Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość do bardzo chcę....
błękit duszy? przecież to nonsens. dusza ma barwę różową :D ja też chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_
maleńka_kobietka :)🌼dziękuje za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę byc z Tobą
błekit i różowy, piekna para:) ja tez chcę:) bardzooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę byc z Tobą
piekne litel woman;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo chcę....
to w czym problem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę byc z Tobą bardzooo
nie ma problemu, oboije chcemy:) teraz wykonac:) anilowie w niebie graja juz nam song of song:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo chcę....
to co ? do dzieła ! :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_ka
8-0maleńka_kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę byc z Tobą bardzooorr
to do dzieła:)❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to, że wyszłaś z morskiej piany Za to ,że mogłem doznać nirwany Dziękuję Za sny o Tobie nierealne Za te rozmowy wirtualne Dziękuję Za to ,że budzę się co rana Z myślą o Tobie i słowem kochana Dziękuję Za dni bez Ciebie lecz z Twoim imieniem Za to ,że stałaś się moim natchnieniem Dziękuję Za radość jutra co tchnie nadzieją Za rymy które do Cię się śmieją Dziękuję Za ból który niesie niespełnienie Za wspólną codzienność przekutą w marzenie Dziękuję Za to ,że jesteś za wszystko dziękuję Nie moja ,nie dla mnie lecz nie rezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa pomadka
twoja i ty tylko ty wchodziles w moje sny ty i tylko ty jestes mi przeznaczony ty i tylko ty tak mowia dzis aniolowie i biale bzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat zawibrował tonami wiosny Melodią nadziei spłynęły kolory Zieleń trel marzeń wyśpiewuje radosny Na pięciolinii słońca złoto kreśli wzory Budzące się twarze uczuć nucą cichutko beżowe nokturny , srebrne serenady Dziewczęce myśli trącają leciutko miłosne struny duszy-sercowe cykady Wplatają się w nasze dłonie Baziowe batuty śpiewności I tylko tę doskonałą harmonię Zakłóca szara nutka samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu piątek, długie popołudnie Potem sobota, kolejna niedziela Miłego weekendu życzą mi obłudnie A mnie krew zalewa i bierze cholera Wychodzę z biura, tygodniem styrany Kupuję dzienniki i tygodniówki Czekają na mnie tylko puste ściany I nie rozwiązane hasła krzyżówki Wieczorem TV i lampka wina Wątki, fabuły nieuważnie śledzone W nocy snów błędnych plątanina Rano twarz szara i oczy zmęczone Sobota już jest nie strawna w ogóle Za oknem widzę wesołe twarze Ja nieudolnie prasuję koszule O nierealnej z \"Nią\" randce marzę Niedziela jak poprzednie dni I tak kolejno rok za rokiem Nawet na jawie już \"Ona\" się śni Samotność zaś psiakrew wychodzi mi bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko przyjaciele mi pomogli po części... Pozdrawiam Magde, Mysze i resztę która tu była za moją namową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
a w piątek mozna isc w tany z nutka i umowic sie na dziewiata czekac ksiezyca co oswietli droge do oczu ust szeptow serca co pomoze wybrac do Niej droge:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
MAGDE, zielonooka blondynka cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymarzona internautko wirtualna Zjawiłaś się na ekranie któregoś piątku Czat, gg , rozmowa banalna Zdania rwane bez ciągłości wątku Wymiana emaili, może Ona napisze Kolejne na czacie umówione spotkanie Bezmyślnie naciskam nieaktywne klawisze Jeszcze kilka godzin ,przeklęte czekanie Takich spotkań w sieci było kilka Aż dnia pewnego coś zaiskrzyło Spędzane z nią godziny ,to tylko chwilka I dziękuje losowi ,że to się zdarzyło Integralną się stałem częścią komputera Ona po programach mych uczuć buszuje Zawsze kody dostępu trafnie dobiera Niekompatybilne zdarzenia resetuje Wręcz czuję jej palce na klawiaturze I na dysku serce bijące płomiennie Kiedyś compakt w nagrywarkę zanurzę Odtworzę jej miłość i zaloguję we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahim nie smutkaj. W końcu przestaniesz być samotny. Pięknie wiersze piszesz :D 🖐️ Pozdrawiam wierszokleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×