Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krakowianin

Czy jest tutaj ktoś z krakowa?

Polecane posty

Na błoniach nie wolno wypuszczać psów bez smyczy i bez kagańca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TURKUCICA
WITAM WSZYSTKICH Z RODU KRAKA:) TEŻ JESTEM Z KRAKOWA. JEST PIĘKNIE- TYLKO NIE NA FLORIAŃSKIEJ BUUUUUUU POZATYM WIOSNA CUDOOOOOOOWNA POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też z Krakowa :) pozdrawiam 🖐️ a na błoniach zawsze spuszczam swojego piesia i mam gdzieś ich zakazy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
no wlasnie co oni wyprawiaja z florianska?! znacie jakies szczegoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masio77
Na ul. Floriańskiej zostaną ułożone szersze chodniki granitowe i nowa jezdnia. Zanim to nastąpi, wymieni się wszystkie instalacje podziemne:) Pierwszy etap prac obejmie odcinek od Rynku do ulicy św. Tomasza. Wymienione lub instalowane będą przewody elektryczne, telefoniczne, gazowe. Po zakończeniu pierwszego etapu położy się nową nawierzchnię i ustawi dwadzieścia pięć latarni. Specjalne oświetlenie zyska dom Jana Matejki. 336 metrów ulicy Floriańskiej odmieni się do końca czerwca. Przerwy w dostawach, na przykład wody, będą tylko kilkugodzinne. Nic tylko poczekac,a potem sie cieszyc:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masio77
JESTEM TERAZ JUZ CZARNY!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio77 = maksio77 CHCIALEM POWIEDZIEC ZE JESTEM JUZ CZARNY:) ...i mamy juz weekendzik...jestem po pracy!:)hurraaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co z tym psycholem
co grasował w krakowie i porabał laske na kawalki, a potem jej cześci zostawiał w różnych miejscach? złapali go w końcu? swoja droga kraków jext piekny , a u mnie dzis jest własnie rodzina z krakowa hehehe swoja droga wszystko byłoby ok gdyby krakowiacy nie byli takimi "pastuchami" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie psy. Nigdy nie miałam swojego ale kiedys bede miec. Boję się to moze za dużo powiedziane. ja czuje do nich respekt. To tylko zwierzę, które kieruje się instynktem. Kiedy poczuje się zagrożone moze zaatkować. Wcale nie zaczy,że pies który nigdy nikogo nie ugryzł tego nie zrobi. I tyle :) Taka mała dygresja nie na temat. Teraz patrze na Kopiec Kościuszki. Piekny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie widze Ci wlasnie z okna,bo te mieszkam na Krowodrzy!:) hehe...i kopiec kosciuszki tez widze,tralalala.Zreszta przy takiej pogodzie to nietrudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielki też są cudne szczególnie malutkie ale jednak kupie sobie boksera jak tylko przeprowadzę sie do nowego domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest piekna pogoda?? Ja od rana nie wytykam nosa z tej \"nory\". Mam jedno okno i na szczescie widze z niego park i kopiec. Mieszkam w Bronowcach. Tez baaardzo lubie boksery, szczególnie pregowaną Kolę, która pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze najpierw ty!;)Moj budynek na Krowodrzy widac z daleka...jest troszke wiekszy niz inne...moze wiesz o ktorym mowie...tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z Krakowa..lubie to miasto, ale przyznam sie szczeze ze czasami chcaialabym z niego wyjechac...moze do Zakopanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice maja Spaniela Tajlandzkiego,sliczny jest!Taki maly czarny z dlugimi kudlami,wszystkim sie podoba bardzo!...ale ja chce Goldenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
ja klikam z zabinca bardzo lubie pieski, nie wyobrazam sobie przyszlego zycia bez psiaka w domu:) goldeny sa sliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt,ze jak sie siedzi dlugo w Krakowie to moze czlowieka trafic...trzeba czasem odpoczac od tego miasta...ale to chyba norma i nie ja tylko tak mam...mam nadzieje...a moze to po prostu przez stres i prac?Nie wiem sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Zabiniec to przypadkiem tez nie Krowodrza?Slyszalem ze tam wszystkie ulice sa od nazwisk jakichs znanych person?,tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mowilem o wyjezdzie na chwilke,weekendzik:)Ja mialem pojechac do Wawy do pracy za sporo wieksze pieniadze...ale nie wyjechalbym tam w zyciu z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
tego nie wiedzialam, sprawdzilam na necie i moj "patron" ulicy byl znanym krakowskim aktorem teatralnym. wiec pewnie masz racje:) byc moze ze to jeszcze krowodrza, ale jakis koniec koncow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×