Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podłamana

PIERSI-KARMIENIE-PIERSI

Polecane posty

Gość podłamana

Mam takie pytanie.Karmię mojego synka 4 miesiąc piersi.Niestety mój maluch wybtał sobiue jedna z nich czego rezultatem jest to że jedna jest malutka-wróciła do rozmiaru sprzed karmirnia, a druga cały czas nabiera.Czy jak skończe karmić to piersi sie wyrównają??Wiem że ta z kórej je więcej będzie bardzioej obwisła ale czy rozmiarem nie będzie aż takiej róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_
Troche to potrwa ale powinny sie wyrownac. Nie denerwuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystawiaj do obu, bo potem będziesz miała mandarynkę i grejpfruta ( dość obrazowy opis :) )... Moja siostra się tak załatwiła i wygląda dość, hmmm, niesymetrycznie... A do obu piersi powinnaś przystawiać malucha też ze względu na możliwe zastoje mleczne- bywają bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często bywa tak, jak w Twoim przypadku. Nie trzeba się martwić :), wyrówna się. Wiem po sobie. Karmię właśnie trzecie dziecko i zazwyczaj z prawej piersi, bo tak mi wygodniej. Mimo tego nie powstają trwałe dysproporcje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamana
Gruby misiu, dziękuję za pocieszenie.U mnie jest tak że z lewej piersi mój maluch je a jak go przystawiam do prawej to sie wściek i płacze.Próbowałam robić to na siłę ale nie ma żadnych efektów.mam nadzieję ze piersi sie wyrównaja boo teraz nie wygląda t za dobrze i jedna pierś muszę niestety Wypychać zeby były równe.Szczerze mówiąć to i tak niedługo zamierzam zakończyć karmienie.troche sie obawiam jak to będzie z zanikaniem pokarmu.Jak długo pierś będzie taka nabrzmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×