Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

wow-wow-wow !!! *Jagoda Lee* ON KOCHAL KRAKOW***ten Adas Nasz:-) :-) :-) 100 pro Podwawelski Grod \"swoim\" zwiesz? od \"zawsze\" juz ??? czy od lat kilku ??? zazdroszcze strasznie !pozdrawiam po krakowsku:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja witam już weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też witam nie wiem gdzie są wiersze innych :P wiem gdzie są moje - mianowicie w szufladzie:D może za jakiś czas je przejrzę, coś wybiorę i pokażę znów swoje \'wypociny\' :D a gdzie są Twoje?:P miłego dnia!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to zapraszam na www.antychlopaki.blog.onet.pl tam jest dużo wierszy - mam nadzieję, że każdy znajdzie coś co przypadnie mu do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara- to nie zwlekaj i coś tu wklejaj :) Moje są , obejrzyj strony . Ostatnio piszę mało ,ale zawsze coś pokazuję :D Czekam ,więc na Ciebie :D Droga Wdowo _po_Leninie -dzięki za adres , na pewno tam wpadnę :D A teraz , trochę zmieniony stary wiersz: Szedł Ziemią Człowiek , płakał , szli obok ludzie , milczeli , CZŁOWIEK się zatrzymał , ludzie - zdobyli Księżyc. POzdrawiam ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlglądacz
zacytuje Wam slowa piosenki.. Zapyta Bog.. w swym niebie.. co dałem mu.. od siebie.. Wierzyłem i.. kochałem.. i byłem tym.. kim chciał bym był.. i żyłem jak.. chciał bym żył.. i byłem kim miałem być.. Odpowiem mu.. od siebie.. że spłacę dług.. tym lepiej.. tym bardziej, bo.. wiedziałem.. co znaczy, że.. nadziei brakowało mi.. i kilku chwil.. kilku dobrych chwil.. może powie to.. niepotrzebne słowa.. Trudno nie wierzyc w nic.. Zapyta Bog.. w swym niebie.. jak spłacę dług.. ja nie wiem.. Wierzylem i.. kochałem.. i byłem tym.. kim chciał bym był.. Trudno nie wierzyc w nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlglądacz
Chyba brakuje pomysłów wierszokletom albo gdziiiiiiiiiiiiiiiiieś się przenieśli,tylko ciekawe gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiom....
ale rano wstanom to napiszom ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiedzcie kto sklecil te ponizsze rymy niet na swiecie ugolka takowa niet takowa miesta na ziemlie sztoby ludzi nie slyszeli slowa skazanowo stalinom na kriemlie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Obecnych i Nieobecnych :D Miłej niedzieli :) Kirus - odpowiedz KTo ???? POzdrawiam :) Rozbierasz mnie na czynniki pierwsze. Zostawiasz rozsypankę . -Przecież , nie umiem układać puzzli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) dusza za płytka co ty opowiadasz człowiek jest bogaty gdy kocha i nie chce niczego dla siebie dusza wznosi się do nieba lśni jak księżyc i gwiazdy kwitnie jak kwiaty tak niewiele na trzeba i tak wiele miłości... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"piekna nasza Polska cala , piekna - zyzna i - wspaniala\":-) dzien dobry *Jagoda Lee+ i bywalcy tej strony:-) Za mna podroz odkrywcza i podroz do wspomnien przeszlosci:-) Bylo wspaniale, fenomenalnie i astral - piknie ! \"na zywo\" posluchalo sie Hejnalu z Wiezy Mariackiej :-)))))))) ech... + ech... + ech.........:-)))) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny!! Super ,że podróż sentymentalna się udała :) Cieszę się ,że byłeś w Krakowie :D Mam nadzieję ,że teraz częściej będziesz tutaj zaglądał :) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry *Jagoda Lee* :-) Krakow oczarowal znow:-) :-) :-) \"nie szukajcie starych domow w nowych miastach - pozostaly one tylko w ludzkich sercach\" - powiedzial ktos kiedys i mial czesciowo racje - zmiany olbrzymie w Krakowie - ale na szczescie WAWEL jak stal wieki cale - tak stoi nadal;-))))) Nad moja glowa swieci aureola \"swietosci\" i na te okolicznosc pogoda dopisala wspaniale - zatem godzinami spacerowalo sie wzdluz i wszerz Podwawelskiego Grodu:-) :-) :-) Na zywo - extra dla mnie...a jak! --- zabrzmial Heynal z Wiezy Mariackiej ;-) Pytanie do Ciebie - czy i kiedy odgrywaja \"Barke\" z Wiezy Mariackiej ????? pozdrowionka krakowskie ! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie przemija... Czy chcesz się ze mną zestarzeć? mam co do tego watpliwosci życie ze mna dramatami gości... byłam nikim bez ciebie, bedę nikim bez ciebie! tylko z toba mogę byc człowiekiem bo ty jesteś aniołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po chwilowej nieobecności :D Drogi Radosny - nic nie wiem na temat odgrywania obecnie \"Barki \" Odgrywano ją po śmierci Papieża ...... Ciepło pozdrawiam i czekam na Twe ciepłe słowa :) Witaj Małgoś 1 :D POzdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatkowe *dzien dobry* :-) *Jagoda Lee*:-) ADAS ogrodzony jeszcze ale \"zadowolony\", bo Krakow \"odnawia sie\" i tak 3mac!:-) Pod Sukiennicami wypilo sie kawe i zjadlo sernik wiedenski ;-) To byly prze-piek-ne godziny w Twoim miescie:-) WAWEL jak zawsze - oczarowal ! Razem z przewodnikiem \"odnowilo sie\" znajomosci historyczne;-) Teraz wspomnienia przewijaja sie w glowie po tej dlugiej polskiej podrozy :-) :-) :-) wiedensko-krakowskie pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×