Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Audrey_H

Projektowanie mody

Polecane posty

Gość penelopka_kki
Ile w takim Studium kosztuje taki 1 semestr ? Jestem ciekawa też czy za wszystkie kosmetyki które wykorzystujemy na zajęciach płacimy ze swojej własnej kieszeni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebillliankowska
Widziałam teraz na ich stronie ze z okazji 16 lecia szkoły wpisowe tylko 1499zł. Więc to dobra wiadomośc dla tych którzy wybierają sie do Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia78
Czy ta szkoła ma tylko jeden oddział w Warszawie ? Przyznam, ze miałabym wielką ochotę sie tam wybrać ale z Kielc troszkę daleko, a z weekendami też jest róznie bo pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anittka89
Z tego co sie orientuje to tak. Ale teraz masz tańsze wpisowe na wszystkie kierunki- 1499zł Poza tym zajęcia w weekendy, wiec mysle ze nie ma aż takiego problemu. To zalezy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggata23
Zajrzyjcie sobie na profil szkoły na FB - maja super zdjęcia z tego co sie dzieje na zajęciach i z efektów ich pracy https://www.facebook.com/home.php#!/MiedzynarodoweStudiumDziewulskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
Wiecie co, te niektóre zdjęcia to rzeczywiście wyglądaja mega realistycznie. No po prostu jestem pod ich wielkim wrażeniem. Szczególnie w pamięci pozostał mi rozwalony nos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
A czy któras z Was moze idzie na wizaż i charakteryzacje od pazdziernika ? Mozemy się juz wczesniej poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia890
A czy myslicie ze jeszcze teraz tak w ostatniej chwili mozna sie zapisacz na Protetyke i Efekty specjalne ? Myslicie ze nie bedzie za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonskky
To jest własnie bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza ze sama szkoła ma tez taki plus ze nie musisz za nią płacić. Musisz sie tylko uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllls3
Idzcie sobie do Cosinusa, tam jest dużo fajnych kierunków, na pewno coś dobrego znajdziecie i jeszcze nie płacąc za naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthhha
Ja polecam Wam zajrzeć na stronę Studium Dziewulskich i wybrac tam dla siebie odpowiedni kierunek zwłaszcza ze sama szkoła chlubi sie tym ze ma jedną z lepszych kadr nauczycielskich. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnka67
To jest własnie taka szkoła, dzieki której naprawde moze sie nam udac w przyszłości bo sami pracodawcy tez na pewno zwracaja uwage na to jaką szkołe kończylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszka_kk
Ja tak na poważnie jednak zastanawiam sie nad Cosinuem. Teraz coraz wiecej moich kolezanek wybiera ta szkołe i sama własnei nie wiem czy i ja tak nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiiiska
Polecam Wam jednak wybrać Studium Dziewulskich. To bardzo polecana i prestiżowa szkoła. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpontaniczna
Przed studiami wszelkiego typu na tym kierunku to raczej bym poszła sprawdzić co ludzie myślą o moich projektach itd... żeby sie nie sparzyć na starcie. Na stronach allani można robić własnej projekty i zestawiania z ciuchów znanych marek np http://allani.pl/wyszukaj/house czy masa innych - popróbowałabym tam, dała się ocenić i zobaczyła czy faktycznie mam talent do pójścia w kierunku projektowania mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iselle
Witam, orientuję się w niektórych wątkach tu poruszanych, studiuję projektowanie ubioru i wiele lat temu sama poszukiwałam informacji na ten temat. Wtedy jeszcze było ciężko znaleźć jakieś przydatne fora czy artykuły. Jeśli miałabym polecić jakieś szkoły to najpierw zawodówkę (krawiec) lub technikum odzieżowe a potem studia lub jakieś dłuższe kursy. Jeśli nie takie szkoły to kursy szycia i konstrukcji. Rysunku można się szybko nauczyć, to najmniejszy problem. Zaopatrzyć się w jakąś (choćby starą) maszynę do szycia, kupić najtańsze tkaniny i próbować szyć, przerabiać. Dla każdego projektanta to podstawa. Jeśli chodzi o pracę, to z tym jest ciężko. Z reguły widzę, że projektanci sami zakładają małe firmy i szyją małe kolekcje. Jeśli myśli się o zatrudnieniu w jakieś firmie odzieżowej to wymagają wykształcenia kierunkowego(czyli studia, technikum związane z odzieżą) i doświadczenia w projektowaniu, tworzeniu kolekcji(minimum rocznego), znajomości języka angielskiego itd. Mogłabym pisać dalej, ale to temat-morze. Bardziej zainteresowanych odsyłam do mojego bloga sen - o - iselle blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś poważnie myśli o tym, żeby się związać z moda i zostać projektantem to myślę, że powinien wybrać możliwie najlepszą czyli MSKPU. Szkoła ma bardzo wysoki poziom, świetnych wykładowców, uczniowie dostają nagrody. Można liczyć na stały kontakt ze światem mody. I po jej skończeniu łatwiej jest znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammmelka
Jesli chodzi o mnie to z doświadczenia moge polecić również szkołe Cosinus. Taki wielki plus to to ze nie płaci sie za tą naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat tam trzeba sie uczyć ? Potem masz jakiś tytuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiras
Nie wiem czy tak do końca jest, prawda jest taka, że czołówka polskich projektantów uczyła się sama, I jeśli ktoś ma w sobie to coś to z pewnością można nauczyć się projektować samemu podglądając najlepszych. Tutaj na pewno adres który warto śledzić http://mostrami.pl/pol_n_PROJEKTANCI-149.html najlepsi projektanci w Polsce i warto podglądać to co robia, próbować może na poczatku naśladować, a potem kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj na pewno co bardzo ważne sama szkoła naprawde cieszy sie dużym prestiżem i uznaniem wiec tutaj z pewnością warto jest sie zdecydowac dokładnie na taki kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o tym zeby np. do Studium Dziewulskich zapisał sie facet ? Czy myslicie ze mężczyzni wybieraka takie zawody jak charakteryzacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ukończenie takiej szkoły i zdobycie dyplomu na pewno jest bardzo pomocne w znalezieniu odpowiedniej pracy. Zwłaszcza ze ta szkoła ma miedzynarodowy prestiż. A czy facet nie moze zostać projektantem ? No prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie strasznie podobaja sie zdjęcia które wrzucaja na FB. naprawde z tego co widze dużo mozna sie nauczyć w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszzkowa
Nie bez powodu widze teraz w Studium Dziewulskich coraz więcej młodych dziewczyn które przychodza na charakteryzację i wizaż. Ida tam gdzie mozna sie czegoś nauczyć i przy okazji oczywiście jeszcze znalezc dobrą prace po skończonej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra wybrała tez taką szkołe. I musze powiedzieć ze to bardzo dobra szkoła, i naprawde widze ze dużo sie juz przez ten czas nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus to dobra szkoła. I szczerze polecam bo na pewno tutaj mozna mówić o tym ze szkoła ma swoj prestiż i jest doceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×