Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

WITAM WSZYSTKICH W TEN SZCZEGÓLNY DZIEŃ - DZIEŃ MATKI . WSZYSTKIM MAMOM ( TAKŻE TYM PRZYSZŁYM) ŻYCZĘ CIERPLIWOŚCI , UŚMIECHU ,RADOŚCI Z PRZEŻYWANIA NAJPIĘKNIEJSZEJ I NAJWAŻNIEJSZEJ W ŻYCIU ROLI - MATKI . DLA WAS 🌼 DLA CIEBIE MAMO WIERSZ ! 🌼 noszone na rękach w rozkrzyczane noce, kołysane przez Ciebie do snu, budzone muśnięciem gładkiego policzka , karcone i zaraz pocieszane dzieci tak szybko wyrastaję im skrzydła, wylatują , więc zdobywać świat, wiją gniazda -w innych drzewach , z innej trawy ... ale zawsze z Twoim głosem w dorosło-dziecięcych sercach MAMO MAMO - KOCHAM CIĘ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim Mamom
składam najserdeczniejsze życzenia .Żyjcie nam 100 lat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nas na żadnych
dworcach w naszym mieście , nie ma nas ......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) dzien dobry:-) *Jagoda Lee* - gdy zajrzyj tu - znajdziesz moje pozdrowienia i zyczenia - mimo pogody pod psem - ::::slonecznego konca tygodnia!:-) 🌻 Kiedys spiewaly \"Wawele\" : \"daj mi wierzyc ze: juz wkrotce przyjdzie dzien :jasny tak! , dobry tak! - dzien twojego powrotu..\" I Ty *Jagoda lee* - nie porzucaj nadzieje - jakoc sie kolwiek dzieje\" :-):-):-) Wroca tutaj dawni Poeci i nowi przedstawia swe wiersze takze -amen;-) W miedzyczasie postukamy sobie tutaj proza , bo slowo - to slowo - prawda? Pozdrowionka sle!:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny :D Ostatnio znów Cię nie było :( Zapominasz o mnie , a mnie jest smutno :( Cieszę się jednak ,że wróciłeś :D Życzę udanego dnia . Do zobaczenia Dzień Dobry Wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam kłopoty techniczne i dlatego nie zaglądałam. Jestem niestety kompletnym beztalenciem komputerowym i nie dałam sobie rady sama Jagodo Radosny ma rację, my wciąż tutaj jesteśmy duszami. Starsi wrócą, nadejdą nowi poeci, a topik zyska kolejnych ludzi do towarzystwa. Pozdrawiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kazdy ma - to co zycie mu da\":-);-);-) a naszym Poetom...niech zycie da natchnienia 100 kilogramow na dzien;-) co by tutaj coraz to nowe wiersze ladowaly-amen;-) pozdrawiam i melduje, ze jestem z Wami --*Jagoda Lee*...czasami jednak jestem poza zasiegiem kompa - co nie oznacza - ze znikam na wieki-oki? 🌻 v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. - uczę się pokory :D Wierzę ,że jesteście ze mną ( chociaż duchowo).Czekam tu na Was zawsze i odbieram pozytywne wibracje. Radosny - dzięki za ciagłe słowa otuchy . Dla Ciebie 🌻 To może i ja mogę - cieszę się ,że to tylko problemy techniczne :D, a nie opuszczenie mnie :D. Jeżeli chodzi o talent komputerowy - ja też jestem tzw. ciemna masa :) POzdrawiam Was serdecznie i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym... dla K*** Chciałbym móc Ci powiedzieć... I ubierać to w bukiet róż Wyrazić to najpiękniej jak umiem Krzyczeć na cały świat... Chciałbym móc Ci okazać... I dotknąć płatkiem róży Wymówić najdostojniej Wyszeptać do Twego ucha Chciałbym móc Ci napisać... I wyryć na płatku róży Wydeklamować najpiękniej Przemilczeć każdą chwilę Chciałbym być tylko Twój Wsłuchiwać się w Twe słowa Ciebie całować tak jak umiem Żyć dla Ciebie a nie dla siebie Lecz zapewne powiesz mi: “Nie” Więc i ja nie powiem już nic... Może w innym życiu spotkamy się I wyznamy sobie: Kocham Cię! Pozdrawiam serdecznie po 🌻 dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 3 Grosze !!! Gdzie byłeś?? Masz ode mnie małego klapsa za nieobecność :D Dziękuję za kwiaty , dla Ciebie też 🌻 Nie znikaj więcej na tak długo !!! Dobrze ? Pozdrawiam i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
👄 jestem na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram, ale... I ujrzałem jej oczy i chciałem utopić się ich błękicie I widziałem te usta namiętne i tak pełne rozkoszy I usłyszałem jej głos, niczym śpiew złotego słowika I poczułem jej skórę delikatną niczym drogi jedwab Umieram, ale za chwilę się odrodzę i znów zachwycę Jeszcze raz pozdrawiam. PS. Piszę na bieżąco więc prosze o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> wpadam, ale tylko na chwilkę i wracam do nauki :( NIestety :( Ale mam nadzieję, że to już jest koniec, jeszcze tylko dwa dni i będę miała spokój ... albo i nie ;) Na razie wracam do zgłębiania tajników czegoś, co mi się nigdy do niczego nie przyda :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×