Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość katinka11
Ten pocałunek pachniał jak rozgryziona łodyga maku posypał się z warg Ten pocałunek zakwitł w miękkim wgłębieniu dłoni Kiedy się wspięłam na palce dzwonił w dojrzałym polu Lecz wtedy nie było już mnie Znikłam W tym złotym pocałunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejszy....... - Ale moja głębia może leżeć zupełnie w innym miejscu niż Twoja ...... To co dla mnie wnikliwe , dla Ciebie będzie płytkie ..... Twórczość w pewnym stopniu zawsze pozostanie względna .... Hasła ; sztuka dla sztuki już były .... Pozdrawiam serdecznie ! Moim zdaniem - tworzenie potrzebuje odbiorcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś przeczytał me wiersze... po co... spytał \"i ty piszesz jeszcze? \" po co... słowa te drążą jak świder \"po co...\" niech ma myśl w głowie gnije !! ot co... po co to komu - co piszę !! nie wiem... będzie coś po mnie ? - gdy zginę ? nie wiem... zamykam oczy... ciemność... nie wiem ... otworzyć ? niepewność... gdzie ramy sztuki się kładą ?... za którą skrywa się bramą to co się w sercu kołacze, w kapocie chodzi... żebraczej... po co więc serce tak gryzło po co i \"ludzi\" dręczenie przed nami \"było już wszystko\" przyjdzie... nowe pokolenie. niby tak... ale mam to w nosie już nie mogę tylko słuchać jeśli nie wyrzucę tego co we mnie nikt nigdy się o tym nie dowie... choćbym miał pisać tylko dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejszy.... - uważam ,że twierdzenie ,iż tworzy się tylko dla siebie na sto procent JEST KOKIETERIĄ!!!Jaki sens miałoby tworzenie , gdyby nikogo nie poruszało ? Czy wtedy byłoby to jeszcze tworzenie czy jakiś wymyślony , przeintelektualizowany (może nawet oryginalny -w znaczeniu bardzo dziwaczny)-twór??? Twór dla samego...... Właśnie dla czego ? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanto... wiem, że nic to nie znaczy co powiem... lecz to, co napisałaś - naprawdę zrobiło na mnie wrażenie dlaczego ?... to wiesz tylko Ty...... i moje rozumienie. pomijam formę - choiaż dla mnie piękna podziwiam rozum - powód - co rym stworzył siły Ci życzę... bo wiem że niezbędna i tego - by Bóg... cudem Cię obdarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko... dziękuję Ci ... :) 🌻 i dwakroć tego samego Ci życzę... nigdy nie nazwę tego co płodzę - poezją nie dlatego, że w jakichś czy czyichś kanonach się to nie mieści nie nazwę tego tak bo- poprostu nie znam się na tym widzę jedynie - że ani styl ani forma nie jest taką jakia \"dziś\" prym wodzi - a której ja- poprostu jakoś swym ograniczonym rozumkiem - nie pojmuję... a może bardziej - nie czuję.... dociera do mnie jedynie sens słów tu pisanych, treść ogólnie... tak przynajmniej mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zwyczajnej Niezwykłości Wciąż czegoś szukasz Ciągle za czymś gonisz Czegoś nie rozumiesz Komuś nie ufasz W swojej Codzienności Znowu potrzebujesz więcej Wiecej mógłbyś zrobić Mocniej chciałbyś żyć Inaczej mógłbyś kochać .................... A zwykła NIezwykłość Nie czeka I może właśnie teraz Zamyka Twoje DRZWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję do życia Światła Potrzebuję do życia Ciepła Potrzebuję do życia Dotyku Potrzebuję do życia Słów ......... Więc ciebie .... Nie potrzebuję Aby rozkwitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorento
Potrzebujesz. Bardziej, niż chcesz to przed sobą ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, coż za przewrotny i typowo kobiecy wierszyk ;) Witam 🖐️ Naucz mnie miłości wszystkich ciepłych gestów zaopiekuj dotykiem pokaż że możliwe jest możliwe :) Pozdrawiam ciepło 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się Chociaż nawet nie zasnęłam Wstał nowy dzień Chociaż jeszcze nie było nocy Otworzyłam oczy Choć ich wcale nie zamykałam Zobaczyłam słońce .............................. Choć myślałam ,że już Nie wzejdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tutaj tacy którzy się kochają z sercem niepoprawnie biednym dłońmi głaszczą smutek do miłości mówią po imieniu Życie oddają sobie nawzajem zrozumieli prawdę nieszczęście jak bajka z morałem Zaufali drodze najtrudniejszej z innych nią ludzie rzadko chodzą bo bez nagród za wytrwałość Z daleka splatając ręce pragną razem być jednym gdy dojdą na koniec co nie będzie końcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagógko... :) nawet niech raz jeden nie wpadnie do Twj głowy.... by \"zamykać\" topik ten.... przecież on całkiem nowy ;) jesli nikt nie pisze.... nie \"zapełnia\" topika..... może poprostu nie może... albo może... czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to sorka, źle zrozumiałam :) A wiersz jest bardzo ładny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×