Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia-80

zaparcia - pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość monia-80

cześc jestem w 7 miesiącu ciązy i mam duży problem z zaparciami czy znacie może jakieś naturalne metody? Bo mi już nic nie pomaga :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszone śliwki
gigantyczne ilości maślanki i jogurtów (naturalnie naturalnych) Jesli nie ma zagrożenia, to dużo spacerów i w miarę możliwości ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopki glicerynowe działają rewelacyjnie ;) tylko niewiem czy w ciąży też można je brać byś musiała zapytać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracenka
na mnie dzialala tylko lewatywa. wiem co czujesz, ja mialam przez to mega nerwice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-80
dzieki za rady :) mi też troche pomagało picie rano odstanej wody z miodem - ale od jakiegos czasu nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomagały jogurty activia a także otręby dodawane do zupy mlecznej lub jogurtu. Także bardzo skuteczny jest kompot z jabłek z dodatkiem śliwek suszonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko przed śniadaniem, szuszone śliwki... Ostatecznością może być xenna... Ale najważniejszy jest spokój... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika
Spokojnie mozesz stosować te czopki glicerynowe, mi pomagają owoce, szczególnie jabłka, płatki musli, z otrębami i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki za rady :) od jutra zaczynam kuracje i mam nadzieje ze szybko zadziała- kurcze podobno od tego mozna sie nabawić hemoroidów :( więc nie ma żartów - pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszone banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no uważaj
na hemoroidy bo wytępic tego w ciaży nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerva
Witaj! Też tak miałam - tylko czopki glicerynowe były mi pomocne. Jeden czopek, dziesięć minut i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×