Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esse

Dać szansę czy nie?

Polecane posty

Gość esse

Kiedyś o tym pisałam, chłopak prawie zrobił mnie na boku. Pisywał z laską pewną sms-y , dwa razy się z Nią spotkał. Odkryłam to. Obiecał, że nie będzie tego robić, że załuję, że tylko chce ze mną być. Po miesiącu odkryłam, że nadal utrzymują kontakt, tylko sms-wy.Postawiłam Mu ultimatum, że albo skończy z nią znajomość albo ja z nim skończe. Dwa dni temu podobno się spotkali, żeby to zakończyć. Co mam zrobić? Wybaczyć, dac kredyt zaufania. Kocham Go, ale bardzo mnie boli to co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esse
tzn. nie zdradził mnie fizycznie, nie spał z Nią, bo tego bym Mu nie wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
hehe fizycznie pewnie nie, a pojęcia nie masz, co w tych esemesach było :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
pewnie ją przelatywał na różne sposoby, tyle że pisemnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esse
nie piszczie tak, ja naprawde nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Lee
Daj sobie z nim spokój. Po co Ci facet , do którego nie masz zaufania.Jeżeli mu nie wystarczasz , poczekaj na takiego dla którego będziesz całym światem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopa w
dupe az go jajka zabola - to moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ufaj mu
taki to już będzie zawsze miał skłonności do romansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
ZE CIE ZDRADZI FIZYCZNIE TO JUZ KWESTIA CZASU. NIE ROB SOBIE NADZIEJI ZE SIE ZMIENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
po co sie z nia spotykal?? zeby skonczyc tak?? a obiecywal wczesniej, ze juz skonczyl... oklamuje Cie, a Ty sie meczysz... powiedz mu, ze to koniec miedzy Wami i zobaczysz jak zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez żartów
tylko ty sie liczysz ale ma inna na boku,obudz sie bo chyba sama w to nie wierzysz ...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale doradziliście dziewczynie.... przecież napisała, że Go kocha. Myślicie, że tak łatwo jest odejść od kogoś na kim bardzo nam zalezy? Ja Ciebie rozumiem esse bo jestem w podobnej sytuacji. Jeżeli chłopak wybrał Ciebie a nie tamtą to dlaczego nie dać mu szansy? Musisz tylko wyraźnie zaznaczyć granice waszego dalszego bycia razem, tzn. nie życzysz sobie żeby kręcił z kimś na boku itd. Nie martw się może chłopak się zagubił, tylko pamiętaj żeby żyć w zgodzie z sobą. Jeżeli poczujesz że pogubiłaś się w tym wszystkim i nie czujesz się pewnie, to zastanów się czy jest jeszcze o co walczyć. Ale jeżeli naprawdę Go kochasz i zauważysz w jego zachowaniu pozytywną zmianę to spróbuj mu znowu zaufać i bądź szczęsliwa ! Życzę Ci powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z nocne_marki Tak na dobrą sprawę na rozstanie zawsze jest czas... a jeżeli go kochasz, a on obiecuje poprawę i chce być z Tobą, to może jednak warto spróbować...? Ale nie rób nic wbrew sobie. Jeżeli poczujesz, że jest Ci źle, odejdź. Jeżeli poczujesz, że to już nie to samo, że już mu nie zaufasz - odejdź... Powodzenia - jakąkolwiek decyzję podejmiesz. Bo tak naprawdę, to Ty go znasz i tylko Ty wiesz, czy zasługuje na tą szansę... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×