Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamuśka 80

boję się rozebrać na plaży

Polecane posty

w ciązy przytyłam ponad 20 kg, na piersiach mam okropne rozstępy na udach też nie jest ciekawie. Brzuch po porodzie obwisły. Piersi na razie puki karmie mają jakiś kształt (opucz tych rozstępów), ale latem będę sie bała rozebrać. Chyba poczekam na II edycję zostać piękną... A może któras z was też wyglądała tak tragiczniejak ja, a teraz za sprawą superkremu wygląda nieżle. Najbardziej zależy mi na piersiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do not understand
a wybierasz sie na plaze dla nudystow??? skoro o tych piersiach opiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do not understand
nie smarowalas sie w ciazy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do smarownia to nie zawsze te kremy działają.A co do tematu mamuśka80 może troszeczke przesadzasz bo hormonki jeszcze buszują te poporodowe:) a ile jesteś już po porodzie?? póki co to nie ma co panikowac zanim przyjdzie lato jest jeszcze dużo czasu .Karmisz piersią więc o dietach nie ma mowy jakiś drastycznych no ale możesz wyrzucić słodycze ze swojej diety,a jak mozesz to troche poćwicz tylko się to forsój,robi się ciepło więc więcej bedize spacerków to też tobie pomoże.A jak będize lato to będizesz się śmaiła że miałas kiedyś taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedy urodziłąm to myślałam że te roztępy mi już pozostaną,mineły 3 miechy zbledły mi.Polecam maseczke z wodorostów mi pol3eciła kosmetyczka-pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam, a raczej miałam tak samo... Było mi trudno, ale dzięki mężowi wzięłam się za siebie i ubyło mi tu i tam. Nie mówię, że straciłam wszystkie zbędności, ale pupa (hmm, raczej zad, który miałam po ciąży :) ), wyszczuplała, udźce zmalały. Cała tajemnica to spacerki :D... Gdy zaczęło się robić cieplej ubierałam synka, sadzałam w wózeczku i marszowałam po osiedlu. Z tyłkiem napiętym wręcz do bólu - trudno było, ale się opłaciło. W 2miesiące wakacji zeszłam o 2-3rozmiary... Ale pamiętaj, nie rób nic za szybko! Mimo kompleksów, mój ślubny zdołał mnie przekonać, że mam cały rok na powrót do poprzedniej formy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie boje naraie też karmie wiec zoaczymy jak skoncze co bedzie z piersiami choc rozstepów nie mam ale na brzuchu ....:((((( na szczescie tylko jeden wystaje za pępek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kremów tez uzywałam ale w czasie porodu brzuch mi rozwaliło jak mała napierała bo po porodzie sie przeraziłam jskie mam rozstepy a do dnia porodu miałam z boku tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam rozstepy na piersiach. Pokazne ;) zeszly same, naprawde, nie mam ani jednego. Poczekaj jeszcze troche :) Moze akurat i u Ciebie tak bedzie. Na udach tez mialam, ale duzo mniejsze, na pupie po dwa wielkie- na poczatku myslakam, ze sie siniakow gdzies nabawilam :D (wystarczy delikatne stukniecie o lawe i zaraz miejsce po uderzeniu mam sine) Wszystko zniknelo. Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia_24
Ja słyszałam, ze pomaga zażywanie kolagenu.Właśnie dziś kupiłam kolagen w tabletkach i bede próbować może cos pomoże.Tylko sie boje ze moze zaszkodzic dziecku.Może wiecie czy nie ma przeciwskazan co do stosowania jesli sie karmi piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia --> zapytaj koniecznie w aptece !! Ja nie mam rozstępów, ale ta oponka.... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia_24
Nie rozumiem Czaduniu o jaka oponkę Ci chodzi? Pytałam sie aptekarki i powiedziała ze nie ma przeciwskazań jesli sie karmi piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×