Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Radosny -witam :D Fajnie,że wciąż tu zaglądasz :) Czrniejszy - te kloce , to niebardzo Ci wyszły :D Reszta ,zaś jest milczeniem.................... Ciągle Cię pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieeezniczka
Uciekłeś. Tak będzie lepiej. Dla mnie. Rzeczywiście.... Życie bez uczuć. Wspaniała zabawa. Beztroska. Słodycz miodu Tylko wieczorami zamiast snu przychodzą wspomnienia. Siadają wygodnie i zostają do rana. Zabierają ze sobą łzy A rano Po ich wizycie Można się mną skaleczyć Bo Chciałam Mu Ciebie odebrać... Dalej nie wierzę, że Ty należysz tylko do niego. Tylko. Nie wolno inaczej. Nie wolno... Dobrze mi. Dobrze mi tak. Zabierz ten kielich ode mnie... Jeśli jeszcze możesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słonecznie, ale troszkę chłodno - w końcu to już jesień ;) a nawet tu rzadko zaglądam, bo od dłuższego czasu nie mam weny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialkowe uklony dla bywalcow tej strony ;-) Ludzie! - powoli! Nie pchac sie ! dla kazdego starczy tu miejsca!;-) hehe hehe hehe miejsca na wiersze i poematy na serc - wynurzenia - rozdarte jak szaty slowa najnowsze i te z przeszlosci kto nastepny tutaj swym pisaniem nas ugosci?????? ******** *Jagoda Lee* - miej dobry dzien !:-)))) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Drodzy :) Jak wam się zaczął tydzień ? Wszystko dobrze ? Witaj Radosny :) Też życzę miłego dnia :D Witaj Czarniejszy :) Dobrze mieć jakąś fascynację , nawet tylko poetyck ;) :D Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzą obok siebie, niczym dwa gołębie... śmieją się, rozmawiają... lecz nie patrzą w oczy... Ona kocha Go, On Inną, Przeprasza...rozchodzą się... On do Innej, Ona do domu... On trzyma dłoń Innej, w Jej dłoni sznur... Oni toną w pocałunku, Ona w powietrzu... Napisałam go mając 15 lat :) i mam sentyment :) chyba lepiej że już więcej nie próbowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos1
witajcie poeci już jesień a jesien sprzyja nostalgiom i rozmyślaniom,długie wieczory powodyją czas dla tworzenia.Wobec tego powodzenia!!!! Dzis zmarł Grechuta,uwielbiałam tego człowieka!!!!:( Marku! Odszedłeś i juz nie będziesz nas pocieszał swą poezją Szkoda że tak szybko,jeszcze tyle mógłbyś zrobić dla szarości tego świata i zawładnąć nieraz naszym umysłem swoimi refleksjami.Bardzo żałuję że Ciebie już po prostu ....nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Witam Nową Odważną -Susanę . Próbuj dalej , wszak trening czyni mistrza :D Czekam , więc na coś nowszego . Ciepło pozdrawiam i zapraszam do nas :D Witaj Małgoś 1 TAK ,WIEM ,ŻE ZMARŁ MAREK GRECHUTA ................ WYCHOWAŁAM SIĘ NA JEGO PIOSENKACH .TO CZASY MOJEGO LICEUM ODSZEDŁ CZŁOWIEK , ALE W NASZEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE POZOSTANIE OBECNY .... Z MARKIEM , ODCHODZI KAWAŁEK PIĘKNEGO , ZACZAROWANEGO ŚWIATA .... ŻEGNAJ CZARODZIEJU LUDZKICH SERC .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......\"tyle bylo chwil...do utraty tchu.... ...\"wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy\"... ..\"wazne jest kilka tych chwil, tych na ktore czekamy\".... ---\"gdy pytasz mnie...czym Ojczyzna jest...odpowiem...\" ...\"nie dokazuj..mila..nie dokazuj...\" etc. etc. etc. moznaby cytowac dlugo.... ...........smutek...bo zmarl Marek Grechta..... i dla mnie byly Jego piosenki waznymi... *Swiec Panie nad Jego Dusza*.... v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowe *uklony* dla tej strony:-) Hey- *Jagoda Lee* - sa szerokosci i dlugosci geograficzne --i niewazne gdzie wlasnie jestesmy - azymut dobrych mysli - wskaze nam kierunek by takowe - nasze - spotkaly sie zawsze:-) miej dobry dzien:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Wróciłam. Miło tu wreszcie zajrzeć, muszę na spokojnie wszystko przejżeć... Mam nadzieję, że nie wszyscy jeszcze o mnie zapomnieli?? Jestem teraz pełna energii i emocji, które będę musiała prędzej czy później przelać na papier... Uwielbiam to uczucie... Jestem w nastroju do pisania, ale to, co mam napisać, jeszcze nie dojrzało do spotkania z papierem... i to oczekiwanie... Znacie to?? A może tylko ja tak mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,WITAJ MALEŃKA :D JAK SIĘ CIESZĘ ,ŻE CIĘ WIDZĘ .FAJNIE ,ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ :) JAK MOŻESZ MYŚLEĆ ,ŻE JA O TOBIE ZAPOMNIAŁAM .NIGDY !!!!!CZEKAM TUTAJ NA CIEBIE ,KIEDY WSZYSTKO DOJRZEJE DO PISANIA:) CIEPLUTKO POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :D Maleńka -ja jestem :) Towarzystwo się wykrusza i zmienia -takie to internetowe życie ............ Ale ja wciąż trwam na posterunku , a teraz TY powinnaś po swojej nieobecności codziennie zostawiać wiersz :D Czekam , więc i pozdrawim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) 13-go - wszystko zdarzyc sie moze\"\" 13-go - swiat w rozowym kolorze\"\" jejku - to hit przedpotopowy , ale pasujacy do dzisiejszego dnia;-) Uklony i pozdrowienia dla Tworcow tej Strony:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc bez snu kolejna mija czyja to jest wina? Zmęczenia Obojętności Boże! Wytrwałosci dodaj mi Bym znowu Spała snem lekkim Bez rozmyślań Bez zwątpienia Bez życiowego cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w noc niedzielną.Nie mogę zasnąć po tygodniu pracy w nocy. Pozdrawiam Was wszystkich ,którzy tu zagladają.PA!DOBRANOC:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×