Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

problem z jedzeniem- b.proszę o radę!

Polecane posty

mam problem z moją dwumiesięczną córeczką i nie wiem co to może oznaczać. od jakiegoś czasu w czasie jedzenia a karmię tylko mlekiem modyfikowanym, mała strasznie się wierci, wygina wręcz rzuca. widzę,że ma cheć na jedzenie,ale nie wiem co jest powodem takiego zachowania. czasami też szeroko otwiera buzię w poszukiwaniu smoczka (chyba o to chodzi?) mimo ,że ma go w buzi! Dotyczy to zarówno smoczka od butelki jak i zwykłego uspokajacza. Czy któraś mama mogłaby mi coś podpowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
nie wiem ,zawsze karmiłam piersią ,.a może smoczek jej nie pasuje,dziurka za mała i mleko nie leci a może zmieniłas mleko i smak jej nie odpowiada,a czy np. pije jakąs herbatkę ,czy tez się przy niej denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurki właśnie powiększyłam, bo też myślałam,że to prze zto może. mleka nie zmieniałam, a herbatki pije normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
a moze ma plesniawki w buzi ? wtedy wkładanie smoczka moze sprawiać ból ,sprawdź jej buzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj
ją odbić w trakcie posiłku - powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmiłam piersią, ale słyszałam od znajomych, ze ich dzieci tak reagowały podczas jedzenia, bo miały alergię. Może to jest jakiś trop, porozmawiaj lepiej z lekarzem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za porady. odnośnie odbijania, to też już próbowałam i za każdym razem to samo. zobaczę czy nie ma pleśniawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×