Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca_25

Zespół Radioteka Wrocław?

Polecane posty

Gość pytająca_25

Zna ktoś zespół radioteka z wrocławia? Mam pytanie jak grają, czy fajnie prowadzą wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyg
To zawodowy zespol. nie ma imprezy ktorej by nie postawili na nogi. slyszalem ich kilka razy i i mocno polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endysia
Byłam na weselu na którym grali i było ok. Ja szukałam zespołu muzycznego na wesele z większą ilością zagranicznych piosenek, zwłaszcza angielskich bo ślub był międzynarodowy i wybrałam Agnes Band. http://www.agnesbi.com/band.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog69
być może zespół radioteka jako całość jest ok. dj drum jednak w wykonaniu prowadzącego imprezę solo - nie polecam. nieprzygotowany i nieprofesjonalny. w skrócie: nie puścił dużej części utworów z umówionej playlisty. średni żart i wyciąganie na siłę ludzi na parkiet niewybrednymi dowcipami. powtarzające się po kilka razy utwory i znikający dj drum, którego trzeba było szukać w kuluarach i prosić wielokrotnie o powrót na salę. pokaz na instrumentach perkusyjnych nie odbył się choć wg umowy miał się pojawić. dj po prostu zapomniał. co do dj'a w wykonaniu solowym - szczerze nie polecam i gorąco odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tengie
Stanowczo odradzam ten zespół każdemu, komu choćby przez myśl przejdzie możliwość korzystania z ich usług. Delikatnie mówiąc są beznadziejni. Zespół wygląda jak zestawienie ubogiego cygana z sołtysową i synem, który jedną ręką gra na perkusji a drugą obraca telefonem na fejsie. Nawet najlepsze wesele są w stanie zniszczyć. Dj Drum jest bezczelny i chamski dla każdego, kto próbuje nawiązać z nim jakikolwiek kontakt. Przed każdą piosenką wcina dedykacje w stylu "Od wujka Janka dla kochanej żony Jadźki" podczas gdy na weselu/imprezie nie ma żadnego Janka ani Jadźki. Próbuje na siłę byc śmieszny ale jego żarty są beznadziejne, nikogo nie śmieszą, dotyczą cały czas tego samego i są chamskie dla niektórych gości. Ostatnio byłam na weselu - jako zespół muzyczny mieli śpiewać. Tymczasem po dwóch godzinach Dj Rom zacząl puszczać muzykę z mp3 wplatąjąc co chwilę jego beznadziejne "jeeeee" albo "oooo". Jak już się rozkręcił wrzucał playlistę, muzyka leciała a on chodził i zbierał jedzenie po stołach. Piosenki w kółko te same. "Żono moja" leciała do porzygu. Zgodnie z umową miał grać do godziny 5:00 a skończył przed czasem. Zdecydowanie bierze za dużo pieniędzy jak na gówno, które odwala. W tej cenie jest tysiąc innych zespołów, które są naprawdę dobre. Stanowczo odradzam! Nie dajcie się namówić. Moi znajomi się dali i teraz żałują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cegielski
"Lider" zespołu - Pan Wojciech Kowalczyk z Wrocławia o pseudonimie zawodowym dj drum jest kompletnie nieprofesjonalnym i nieprzygotowanym amatorem - nie polecam. Prowadzenie imprezy w jego wykonaniu to porażka. Za dużo komentarzy (wątpliwej i często prostackiej treści) w trakcie puszczanych kawałków, na siłę wciskane przeboje, które zdecydowanie i wg zaleceń nie miały się znaleźć na imprezie. Powtarzające się po kilka razy te same utwory. Sposób wyciągania gości na parkiet mało wyszukany. Pana Wojciecha najwyraźniej nie stać nawet na zakup dużej części umówionych wcześniej utworów - w trakcie imprezy części życzeń publiczności i Młodej Pary (o których z góry było wiadomo) nie jest w stanie spełnić. Przyszłe Młode Pary - nie dajcie się nabrać i omijajcie z daleka usługi tego człowieka. ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Zespół Tango z Wałbrzycha. Dzięki nim goście na weselu mojej kuzynki świetnie się bawili. Dodatkowo mają świetne brzmienie i super głosy także zespół serio godny polecenia! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Tango-z-Walbrzycha.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×