Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniaaaaam1

dobry seks mam ochote czesciej i wiecej

Polecane posty

Gość chujnia 2
Mam ochote na seks z guino :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujnia 2
nie a co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zalozylam ten topik gnojek go spierdzielil teraz sie zalogowalam juz teraz wiecie ze to ja;sprostuje te obelgi to nie ja!!!i nie mam16lat moze teraz ktos mi powaznie moze napisac czy tez tak ma???im wiecej dobrego seksu tym chce czesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie_mam_pomyslu_na_login
Drogie dziewczyny... niniejszym powiadamiam...waga juz nie stoi...położyla się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez lepiej na czarno kretyn wyprowadzil mnie z rownowagi!!!kochane czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujnia 2
na seks nigdy nie jest za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam po topiku !!!szkoda ciekawa bylam waszych opinii/ ja nie moge doczekac sie az on do domu wroci!!!kiedys tak nie mialam a teraz ten tak potrafil rozbudzic me zmysly ze choc mam tego pod dostatkiem to ciagle mam nie dosyt i mysle tylko o tym!!!a moze cos ze mna nie tak???obsesja seksualna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj buszujesz po wszystkich topikach zboczencu idz sie leczyc PODSZYWACZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaaaaaaaaaa555
kurcze tez tak mam teraz wiem ze jedyna nie jestem na sama mysl ze moj facio mnie dotyka prawie orgazmu dostaje a jak to na realu sie dzieje to juz wielka eksplozja!!!czasem kochamy sie 4razy dziennie! i tez nie mam dosyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnvkjthy
a jak tak nie mam!mojemu starcza raz na2 tygodnie a ja bym chciala codziennie a moze malo atrakcyjna jestem?za malo seksi?fajnie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obssssesja
bym tego nie nazwala ale co zlego w tym ze chcemy czesto skoro facet sie w tym sprawdza?jedne lubia ze stalym partnerem na inne bardziej dziala jednorazowy wyskok! ja z misiem3 lata jestem i jeszcze mnie nie zawiodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze odpisujecie.Kurcze a ja dalej czekam przygotowalam kolacyjke swiece do tego winko potem truskawki z bita smietana...prowokacja...a na koncu wyczekany deser!a wy jakie macie sposoby na udana romantyczna kolacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrraczej
mojemu smakuje krwisty befsztyk do tego mocne piwo moze malo romantyczne ale przez zoladek do serca!a serce te kocha i mi to w lozku udawadnia az mi sie seksiku zachcialo ale to dziala na psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppolecam
spaghetti wpikantnym sosie wszak ostre przyprawy pobudzaja bardziej erotyczne bodzce kolacje mozna przeksztalcic w gre wstepna zjadajac wspolnie jeden kawalek makaronu do tego dobre winko najlepiej kominek i skora niedzwiedzia.Moj maz na delegacji ale jak wroci to wlasnie taka kolacyjka go przywitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jednak byscie popisaly troszke jak tam z tym seksem u was?dobry czy taki sobie ?to tylko ja mam opsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×