Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witam Wszystkich !! Jak widzę najlepiel pisze się Wam nocą . No tak, wtedy myśli płyną wolniej i trochę innymi torami. Ja , niestety w nocy nie mogę pisać. Super ,że tylu z Was odwiedza mój topik. Na początku myślałam ,że będę tu samotna ( tyle tematów się tu pojawia) ale na szczęście jest wielu poetów na świecie!! DO JOAHIMA - POKAZUJESZ CORAZ LEPSZE WIERSZE. PEWNIE MASZ JESZCZE KILKA ASÓW W RĘKAWIE. MASZ????? POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SŁONECZNEGO DNIA!! Pytałam człowieka -Gdzie drogi twej sens? -Gdzie wiara , nadzieja I MIŁOŚĆ?- -Gdzie duszy twojej Zmartwychwstanie? -Gdzie twego serca Prawdziwe Drganie? .............. Pytałam człowieka -Gdzie czło-wiek W tobie ukrył się???? Odpowiedź Milczeniem POzostaje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Dlaczego wciąż Przy tobie Trwam.. Tyle bólu Miedzy nami Tyle niespełnionych Marzeń Tyle smutku W moich oczach Tyle pustki W twoich dłoniach Tyle Deszczu Między nami. ........... Kochany...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście? Może , ktoś się odezwie . Pusto tutaj bez Was!! Jeszcze raz ja. Myślała , że jest dla niego Stworzona Że wszystko w niej Należy do Niego Że słowa ,gesty Są jak ramiona Które oplotą ich Gdy będzie Trzeba Myślała ,że tak jest Zapisane Gdzieś ,gdzie nie sięga Ni wzrok, ni słowa Myślała ,że tak już Pozostanie....... Lecz myśli Były inne niż Słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem już nie wracać ... lecz nie wiem czemu jakoś, nie mogłem. zaintrygowała mnie osoba \"podpierająca się moimi słowami\" o niku \"kocham bardzooo\" Kim Ty jesteś Pani Jakie Twoje imię Czemu mnie tu wabisz Co się za tym kryje... kiedy napisałaś słowa me z \"dopiskiem\" coś mnie zatrzymało, coś \"włączyło wsteczny\" coś kazało spytać - co usta Twe śliczne chciały mi powiedzieć... czy jestem... niegrzeczny ? nie wymuszam tutaj jakichkolwiek wyznań nie chcę też byś Pani... tłumaczyła siebie, miała wbrew swej woli - kłaść na biały ekran słowa których nie chcesz... ja.. nie zmuszam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknię do Niej... miłość.... jawi się już jako - tęsknota właśnie. ktoś... gdzieś ma inaczej... ktoś... gdzieś ma piękniej kiedyś... i nam wspaniale będzie bo miłość ta.... nigdy nie zgaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz ,że jestem Jak otwarta księga Z której Możesz Wszystko Wyczytać ................... A ja jestem Jak biała karta Która czeka Na nowy Zapis Dziejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta z tęczy utkana... delikatna, zwiewna, ulotna... ferią barw... świat ubiera z rana by się z miłym swym. móc... na nim spotkać. uśmiech Jej nigdy nie znika... uśmiech co jasność - miast słońca rozsyła wszystkim - do koła, poczucie daje... gorąca Kobieta tęczą utkana... choć czasem raniona leży.... nikomu nie zada cierpienia... bo Ona, wciąż ludziom wierzy. szukają u Jej początków \"garnca\" dukatów i srebra !!... Jej wartość inaczej trza mierzyć... nie złotem a ... potęgą serca... Kobieto tęczą utkana.... Ty z deszczu się rodzisz i słońca.:) Ty nigdy - nie jesteś sama... ... nikt Ciebie... miał nie będzie ... do końca. Ty musisz być Panią nad Światem ! rozdawać radość... nadzieję... choc czasem brat walczy tu z bratem choć czasem serce... goreje... Kobieto z tęczy... Jedyna... nie złość się na mnie, nie dąsaj że jesteś - ja wiem to - a jednak Cię nie mam... choć pragnę jak słońca. choć oddałbym innym co moje bez żalu, wręcz z ochotą wielką... to własnie Ty mnie wstrzymujesz!!... by radość, nie stała się... męką... Ty wolisz być Panią Tęczową samotną, z sercem skruszonym... niźli być szlochu przyczyną innych... cierpień - powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa... cóż słowa znaczą... i ile dać mogą radości !! gdy ciało płonie z tęsknoty... gdy ciało... łaknie bliskości... słowo nie odda bezkresu radości bycia we dwoje... słowo... nie czuje Jej włosów gdy pieszczą policzki moje.... słowem !! nie dotknę Jej piersi... ni łona ... co jędrne... faluje... słowo... też tego \"nie widzi\"... nie powie: \"ja w końcu Cię CZUJĘ !!! \" słowo.. tyś takie ubogie... ty nie wiesz co \"smak Jej ust pięknych\" i nigdy nie powiesz mi... drogie... \"daj jeszcze... daj siebie... wypełnij..........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek nie będzie biegał, nie zapyta, dlaczego i jak, nie będzie chciał wiedzieć. Będzie rysował słowa, których ja nigdy nie zrozumiem i nauczy się języka pluszaków na półkach. Będzie rzucał ciastem i karmił drewniane bociany, a wieczory już zawsze będzie mylił z rankiem. Nigdy nie pozna tajemnicy zegarka i liter i nie będzie wiedział, jak ma na imię. Ale nauczę go tyle miłości, ile tylko zdołam. To wystarczy, by potrafił rozmawiać z tobą, Panie. 15.09.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sama powiedziałaś - nauczysz Go miłości a jest coś ważniejszego i piękniejszego w życiu. Miłość wszystko tłumaczy i wszystko znosi ... Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście przechodzi Obok nas na palcach Nie krzyczy jak Ból Nie rozdziera szat jak Rozpacz Nie szlocha jak Żal Szczęście mija nas W codzienności Nie patrząc nam w oczy Stojąc do nas Plecami Czeka ,że spojrzymy mu W twarz Ale czy masz Odwagę Promień słońca We włosach Ciepły dotyk Małej dłoni Uśmiech przesłany Ukradkiem Ciszę .... Nazwać Szczę.............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna się nowy sen śpij i śnij inni stoczą kosmiczny bój o twoją duszę ty śpij już dzień nie bój się okrutny świat ukołysze cię do snu śpij to już dzień zaczyna się sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dużo racji ale sama oryginalność wcale nie jest wyznacznikiem geniuszu i talentu . Zgadzam się natomiast z tym ,że pisanie tylko sercem nie gwarantuje wartości tekstu. Piszesz -Głębia twórcy ale głębia-to ciemność , chłód , niedostępność ......Nie każdy zaś twórca chce przebywać w ciemnościach.... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA K. / P. / Nie jestem pewna Kim byłeś I czy w ogóle byłeś Mignąłeś gdzieś W nawale spraw Nikt cię nie widział Tylko ja Sprawiłeś, że śniłam Nikt nie zapytał o czym Tylko ty Jakby w ten sposób Sen przetrwał dłużej A jednak musiałeś być Bo teraz śnię co noc I nikt nie pyta o czym Tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×