Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Cieszę się ,że jesteś na wezwanie :) U mnie dzisiaj pełnia lata - słońce przygrzewa , lekki wiaterek... Pozdrawiam i przesyłam :D :D ( właśnie się nauczyłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne - musisz dać : i dużą literę D Powiem Ci jeszcze jak robi się ❤️- musisz otworzyć nawias kwadratowy ,wpisać tam serce i zamknąć Pozdrawiam . Sprawdź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również stawiam się trochę spóźniona na wezwanie Jestem, wstępuję, czytam. Moje zapasy się skończyły, a nowych rzeczy jakoś ani widu, ani słychy... Trudno się zabrać do pisania... Ale śledzę wszystko. Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja moge
:classic_cool: Zobaczmy czy wyszło, hihihi. Jagoda nauczycielko moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC , DOBRANOC 🌼 Wstańcie jutro prawą nogą , niech na Waszej drodze pojawiają się tylko przyjaźnie nastawieni ludzie , niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy . Do jutra 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Gościu -Jaki kiciusss..... . Zgadzam się z Twoją opinią i pozdrawiam :D PIszesz wiersze ? Jeżeli tak , zostaw je u nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Wszystkich
miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Życzę miłego dnia i więcej słońca bo u mnie cos pogoda nie dopisuje:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalio kwiat - pewnie jedno i drugie :D Poza tym wiosna w pełni , może też coś zakwitło w sercach ? ❤️ A kto wtedy siada przy komputerze ? Pozdrawiam Cię jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę teraz taki nie - mój wierszyk ( rymowany) Pomyślałam o życiu , gdy ciebie nie było . Czy było to życie , czy tylko się śniło ? Bez śmiechu , bez pytań, bez tłuczonych szklanek. Bez najcudowniejszych naszych przytulanek. Bez niewyspanych nocy . gdy śpię na końcu łóżka , bo znów w nim króluje , twa kochana nóżka . Dziś już nie pamiętam ,jak było bez ciebie . Bo dopiero z tobą ,świat mój pachnie niebem . ( synku) Ps. Właściwie - synkowie ! Pozdrawiam z rymami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgasło słońce w ustach bladolicej kobiety słowa zmieniły się w tragiczną rzeczywistość zemdlałą dłonią bez paznokci wskazała niewidzialne twarze, twarze z nocnych koszmarów zamknięte oczy szum w uszach zemdała kiedy ja krzywdzili dumnie zaciskała usta choć krawaiło jej serce nad szarmanckim zbawicielem zemdlała i teraz otwiera dumnie oczy wysoko podnosi głowę unikając miejsc i ludzi żyje dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Słoneczko zapakowane do łóżka, jeszcze nie śpi ale już..tuż...tuż... Jagodo zauważyłaś że coraz mniej tu wierszy, a coraz więcej pogaduch? My naprawde jesteśmy już towarzystwam wzajemnej adoracji🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz ,że to źle ? Ja się bardzo cieszę :D. Pisanie samych wierszy bez rozmowy , bez poznania drugiej osoby , moim zdaniem byłoby trochę smutne . Ja bardzo lubię rozmowy z Wami . Wierszy , przecież nie da się pisać bez przerwy , a rozmawiać tak długo można .Pozdrawiam Cię serdecznie :D Czekam ,więc też na rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę \"zapakować\" chłopaków do łóżka .Gdybym już nie wróciła ( mogę zasnąć wcześniej niż oni) - mówię Wam DOBRANOC , ŚNIJCIE KOLOROWO 🌼 Może jeszce dzisiaj zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×