Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość czy to poezja .....
uczucie tak boli szczęście jak zadra głeboko w sercu schowana chcę się obudzić nie czuć kochania słyszysz? -nie słyszysz wołania chwile , sekundy rozstanie i smutek brak , pustka zrodzona tęsknota czas mój przyjaciel i wróg największy jak ciepło pustyni które spala zniewala oazy brak nadzieja zgasła łza po poduszce się toczy śpie z otwartymi oczyma jutro też ma być dzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej się czasem wydaje, że nikt jej nie rozumie, leży wtedy cichutko w miękkiej pościeli i płacze do poduszki świat zdaje się wtedy taki malutki, objęty czterema rogami świeżej pościeli w małym pokoiku z niewielkim oknem zostać tak chociaż na jakiś czas okryta ciepłem nieistniejących ramion, zanurzona w nocy skupionej w przytulnym pokoju i poczuć, że nie ma innego świata prócz tego ciepła które rozgrzewa zimne dłonie i usypia zmęczone oczy świtu G. Szklarz Jagoda 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez smaku mieszanka chwil w tłumie nieistotnych gapiów monolog dwojga obok siebie pustką budzony w oddechu nadziei kiedy do okna twarzy się tulę milczeniem popychając godziny co oddzielą moment zadumy nad strofami i nie mów że nic się nie stało gdy tracąc głowę zbieram okruchy słońca na lepsze jutro B. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Jagoda :) Moja miłość Jak wiosenny kwiat z utęsknieniem rozchylający płatki, By być dla kogoś światem całym, Choćby przez chwilę, Jak pusta muszla, oszalała z tęsknoty, Raniona każdą bezużyteczną minutą, Łkająca o sens, Jak stara popsuta zabawka, Opleciona pajęczyną zapomnienia, Karmiona wspomnieniem błyszczącego plastiku, Jak każda niewinna sekunda, Upływająca krwią po starzejących się drogach, Niczym promień słońca widziany po raz pierwszy, Umiera razem z jego blaskiem. A. G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dla was dzisiaj piosenkę... tzn. tekst piosenki, która mnie naprawdę użekła :) Trochę miłości na dobry początek wiosny... ;) Eric`s song – Vienna Teng strange how you know inside me I measure the time and I stand amazed strange how I know inside you my hand is outstretched toward the damp of the haze and of course I forgive I\'ve seen how you live like a phoenix you rise from the ashes you pick up the pieces and the ghosts in the attic they never quite leave and of course I forgive you\'ve seen how I live I\'ve got darkness and fears to appease my voices and analogies ambitions like ribbons worn bright on my sleeve strange how we know each other strange how I fit into you there\'s a distance erased with the greatest of ease strange how you fit into me a gentle warmth filling the deepest of needs and with each passing day the stories we say draw us tighter into our addiction confirm our conviction that some kind of miracle passed on our heads and how I am sure like never before of my reasons for defying reason embracing the seasons we dance through the colors both followed and led strange how we fit each other strange how certain the journey time unfolds the petals for our eyes to see strange how this journey\'s hurting in ways we accept as part of fate\'s decree so we just hold on fast acknowledge the past as lessons exquisitely crafted painstakingly drafted to carve us as instruments that play the music of life for we don\'t realize our faith in the prize unless it\'s been somehow elusive how swiftly we choose it the sacred simplicity of you at my side A jeśli o dobry początek wiosny chodzi, to właśnie zaczynam się przygotowywać do balu. Muszę się zrobić na bóstwo... Oj, będzie zabawa jak się patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem spokojna Nadmorskich ogrodów Ściemniały już nieba Latarnie się jarzą po świt Już jestem spokojna I nie mów, nie trzeba O naszej miłości Już nic Już jestem spokojna Zamieńmy na przyjaźń Nieufność, namiętność i lęk A senne miesiące w nas będą przemijać Aż czas nas zasypie jak śnieg Nadmorskich ogrodów Ściemniały już nieba Tak długo nam czekać do zórz Już jestem spokojna I nie mów, nie trzeba O naszej miłości Nic już J. Kofta cieszę się Jagoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z daleka...
Mgła nocy łez coraz krótsze są "listy" od Ciebie... coraz mniej Ciebie słyszę co dnia coraz więcej tęsknoty w mym ciele jednak wierzę że Bóg nam Się da... dzisiaj myśli mnie ranią gdy słyszę tuląc "plastik" do ucha co sił tę nieznośną, przekletą znów ciszę przeciez kiedyś to głos Twój tam był... co dzień rano gdy otwieram oczy kiedy patrzę przez okno gdzie mgły coraz dalej odpływasz z pochodnią coraz mętniej widnieje w mgle ... MY jednak przecież nie nam drogi splatać kroki stawiać przez wertepy dni my możemy się tylko odwracać i nadzieją - odganiać złe psy choć tak mało mam Ciebie co rano i tak mało za dnia mam i w noc ja wciąż wierzę bo co mi zostało to, że Cię kocham - zostało mi TO Przyjdą kiedyś poranki świetliste co rozjaśnią najgorszy zły mrok kiedy zbudzi mnie śmiech Twój perlisty a co noc uśpi dotyk Twych rąk (autor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> Jak tam? Mam nadzieję, że już wszystko w porządku. Tego ci w każdym razie życzę, żeby było w porządku. A za oknem wiosna w pełni... Nawet po zmianie czasu już mamy... Wczoraj wieczorem wracałam do domu już po zmroku i wieczór był bardzo piękny. Teraz takich - mam nadzieję - będzie pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka :) Mam nadzieję ,że już nic się nie wydarzy .Na razie jest dobrze i tego się będę trzymać :) Tak , też czuję wiosnę i to napawa mnie optymizmem .Słońce sprawia ,że chce się zrobić coś nowego i ma się więcej energii :) Pozdrawiam wiosennie i znów radośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> wszędzie i nigdzie. No właśnie, co się dzieje? Gdzie się wszyscy podziali? Wiem, wiem, wiosna i te sprawy :P ale na tym topiku też wiosna chciałaby zagościć i co? Nic, bo nikt nie chce jej zaprosić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - ja tę wiosnę zapraszam szerokim uśmiechem , otwartymi ramionami i pozytywną energią :D Myślisz ,żę ją skuszę ;) Na razie czekam na Was :) Cieplutko pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie chcę dotykać Cię myślami... Jeszcze myślę o chwilach przy Tobie w Sobie szukam znanego imienia Jeszcze dźwięk Twego głosu mnie rani przywołuje spełnione marzenia... Widzieć Cię już nie dam rady patrzeć w Twe oczy, dotykać myślami - nie mogę\" 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
servus + dzien dobry *Jagoda Lee* :-))) \"slonce, slonce w ramionach, czy twego ciala krysztal pelen\"K.K.B. i ja sle Tobie sloneczne pozdrowienia i zyczenia piknego konca tygodnia:-)) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny :) Czemu Cię tutaj ostatnio tak mało ? Brakuje tutaj Twego optymizmu , humoru i radości życia :) Nie zapominaj o mie :D Serdecznie pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×