Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojjojjoj

jak wygladają wasi faceci

Polecane posty

Wiek: 26 lat Waga: 62,5 kg Wzrost: 171 cm Oczy: Brązowe Włosy: Szatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni mojego życia przedstawiąją się nastepująco: Imię: Kuba Wzrost: 193 cm Waga: 89 kg Włosy: Brunet Oczy: Czarne Wiek: 24 lata Imię: Antek Wzrost: 65 cm Waga: 5 kg Włosy: Brunet Oczy: Czarne Wiek: 2 miesiące i 6 dni Uwielbiam moich chłopców!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe 60 kg
toz to nie facet nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest tylko dowod na to, ze wymiary typu wzrost i waga nie oddaja zupelnie wizerunku prawdziwego. Moj maz jest bardzo przystojnym mezczyzna i niejedna z Was zawiesilaby na nim oko ;) chociaz wymiarow idealnych zapewne nie ma, ale...za to jaki biceps ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAVIER II
Ile ma ten koksiarz. Napewno to jakiś dres łysy co przeklina na każdym kroku. Tfu. Do kryminału takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie robi wielka różnicę ;) Zawsze mi się wydawało że to normalna wada - gdzie te 10 - 15 kg wepchnąć aby estetycznie wygladało ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
widze przewagę niebieskookich blondynów bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze to ja
Niebieskoocy blondyni są koszmarni. Uganiam sie za takim jednym, a on nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 188 :) ja mam 177;) waga 75.. może troszkę więcej bo ostatnio przytył;)z czego się cieszę.. kolor oczu :brązowe kolor włosów:czarne wiek:21 :) ogólnie jak dla mnie to ideał;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) i ma fajną bródkę.. kocham mojego misia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost: 182 cm waga: 96 kg (przed slubem ważył 80 kg) kolor oczu: niebieskie kolor włosów: brunet wiek: 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaa_mojego_chlopakaa
wzrost 185cm waga 80kg kolor oczu brązowe kolor włosów czarne wiek 20lat karnacje tez ma z natury ciemną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_gra
DO; stic "Przy w zroście około 171-175 ważyć ponad 65 kg ?? " ja mam 170cm wzrostu i waże ponad 63KG i jestem BARDZO ChUDY! a normalna waga przy tym wzroscie to do 71KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeszcze ja:185 cm84 kgoczy: brązowewłosy: czarnewiek: 27 latznaki szcególne: wlosy! wszedzie włody!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nga
Moj facet to taki chlop slaski w dupie szeroki w barach waski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma mój meżczyzna ma.. 174cm waży jakieś 80kg. z hakiem :o..sporo..zima źle wpłynęła i nawet seksik nie pomaga w zbiciu wagi..a staram sie tak bardzo..:p oczka ma śliczne niebieskie.. włosy czarne.. a latek ma 26.. ale nie zamieniłabym go na żadnego innego..mój Misio Kochany..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąca..gdzie Ty takiego koszykarza znalazłaś..?? ale bym przy ni m śmiesznie wyglądała..:p ja 150..a on prawie 2 metry..hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak żle:P:D za to jest bardzo proporcjonalnie zbudowany:D mam 170cm ale i tak czuję sie przy nim malutka i w szpilkach chodzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×