Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baśka-Z-warkoczem

Sprawdzić swoją atrakcyjność....

Polecane posty

Gość Baśka-Z-warkoczem

Czuję się jakaś taka mdła.Postanowiłam sprawdzić swoją atrakcyjność, to czy nadal działam na mężczyzn, czy już straciłam to co kiedyś miałam. Poradzcie mi, bardzo poważnie jak to zrobić....mój facet jest już jakby obojętny na moje wdzięki i sama nie wiem...może ma rzcję. Chcę się sprawdzić! Chcę znów poczuć błysk w oczach innych facetów...Chyba to nie grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tym razem pomarańczowa
na pewno wydaje ci się, że stałaś się mniej atrakcyjna i pociągająca, tak to jest, gdy jesteśmy w stałych zwiazkach. Uśmiechaj się do innych i bacznie ich obserwuj...nie ubieraj sie wyzywająco, bądz sobą sprzed lat, a na pewno potwierdzisz, że jestes dalej kobietą wartą "grzechu", parę lat temu tak zrobiłam i poczułam się znów chciana i to lepsze niz najlepszy psycholog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka 19.09.1978
Jeśli ci to ma pomóc to czemu nie? Zadbaj o siebie, nowa fryzura, nowy ciuch. Każdego z nas dopada taka niepewność, czy możemy się jeszcze podobać? To normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze fotka
a moze pobawisz sie na www.fotka.pl , ja sie tam sprawdzilam,za nomowa syna i troche jakby uroslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babett
a ja byłam na tygodniowym urlopie z moim facetem i oczywiscie jak zwykle gapił sie na inne laski.Zdażyłam się juz do tego przyzwyczaic, ale jak wgapiał sie dziwnym wzrokiem w młodziutka kelnerke przy posiłkach, to nie wytrzymałam i spytałam, co w niej jest takiego interesującego??Usłyszałam spokojne: czy ty myslisz ze jesteś najpiekniejsza kobietą swiata?Tylko nie mówcie, ze mam go kopnac w tyłek, bo to mój mąż;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuj
zadziałać na kolegę, sąsiada, znajomego, oczywiście w granicach rozsądku, zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
przeciez męża tez mozna kopnac w tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babett
hihi, no tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORNENELLIA
a moze by tak malutki romansik???pomaga wierz mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy sposób jest dobry
a najlepszy uwierzyć w siebie! w zasadzie nie trudno znaleść potwierdzenie, że możemy się jeszcze podobać, wystarczy uważnie patrzeć na mijanych panów na ulicy czy w autobusie, na pewno jeden na 10 spojrzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babett
myslę, ze łatwiej uwierzyc w siebie, kiedy kobieta nie koncentruje sie wyłacznie na wygladzie...jesli ma coś " w sobie".Zawsze ktos bedzie od nas bardziej atrakcyjny, ale to nasz srodek jest niepowtarzalny. I bede sobie to powtarzała az uwierzę:)Smutne tylko jest to, ze mąż koncentruje sie bardzo na wygladzie - dla niego uroda sama w sobie jest wartoscią, a to przeciez nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety faceci nie
zwracają na początku uwagi na wnętrze kobiety ale na wydląd przecież każda ma coś w sobie ładnego: jedna oczy inna włosy jescze inna figurę. Uwazam, że musimy się nauczyć pokazywać to co mamy najładniejszego a niedoskonałości ukrywać a poza tym czystość! Wyprasowane ciuchy, czyste włosy dziś rano widziałam taka dziewczynę, nawet ladna, ale brudne włosy - ohyda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
jak sprawdzić ? zapytać swego faceta, co ze mną nie tak, że przestałeś się mną zachwycać, jeśli jest szczerym człowiekiem powie! Może coś trzeba w sobi zmienić, choćby fryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
ale też nie wiem czy się podobam facetom. co z tego ..,ze się patrzą jak nie podrywają...coś ze mną nie tak czy z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie uważasz że
przesadzasz!!! chcesz robić test to rób, ale gusta ludzi są różne, co będzie jak trafisz na grupę, gdzie nikomu się nie spodobasz? Załamiesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA MIŁA FAVETKA
ale masz problem...wezładnie sięubierz idz na imprezę i ..... na pewno pomoże, znajdzie się pewnie ktoś komu się spodobasz...zrób sobie ładne oko, nałóż super but i do dzieła....poderwij kogoś a samopoczucie ci się polepszy jak mam doła to tak robię, świetna kuracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio
strzelam fochy... jak sie gapi na inne, jak mu sie cos chamskiego uda powiedziec.. biedny jest taki ostatnio :) hihi ale przynajmniej udaje mi sie uslyszec cos slodkiego, cos co swiadczy o tym ze mnie strasznie kocha i ze jestem kobieta jego zycia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×