pozdrawiam wszystkich krakusów i miłego dnia życze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a apropo pieskow to jakby ktos z was slyszal ze sa do sprzedania Golden Retrievery w jakiejs rozsadnej cenie to tez prosze dajcie znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×