Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Audrey_H

Projektowanie mody

Polecane posty

Gość gość
Byłaś może na targach na Ptak Expo w zeszły weekend w Rzgowie? Mieli tam swoje boxy wystawione młodzi polscy projektanci...Zapraszma na stronę modaland.pl, jest artykuł obszerny o targach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina2
Ciekawa jestem jakie są szanse na dostanie się do działu projektowego w Calzedonii http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,839 tutaj coś tam piszą na ten temat.. ale nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, jak nie moda to moze to byc jakiś fajny kurs typu makijaz, rzesy... To jest fajne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam jednak wybrać Studium Dziewulskich. To bardzo polecana i prestiżowa szkoła. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektowanie jest takie fajne. Mój brat ze swoja narzeczoną szyją nerki/saszetki. Sami projektują wzory i sami szyją. Czasami im pomagam. Materiały biorą od http://www.luxpol-bis.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj 2 lata ale naprawde to są dobrze wykorzystane lata Twojej nauki. Poza tym uczysz sie od najlepszych i na najlepszych kosmetykach. A to nie jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie juz od małej dziewczyny marzyłam o tym zeby zajęc sie stylizacją i dlatego wybrałam Studium Dziewulskich.I własnei wybrałam Studium nei zadne tam 5letnie ASP,a to dlatego ze bardziej patrzyłam na to co szkoła ma mi do zaoferowania.Czasami własnie niepotrzebujemy dodatkowych przedmiotów na studiach,szkoda nam na nie czasu.A tu jest wszystko przemyslane i fanie rozłozone.No i dochodzi do tego prestiż szkoły. Wiec nie jest tez powiedziane ze Studium jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie właśnie taka dosyc popularną szkoła wizażu,charakteryzacji jest studium Dziewulskich.I w sumie własnie mysle ze jesli juz wybierac szkołe z mysla o tym zeby znalezc potem dobra prace to warto sie zastanowic nad ta najlepsza z jakas juz renoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu najlepszym rozwiazaniem jest jednak wybór dobrej i poleconej szkoły. I dobrze piszecie, bo w sumie dobrze jest sie sprawdzić własnie tez w takim oto kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaula
A ja teraz postanowiłam sama zacząć projektować. Wziełam nawet udział w konkursie MazdaDesign, bo własnie ruszyła VI edycja. Moda to dla mnie coś dla zcego warto żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz się sprawdzić jako projektantka to warto brać udział w takich przedsięwzięciach jakie organizuje Mazda, swoją drogą może podeślij link z informacjami do tego konkursu, żeby każdy mógł sobie zajrzeć i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra chodziła do tej szkoły policealnej www.studiosztuki.pl na zajęcia z projektowania ubioru i bardzo je chwaliła, a teraz wszystkim znajomym poleca, jeżeli ktoś się interesuje modą. Po tej szkole, pracuje teraz w branży mody, przygotowując projekty ubrań dla znanej marki odzieżowej. Zawsze mówi, że dużo się w tej szkole nauczyła. Pamiętam jak przychodziła z zajęć i opowiadała, jakie miała dzisiaj interesujące zajęcia, np. z historii sztuki, kostiumu. Najlepiej będzie jak sama zadzwonisz do tej szkoły i o wszystko wypytasz, ale myślę, że to szkoła naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda, ponieważ w naszym kraju brakuje takich własnie szkół, a ta jest wyjątkowa , znana na arenie międzynarodowej, wykładaja w niej znani nauczyciele wiec i potem nie ma sie co dziwić ze dyplom ukończenia tego studium tak sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnei wybrałam Studium nie zadne tam 5letnie ASP,a to dlatego ze bardziej patrzyłam na to co szkoła ma mi do zaoferowania.Czasami własnie niepotrzebujemy dodatkowych przedmiotów na studiach,szkoda nam na nie czasu.A tu jest wszystko przemyslane i fanie rozłozone.No i dochodzi do tego prestiż szkoły. Wiec nie jest tez powiedziane ze Studium jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szkoła SAPU (szkoła artystycznego projektowania ubioru) w Krakowie. Tam uczą Cię wszystkiego, od rysowania przez projektowania robienie wykrojów aż po szycie. Potem jak już będziesz miała własną produkcję będzie łatwiej bo dużo rzeczy robią za nas takie maszyny: http://plot-er.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myslałam własnie o Dziewulskich, ale o tym jednym z kierunków Protetyka i efekty specjalne, to chyba sie tak nazywa... I chyba zdecyduje sie, zwłaszcza ze ja to po prostu bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie robię to typowo hobbystycznie. Kupuję materiały (http://www.luxpol-bis.pl/) i coś tam szyję dla znajomych i przyjaciół. Nigdy nie myślałam poważnie o projektowaniu, chociaż kilka swoich projektów sukienek zrealizowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja charakteryzacje w Studium Dziewulskich i ciesze sie ze własnie wybralam tak dobra i poleconą przez innych szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logistyka to bardzo dobry kierunek. Własnie mój brat jest w policealnej w Cosinusie. U nas jest tak ze rodzice maja firme transportową i on bedzie im pomagał. A wiedza którą zdobędzie na pewno bardzo mu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, ja tez na Waszym miejscu pomyslałabym jednak o Studium Dziewulskich. To jest taka szkoła na którą w tym wypadku naprawde warto jest postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładnie to wygląda i rzeczywiscie jesli takich rzeczy mozna sie tam nauczyc to nie dziwie sie ze potem nie maja oni problemów ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fga
zapraszamy już oficjalnie na zajęcia z projektowania ubioru, rysunku żurnalowego oraz ilustracji modowej, nad którymi czuwać będzie znakomity dydaktyk i uznany projektant michał szulc emotikon grin michał szulc projektant mody laureat nagrody „odkrycie elle”, nominacja do tytułu projektanta roku w elle style awards 2015. swoje kolekcje prezentował podczas moda lisboa oraz autorskich pokazów mody w warszawie. wykładowca projektowania ubioru w katedrze ubioru łódzkiej asp. twórca pierwszych perfum sale perfume 01, sygnowanych nazwiskiem polskiego projektanta, za które dostał nominację do nagrody poland+ design awards. projekty z metką michał szulc noszą największe gwiazdy w polsce, m. in. mela koteluk, edyta górniak, natalia przybysz, kasia sokołowska, anna wendzikowska, maria sadowska. jego charakterystyczny styl docenia prasa polska i zagraniczna. więcej na: https://www.facebook.com/kursyautonomia www.fga.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Projektowanie mody to ciężki kawałek chleba. Trzeba konkurować z sieciówkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,ale tez w przypadku wyboru takiej szkoły trzeba to czuć.Ale tez jak sie okazuje wcale nie jest tak prosto się do niej dostac.Pomimo tego ze jest to prywatna szkoła,mogą być problemy z dostaniem sie na wymarzony kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej szkole zreszta z tego co widze jest naprawde mega duży wybór najrózniejszych kursów wiec kazdy tak naprawde znajdze cos idealnego dla siebie. Mysle ze to sie na pewno uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×