Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość kocham bardzoooooooooooo
Gdy zgasną mych oczu światełka radości, gdy rzeka krwi ziemie na pół przetnie. Nastąpi koniec..tej po grób miłości, wszystko zamilknie,zniknie,gdzieś ucieknie. I choć nadal jestem i wciąż jeszcze żyję.. już nie oddycham,nie czuję,nie słyszę. Deszcz z mego serca dotyku twojego nie zmyje, Mam tylko ból.. ...i wieczną nieśmiertelną ciszę. Juz nie wrócisz ja to wiem.. ja to czuję, Nie pocieszysz,w oczy nie spojrzysz,obok nie zaśniesz.. Oddałem ci wszystko..siebie ale nie żąłuję, bo byłaś mym światełkiem... .. lecz powoli gaśniesz.. piekne, ale jak sie kocha to nawet po smierci:) przynajmniej ja tak mam, wiem to:) skarby trudno znaleac, zate jak umra nada l sie je kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała_20
Ty. Pojęcie? Znaczenie? Z pewnością nie pustka. Jedyna pewność. Poza tą żadnej. Jesteś. Ale czy dla mnie? Jesteś. Nieosiągalny? Zagadka. Nie do pojęcia. Czego Ty chcesz? Być? Ale jak? Tak... Pojedynczo? Masz rację. Jak zawsze. Twoje słowo ponad wszystkie. Może kiedyś. Bo dziś... Obojętność. To Ty uczysz mnie tego... - znieczulica. Uczucia? Po co? Już ich nie potrzebuję. Obojętność. Lekarstwo? Nie! Skutek? To bolało... Kiedyś. Dziś... Obojętność. Tyle zostało. Dzięki Tobie. Byłeś ideałem. Najgorszym z ideałów. Byłeś. Już Cię nie ma. Pustka? Obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała_20
Dziękuję za ten topik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Kain zabił Abla jeżeli tak to po co? Czy życie to zabawa w kółko i krzyżyk? odwieczne pytanie o jego sens jest bez sensu brak odpowiedzi jest odpowiedzią nie pytaj żyj pytaj by żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bardzoooooooooooo
i chce byc z Toba:) zycie to milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny szczęśliwe kurantem znaczone zamyka czas w uczuć pozytywkach w ich sentymentalne melodie wsłuchuje się tęsknota cierpliwa prześladowana dźwiękiem żałobnego dzwonu samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAHIMIE
czy pozwolisz, że prześlę jeden z Twoich wierszy Komuś ??? Jest przepiękny Zachwycił mnie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów słyszę dzwony Czy mam się trwożyć? Czy anioły witać będę? W sześcianach zamknięte myśli budują mury Jerycha samotności Czekam na zbawienny głos trąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc z Toba
to traby jerycha to traby arkadii krainy naszej milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zapomnieć rozstania ból Chcę pamiętać tęsknoty udrękę Chcę zapomnieć zdrady cierpienie Miesza uczucia męcząc chaosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja mogę
wszystko odeszło rodzina...przyjaciele strzęp zaledwie kiedyś człowiek dzisiaj cień życie zaskakuje szczęście ulotne jak jesienne liście rozpala barwami zsycha się i rozsypuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby móc krytykować musisz dojrzeć a zegarek tyk!tyk!tyk!tyk! Polecenia partyjne Trzy razy Tak! A zegarek tyk!tyk!tyk! Spadaj zgredzie wapno nie ma głosu a zegarek tyk! Epitafium: \"Orator wszech czasów\" w zegarku wyczerpała się bateria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc z Toba
milosc i serce nigdy sie nie stazeje:) a jak milo byc w jesieni zycia, razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stan przed zawałowy! Palpitacje arytmia zawroty głowy przyczyna serce bardzo chore bić chce tylko dla Ciebie samotne kona odżyje gdy weźmiesz je w dłonie i przytulisz do łona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc z Toba
Stan przed zawałowy! bardzo zawalowy! Palpitacje arytmia zawroty głowy ucisk w zoladku przyczyna serce talk moje serce pelene milosxi dobrej cieplej trwalej mocnej bardzo chore chore z milosci do ciebie bić chce tylko dla Ciebie samotne kona gdy ciebie nie ma chco jednego twego slowa wypatruej oczu, ust i licow:) odżyje gdy weźmiesz je w dłonie i nigdy nikomu nie oddasz nie wyrzucsz a schowasz tam gdzie bije twoje:) kochamtesknie czekam kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja moge
pustka wokół nic nawet blasku księżyca cisza nie ma nawet zaprzyjaźnionego świerszcza wszyscy są gdzieś w takim miejscu do którego nie mam mapy w pajęczynie uliczek zapomniany dom wyglądam przez okno nawet lampy świecą dla kogoś innego zamknieta wciąż czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja moge
Joahim nie moge uwierzyć... pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna nadziejo... Za kim dziś idziesz? Drepczesz po piętach no komu ...? Teraz już każda Droga zamknięta Nikt Cie nie wpuści Do domu... Biedna nadziejo... Śpisz na ulicach. Czego więc szukasz U ludzi...? Każdy już usnoł Stracił nadzieje I nikt go już Nie obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sen W moim sercu była pustka i niepewność Może nawet i pragnienie .... Pragnienie Ciebie. Miłości w nim nie było , Choć omylnie tak ono czuło , Bić mocno-nie biło... Radość owszem i humor przepełniało je. Byłam niczym spiąca królewna. Żyłam tak nieśwaidomie . Ty się zjawiłeś i wszystko ze snu w rzeczywistość przemieniłeś... Zdałam sobie dopiero sprawe ,że życ obok Z zimnym sercem-przyjmować gorące serce Jest oszukiwaniem samej siebie ... Ty się zjawiłeś i to mi uświadomiłeś , Że tak już nie mogę dać oszukiwać serce-sercu... Zawiodły mnie moje zmysły - Ty to nawróciłeś. Zawrociłam nad prawie,że przepaścią... Powrót ten był jednak bolesny Nie tylko dla obudzonej ze snu , Lecz i dla gorącego serca, które tu nic nie zawiniło... Oboje więcej ze sobą do czynienia nic nie mielli ... Ich wspólne istnienie się zakończyło. Ale pozostałeś Ty ...czekasz na drodze mej Jednak chyba troche z niej zboczyłeś ... Wróc na pierwotne tropy ,bym mogła spotkać Cię na jej koncu. W moim sercu nadal jest niepewność Lecz pustki tam już nie ma . Zapełniły ją chwile-z Tobaą. Zamknełam na jego dnie wspomnienia wspólnych chwil radości ...na klucz. I nikt już mi ich nie odbierze...nie. Są mego serca własnością. A czy pragnienie znikło? Nie - istnieje ono nadal ze wzmożoną siłą Pragnienie Ciebie. Miłość? Sama tego nie wiem... Lecz serce bić ,bije mocno- Mocniej gdy swymi oczami widzi rysy Twej postaci ... Radość owszem i humor to również w sercu pozostało . Lecz nie w pełni ... To maska,którą przybiera serce me , Gdy jest mu cieżko i źle... Bo sztuka jest w trudzie i cierpieniu wytrwać w radości , Anie smutkiem dręczyć i tak już utrapioną dusze... Już nie jestem spiącą królewną, Obudziłeś mnie całą ze snu. Lecz ,czy to wszystko miało sens? Podczas ,gdy Ciebie nie ma tu Czyżbym powoli zapadała w nowy sen, Lecz z tego łatwo nie zbudzi mnie już nikt... To zrobić potrafisz tylko Ty. Usuń mą wątpliwość ...a stanie się to. Czy chcesz to uczynić ? A może jednak pozwolisz zatopić się mej duszy w nowym-upragnionym śnie... O naszej znajomości. To wszystko co się wydarzyło ... Czy znaczenie swe w Twym sercu już naprawde utraciło?... Nie chce tego,o nie! Wolę już tak trwać w swym snie, Nieznając wydarzeń rzeczywistości otaczającej mnie. W moim sercu każda chwila wszystko przybiera różnorakie wartości. Radość ,humor ,pragnienie,to wszystko... Niknie przy pustce ,którą Ty w nim utworzyłeś ... Czy Ty tak naprawdę świadomie mnie obudziłeś z mego pierwszego snu? Wiele pytań ... Żadnych -pełnych odpowiedzi ... To wszystko nie mogło być tylko mym snem... Ty naprawdę mnie zbudziłeś ...ja to wiem. Lecz tym razem pozwól mi śnić nieustannie Nie przerywaj poglądu na to,co nie jest mym snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica20
To co chowamy głęboko gdzieś w środku. O czym marzymy w każdej wolnej chwili.Niech zawsze nasze mażenia sie spełniają byśmy szczęśliwi byli. Życze każdemu tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×